Huishouden in promotie bij Wibra

Alle 48 actuele promoties in huishouden bij Wibra op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

48 promoties

Glasdoekjes 40 stuks -30%
Wibra

Glasdoekjes 40 stuks

12 pakken 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 480 stuks (12 × 40)€14,28
Per stuk€0,02€0,03
Je bespaart €4,29 op 480 stuks
Glorix toiletblok Bleek 55 gram -26%
Wibra

Glorix toiletblok Bleek 55 gram

9 blokken 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 9 stuks€13,41
Per stuk€1,11€1,49
Je bespaart €3,42 op 9 stuks
Afwasmiddel Citroen 500 ml -25%
Wibra

Afwasmiddel Citroen 500 ml

12 flessen 7.99
Je betaalt
€7,99
voor 12 stuks€10,68
Per stuk€0,67€0,89
Je bespaart €2,69 op 12 stuks
Afwasmiddel Classic 500 ml -25%
Wibra

Afwasmiddel Classic 500 ml

12 flessen 7.99
Je betaalt
€7,99
voor 12 stuks€10,68
Per stuk€0,67€0,89
Je bespaart €2,69 op 12 stuks
Vaatwastabletten 90 stuks -22%
Wibra

Vaatwastabletten 90 stuks

Je betaalt
€5,49
voor 1 stuk€6,99
Per tablet€0,06€0,08
Je bespaart €1,50
Vochtige doekjes 55 stuks -16%
Wibra

Vochtige doekjes 55 stuks

24 pakken 19.92
Je betaalt
€19,92
voor 1320 stuks (24 × 55)€23,76
Per stuk€0,02€0,02
Je bespaart €3,84 op 1320 stuks
Koelkast verfrisser -16%
Wibra

Koelkast verfrisser

12 stuks 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 12 stuks€11,88
Per stuk€0,83€0,99
Je bespaart €1,89 op 12 stuks
Glorix bleek dennen 750 ml -7%
Wibra

Glorix bleek dennen 750 ml

6 flessen 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 6 stuks€10,74
Per stuk€1,67€1,79€2,23/l
Je bespaart €0,75 op 6 stuks
Glorix bleek eucalyptus 750 ml -7%
Wibra

Glorix bleek eucalyptus 750 ml

6 flessen 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 6 stuks€10,74
Per stuk€1,67€1,79
Je bespaart €0,75 op 6 stuks
Glorix bleek Ocean 750 ml -7%
Wibra

Glorix bleek Ocean 750 ml

6 flessen 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 6 stuks€10,74
Per stuk€1,67€1,79€2,23/l
Je bespaart €0,75 op 6 stuks
Glorix bleek Original 750 ml -7%
Wibra

Glorix bleek Original 750 ml

6 flessen 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 6 stuks€10,74
Per stuk€1,67€1,79€2,23/l
Je bespaart €0,75 op 6 stuks
Glorix bleek Pink 750 ml -7%
Wibra

Glorix bleek Pink 750 ml

6 flessen 9.99
Je betaalt
€9,99
voor 6 stuks€10,74
Per stuk€1,67€1,79€2,23/l
Je bespaart €0,75 op 6 stuks

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Wibra

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Wibra deze week?

Er zijn 48 actuele promoties in huishouden bij Wibra (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Wibra?

-50% op IJsblokjesvorm hartjes – blauw bij Wibra.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Wibra?

Nieuwe prijs: 38 van de 48 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.