Promoties met 3+3 gratis

Alle 66 actuele promoties met 3+3 gratis van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:25

66 promoties

7Up Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

7Up Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
AOP Côtes du Marmandais – Le cloître -50%
IntermarchéTot zo 4/10

AOP Côtes du Marmandais – Le cloître

3+3 gratis naar keuze
Je betaalt
€23,94
voor 6 stuks€47,88
Per stuk€3,99€7,98€5,32/l
Je bespaart €23,94 op 6 stuks
Blinde vinken -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Blinde vinken

3+3 gratis
Je betaalt
€47,97
voor 6 stuks€95,94
Per stuk€8,00€15,99€8,00/kg
Je bespaart €47,97 op 6 stuks
Colgate Tandpasta -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Colgate Tandpasta

Je betaalt
vanaf€10,47
voor 6 stuks
Per stuk€1,75vanaf €23,33/l
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Dessertbord 18CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 18CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Dessertbord 19CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Dessertbord 19CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Diep Bord 20CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Diep Bord 20CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Gevulde paprika’s of tomaten -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Gevulde paprika’s of tomaten

3+3 gratis
Je betaalt
€36,87
voor 6 stuks€73,74
Per stuk€6,14€12,29€6,14/kg
Je bespaart €36,87 op 6 stuks
Kom 15CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Blauw -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Blauw

Carrefour Home
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Kom 15CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Kom 15CM Groen

Carrefour Home
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Lipton Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Lipton Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Mirinda Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mirinda Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Mug 35,5CL Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Mug 35,5CL Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€7,77
voor 6 stuks€15,54
Per stuk€1,29€2,59
Je bespaart €7,77 op 6 stuks
Oliespuit 200ML Crystal Foodie -50%
CarrefourTot ma 12/10

Oliespuit 200ML Crystal Foodie

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Olvarit Knijpzakje | Peer Banaan | 8M -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Olvarit Knijpzakje | Peer Banaan | 8M

3+3 gratis
Je betaalt
€4,05
voor 6 stuks€8,10
Per stuk€0,68€1,35€6,80/kg
Je bespaart €4,05 op 6 stuks
Ovaal Bord 28CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Ovaal Bord 28CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€24,27
voor 6 stuks€48,54
Per stuk€4,04€8,09
Je bespaart €24,27 op 6 stuks
Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€12,27
voor 6 stuks€24,54
Per stuk€2,04€4,09€8,16/l
Je bespaart €12,27 op 6 stuks
Palmolive Douche -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche

3+3 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douche | Melk honing -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche | Melk honing

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douchegel | Massage -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douchegel | Massage

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,97
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €11,97 op 6 stuks
Passata 200g -50%
CarrefourTot ma 12/10

Passata 200g

Panzani
3+3 gratis
Je betaalt
€4,74
voor 6 stuks€9,48
Per stuk€0,79€1,58€3,95/kg
Je bespaart €4,74 op 6 stuks
Pepsi Siroop 440 ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Pepsi Siroop 440 ml

SodaStream
3+3 gratis
Je betaalt
€20,97
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€3,50€6,99€7,95/l
Je bespaart €20,97 op 6 stuks
Plat Bord 25CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 25CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 6 stuks€20,94
Per stuk€1,75€3,49
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€10,47
voor 6 stuks€20,94
Per stuk€1,75€3,49
Je bespaart €10,47 op 6 stuks
Plat Bord Heraclee 27CM Groen -50%
CarrefourTot ma 12/10

Plat Bord Heraclee 27CM Groen

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€8,97
voor 6 stuks€17,94
Per stuk€1,50€2,99
Je bespaart €8,97 op 6 stuks
Saladekom 24CM Beige -50%
CarrefourTot ma 12/10

Saladekom 24CM Beige

Carrefour
3+3 gratis
Je betaalt
€17,97
voor 6 stuks€35,94
Per stuk€3,00€5,99
Je bespaart €17,97 op 6 stuks
Schaal MU 16CM Opaal -50%
CarrefourTot ma 12/10

Schaal MU 16CM Opaal

Simpl
3+3 gratis
Je betaalt
€2,97
voor 6 stuks€5,94
Per stuk€0,49€0,99
Je bespaart €2,97 op 6 stuks

Alle 66 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Promoties met 3+3 gratis

Hoeveel promoties zijn er met 3+3 gratis deze week?

Er zijn 66 actuele promoties met 3+3 gratis, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties met 3+3 gratis?

Delhaize, met 27 promoties, gevolgd door Carrefour (26) en Hubo (9).

Wat is de grootste korting met 3+3 gratis?

-50% op SodaStream 7Up Siroop 440 ml bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor met 3+3 gratis?

Gratis erbij: 66 van de 66 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.