Jumbo vanaf 50% korting

Alle 32 actuele promoties bij Jumbo met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

32 promoties

HAK in pot -56%
JumboTot di 6/10

HAK in pot

Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,00€4,49€2,86/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Almhof yoghurt -50%
JumboTot di 6/10

Almhof yoghurt

1+1 gratis
Je betaalt
€2,66
voor 2 stuks€5,32
Per stuk€1,33€2,66€2,66/kg
Je bespaart €2,66 op 2 stuks
Aurelion Viognier -50%
JumboTot di 6/10

Aurelion Viognier

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Buttery Chardonnay -50%
JumboTot di 6/10

Buttery Chardonnay

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Château du Grand Soussans Margaux -50%
JumboTot di 6/10

Château du Grand Soussans Margaux

1+1 gratis
Je betaalt
€31,98
voor 2 stuks€63,96
Per stuk€15,99€31,98
Je bespaart €31,98 op 2 stuks
Dentalife -50%
JumboTot di 6/10

Dentalife

Purina
2+2 gratis
Je betaalt
€10,18
voor 4 stuks€20,36
Per stuk€2,54€5,09€7,36/kg
Je bespaart €10,18 op 4 stuks
Finish Protector -50%
JumboTot di 6/10

Finish Protector

1+1 gratis
Je betaalt
€22,59
voor 88 stuks (2 × 44)€45,18
Per stuk€0,26€0,52
Je bespaart €22,59 op 88 stuks
Gillette, Listerine of GUM -50%
JumboTot di 6/10

Gillette, Listerine of GUM

1+1 gratis
Je betaalt
€15,24
voor 2 stuks€30,48
Per stuk€7,62€15,24
Je bespaart €15,24 op 2 stuks
Glorix toiletblokken en Glade -50%
JumboTot di 6/10

Glorix toiletblokken en Glade

Glorix en Glade
1+1 gratis
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Gourmet Gold -50%
JumboTot di 6/10

Gourmet Gold

1+1 gratis
Je betaalt
€0,99
voor 2 stuks€1,98
Per stuk€0,49€0,99€5,76/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Hijo de la Luna Cuvee Especial -50%
JumboTot di 6/10

Hijo de la Luna Cuvee Especial

1+1 gratis
Je betaalt
€9,98
voor 2 stuks€19,96
Per stuk€4,99€9,98
Je bespaart €9,98 op 2 stuks
Il Volpetto Chianti DOCG Riserva -50%
JumboTot di 6/10

Il Volpetto Chianti DOCG Riserva

1+1 gratis
Je betaalt
€14,00
voor 2 stuks€28,00
Per stuk€7,00€14,00
Je bespaart €14,00 op 2 stuks
Innocent shots -50%
JumboTot di 6/10

Innocent shots

1+1 gratis
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€15,62/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Jumbo focaccia -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo focaccia

1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Jumbo worstenbroodjes -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo worstenbroodjes

1+1 gratis
Je betaalt
€1,49
voor 2 stuks€2,98
Per stuk€0,74€1,49
Je bespaart €1,49 op 2 stuks
Jumbo’s verse pasta en pastasaus -50%
JumboTot di 6/10

Jumbo’s verse pasta en pastasaus

Jumbo
1+1 gratis
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€6,00/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
La Gordonne Côtes-de-Provence AOC -50%
JumboTot di 6/10

La Gordonne Côtes-de-Provence AOC

1+1 gratis
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€23,96
Per stuk€5,99€11,98
Je bespaart €11,98 op 2 stuks
Paolo Guidi Barolo DOCG -50%
JumboTot di 6/10

Paolo Guidi Barolo DOCG

1+1 gratis
Je betaalt
€20,98
voor 2 stuks€41,96
Per stuk€10,49€20,98
Je bespaart €20,98 op 2 stuks
Parodontax of Sensodyne -50%
JumboTot di 6/10

Parodontax of Sensodyne

1+1 gratis
Je betaalt
€3,81
voor 2 stuks€7,62
Per stuk€1,91€3,81€25,47/l
Je bespaart €3,81 op 2 stuks
Taft of Gliss -50%
JumboTot di 6/10

Taft of Gliss

1+1 gratis
Je betaalt
€4,94
voor 2 stuks€9,88
Per stuk€2,47€4,94€12,35/l
Je bespaart €4,94 op 2 stuks
Talermedia Rosso veroneso -50%
JumboTot di 6/10

Talermedia Rosso veroneso

1+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 2 stuks€27,96
Per stuk€6,99€13,98
Je bespaart €13,98 op 2 stuks
Vanish -50%
JumboTot di 6/10

Vanish

1+1 gratis
Je betaalt
€7,91
voor 2 stuks€15,82
Per stuk€3,96€7,91€7,92/l
Je bespaart €7,91 op 2 stuks
Yfood drinkmaaltijd -50%
JumboTot di 6/10

Yfood drinkmaaltijd

Nu 2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/l
Je bespaart €7,98 op 4 stuks

Promoties laden…

Vragen over Jumbo vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Jumbo met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 32 actuele promoties bij Jumbo met minstens 50% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 32 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Jumbo met minstens 50% korting?

Gratis erbij: 31 van de 32 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.