Huishouden met 2+1 gratis

Alle 32 actuele promoties in huishouden met 2+1 gratis van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

32 promoties

2-in-1 raamwasser - System H -33%
HEMATot ma 5/10

2-in-1 raamwasser - System H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€17,38
voor 3 stuks€26,07
Per stuk€5,79€8,69
Je bespaart €8,69 op 3 stuks
Dameszakdoeken Kleurmix -33%
CarrefourTot zo 4/10

Dameszakdoeken Kleurmix

Tiseco
2+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Dinerbord Alba Beige - ⌀27,5cm -33%
Kwantum

Dinerbord Alba Beige - ⌀27,5cm

2+1 Gratis
Je betaalt
€21,00
voor 3 stuks€31,50
Per stuk€7,00€10,50
Je bespaart €10,50 op 3 stuks
Forever Bleekwater 18° 5 l -33%
Aveve

Forever Bleekwater 18° 5 l

MyAveve only 2+1 GRATISmet MyAveve
Je betaalt
€9,18
voor 3 stuks€13,77
Per stuk€3,06€4,59
Je bespaart €4,59 op 3 stuks
Handschoen Double Faced Rood -33%
CarrefourTot zo 4/10

Handschoen Double Faced Rood

Calitex
2+1 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,99€5,99
Je bespaart €5,99 op 3 stuks
Herenzakdoeken Kleurmix -33%
CarrefourTot zo 4/10

Herenzakdoeken Kleurmix

Tiseco
2+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Mok Zonder Oor Alba Beige 340ml -33%
Kwantum

Mok Zonder Oor Alba Beige 340ml

2+1 Gratis
Je betaalt
€11,00
voor 3 stuks€16,50
Per stuk€3,67€5,50€10,79/l
Je bespaart €5,50 op 3 stuks
plumeau - System H -33%
HEMATot ma 5/10

plumeau - System H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€11,18
voor 3 stuks€16,77
Per stuk€3,73€5,59
Je bespaart €5,59 op 3 stuks
schoonmaak mop - System H -33%
HEMATot ma 5/10

schoonmaak mop - System H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€28,58
voor 3 stuks€42,87
Per stuk€9,53€14,29
Je bespaart €14,29 op 3 stuks
schrobbezem - systeem H -33%
HEMATot ma 5/10

schrobbezem - systeem H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99
Je bespaart €8,99 op 3 stuks
telescopische steel - System H -33%
HEMATot ma 5/10

telescopische steel - System H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
vloerreiniger - systeem H -33%
HEMATot ma 5/10

vloerreiniger - systeem H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€32,58
voor 3 stuks€48,87
Per stuk€10,86€16,29
Je bespaart €16,29 op 3 stuks
vloertrekker 45cm systeem H -33%
HEMATot ma 5/10

vloertrekker 45cm systeem H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€13,98
voor 3 stuks€20,97
Per stuk€4,66€6,99
Je bespaart €6,99 op 3 stuks
Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 6 stuks (3 × 2)€20,85
Per stuk€2,31€3,47
Je bespaart €6,95 op 6 stuks
Yokuu Allesreiniger startkit -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger startkit

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Kledijopfrisser refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Kledijopfrisser refill 2 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 6 stuks (3 × 2)€29,85
Per stuk€3,31€4,97
Je bespaart €9,95 op 6 stuks
Yokuu Kledijopfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Kledijopfrisser startkit

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 3 stuks€29,85
Per stuk€6,63€9,95
Je bespaart €9,95 op 3 stuks
Yokuu Luchtverfrisser refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Luchtverfrisser refill 2 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 6 stuks (3 × 2)€20,85
Per stuk€2,31€3,47
Je bespaart €6,95 op 6 stuks
Yokuu Luchtverfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Luchtverfrisser startkit

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g -33%
Aveve

Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€45,90
voor 3 stuks€68,85
Per stuk€15,30€22,95€19,12/kg
Je bespaart €22,95 op 3 stuks
Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks -33%
Aveve

Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95€0,29 per tablet
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Vloerreiniger 200 g -33%
Aveve

Yokuu Vloerreiniger 200 g

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€23,90
voor 3 stuks€35,85
Per stuk€7,97€11,95€39,85/kg
Je bespaart €11,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips fresh linen -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips fresh linen

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips lavendel -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips lavendel

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
zachte bezem - System H -33%
HEMATot ma 5/10

zachte bezem - System H

2+1 gratismet HEMA extra
Je betaalt
€17,98
voor 3 stuks€26,97
Per stuk€5,99€8,99
Je bespaart €8,99 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden met 2+1 gratis

Hoeveel promoties zijn er in huishouden met 2+1 gratis deze week?

Er zijn 32 actuele promoties in huishouden met 2+1 gratis, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in huishouden met 2+1 gratis?

Aveve, met 15 promoties, gevolgd door HEMA (10) en Carrefour (3).

Wat is de grootste korting in huishouden met 2+1 gratis?

-33% op 2-in-1 raamwasser - System H bij HEMA, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden met 2+1 gratis?

Gratis erbij: 32 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.