Spar vanaf 20% korting

Alle 43 actuele promoties bij Spar met minstens 20% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

43 promoties

Alpro greek style natuur -50%
SparTot wo 7/10

Alpro greek style natuur

1+1 gratis
Je betaalt
€2,82
voor 2 stuks€5,64
Per stuk€1,41€2,82€3,52/kg
Je bespaart €2,82 op 2 stuks
Ben & Jerry's pints naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Ben & Jerry's pints naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€5,21
voor 2 stuks€10,42
Per stuk€2,60€5,21€5,59/l
Je bespaart €5,21 op 2 stuks
De Cecco deegwaren naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

De Cecco deegwaren naar keuze

2+2 gratis
Je betaalt
€4,36
voor 4 stuks€8,72
Per stuk€1,09€2,18€2,18/kg
Je bespaart €4,36 op 4 stuks
Dreft handafwas naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Dreft handafwas naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€6,49
voor 2 stuks€12,98
Per stuk€3,25€6,49€3,96/l
Je bespaart €6,49 op 2 stuks
Lipton Ice Tea naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Lipton Ice Tea naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€6,28
voor 2 stuks€12,56
Per stuk€3,14€6,28€1,57/l
Je bespaart €6,28 op 2 stuks
mango Chili/Brazilië -50%
SparTot wo 7/10

mango Chili/Brazilië

1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
McCain P!ckers naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

McCain P!ckers naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79€8,26/kg
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Nalys keukenrol xtra power -50%
SparTot wo 7/10

Nalys keukenrol xtra power

1+1 gratis
Je betaalt
€10,59
voor 12 stuks (2 × 6)€21,18
Per stuk€0,88€1,76
Je bespaart €10,59 op 12 stuks
Nutella ijs -50%
SparTot wo 7/10

Nutella ijs

1+1 gratis
Je betaalt
€7,06
voor 2 stuks€14,12
Per stuk€3,53€7,06€7,51/l
Je bespaart €7,06 op 2 stuks
Persil pods naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Persil pods naar keuze

2+2 gratis
Je betaalt
€22,20
voor 60 stuks (4 × 15)€44,40
Per stuk€0,37€0,74
Je bespaart €22,20 op 60 stuks
Sensodyne naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Sensodyne naar keuze

2+2 gratis
Je betaalt
€7,70
voor 4 stuks€15,40
Per stuk€1,93€3,85€25,73/l
Je bespaart €7,70 op 4 stuks
Spar ricotta -50%
SparTot wo 7/10

Spar ricotta

1+1 gratis
Je betaalt
€1,04
voor 2 stuks€2,08
Per stuk€0,52€1,04€2,08/kg
Je bespaart €1,04 op 2 stuks
Spar verse zalm naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Spar verse zalm naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€15,24
voor 2 stuks€30,48
Per stuk€7,62€15,24€21,77/kg
Je bespaart €15,24 op 2 stuks
Vitamin Well naar keuze -50%
SparTot wo 7/10

Vitamin Well naar keuze

1+1 gratis
Je betaalt
€2,44
voor 2 stuks€4,88
Per stuk€1,22€2,44€2,44/l
Je bespaart €2,44 op 2 stuks
chester kaas -42%
SparTot wo 7/10

chester kaas

-20%
Je betaalt
€1,39
voor 1 stuk€2,39
Per kg€13,90€23,90
Je bespaart €1,00
Caprice des Dieux naar keuze -25%
SparTot wo 7/10

Caprice des Dieux naar keuze

2e aan -50%
Je betaalt
€3,97
voor 2 stuks€5,30
Per stuk€1,99€2,65€9,95/kg
Je bespaart €1,33 op 2 stuks
druiven seedless mix Italië/Spanje -25%
SparTot wo 7/10

druiven seedless mix Italië/Spanje

2e aan -50%
Je betaalt
€4,03
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€4,04/kg
Je bespaart €1,35 op 2 stuks
Spar lasagne bolognese -25%
SparTot wo 7/10

Spar lasagne bolognese

2e aan -50%
Je betaalt
€4,03
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€2,02€2,69€5,05/kg
Je bespaart €1,35 op 2 stuks
Spar poffertjes -25%
SparTot wo 7/10

Spar poffertjes

2e aan -50%
Je betaalt
€3,88
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,94€2,59€4,67/kg
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
St-Hubert fagot pur porc -25%
SparTot wo 7/10

St-Hubert fagot pur porc

2e aan -50%
Je betaalt
€5,98
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€24,92/kg
Je bespaart €2,00 op 2 stuks
pain d'Ardenne -25%
SparTot wo 7/10

pain d'Ardenne

-25%
Je betaalt
€2,54
voor 1 stuk€3,39
Per kg€25,40€33,90
Je bespaart €0,85
peterselieworst -25%
SparTot wo 7/10

peterselieworst

-25%
Je betaalt
€1,04
voor 1 stuk€1,39
Per kg€10,40€13,90
Je bespaart €0,35
ontvette ham meesterlyck -21%
SparTot wo 7/10

ontvette ham meesterlyck

Promo
Je betaalt
€1,85
voor 1 stuk€2,33
Per kg€18,50€23,30
Je bespaart €0,48
Spar Chef Kaasmeester light -20%
SparTot wo 7/10

Spar Chef Kaasmeester light

-20%
Je betaalt
€1,59
voor 1 stuk€1,99
Per kg€15,90€19,90
Je bespaart €0,40

Promoties laden…

Vragen over Spar vanaf 20% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Spar met minstens 20% korting deze week?

Er zijn 43 actuele promoties bij Spar met minstens 20% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 31 van de 43 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 12 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Spar met minstens 20% korting?

Gratis erbij: 24 van de 43 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.