-43% Bewaar HuboTot zo 11/10 Krabpaal 138cm grijs Promo 42% Je betaalt €39,99 voor 1 stuk€69,99 Je bespaart €30,00
-41% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Moco hondendeken auto 163x125 cm zwart Promo 41% Je betaalt €39,99 voor 1 stuk€67,99 Je bespaart €28,00
-40% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Cat Mate magneet halsband 2 stuks Promo 40% Je betaalt €13,99 voor 2 stuks€23,49 Per stuk€7,00€11,75 Je bespaart €9,50 op 2 stuks
-38% Bewaar HuboTot ma 2/8 Domek voederhuisje groen Promo 38% Je betaalt €7,99 voor 1 stuk€12,99 Je bespaart €5,00
-38% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Kangri krabpaal 70cm bruin Promo 38% Je betaalt €36,99 voor 1 stuk€59,99 Je bespaart €23,00
-38% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Pria voerton 37x41x49 cm 38l kunststof Promo 38% Je betaalt €28,99 voor 1 stuk€46,99 Per liter€0,76€1,23 Je bespaart €18,00
-36% Bewaar HuboTot ma 2/8 Domek voederhuisje bruin Promo 36% Je betaalt €6,99 voor 1 stuk€10,99 Je bespaart €4,00
-36% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo krabpaal 103cm Promo 36% Je betaalt €31,99 voor 1 stuk€49,99 Je bespaart €18,00
-36% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Furmaster ontviltingshark Promo 35% Je betaalt €17,99 voor 1 stuk€27,99 Je bespaart €10,00
-36% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Smart Top Plus transportmand 64,5x46,5x53 cm zwart/grijs Promo 35% Je betaalt €44,99 voor 1 stuk€69,99 Je bespaart €25,00
-35% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Panama mand 50x40x18 cm donkergrijs Promo 35% Je betaalt €23,99 voor 1 stuk€36,99 Je bespaart €13,00
-34% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Loki Classic M kattenbak 50x38x37 cm beschikbaar in 3 kleuren Promo 33% Je betaalt €18,49 voor 1 stuk€27,99 Je bespaart €9,50
-34% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Wobbler Flashing Ball kattenspeelgoed 4,5cm beschikbaar in 2 kleuren Promo 33% Je betaalt €5,29 voor 1 stuk€7,99 Je bespaart €2,70
-34% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Fenix voederhuisje met staander Promo 33% Je betaalt €29,99 voor 1 stuk€45,29 Je bespaart €15,30
-32% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Trini L kattenbak 39x55x41 cm beschikbaar in 3 kleuren Promo 31% Je betaalt €14,99 voor 1 stuk€21,99 Je bespaart €7,00
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature cavia 700g Promo 30% Je betaalt €3,42 voor 1 stuk€4,89 Per kg€4,89€6,99 Je bespaart €1,47
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature chinchilla 700g Promo 30% Je betaalt €3,70 voor 1 stuk€5,29 Per kg€5,29€7,56 Je bespaart €1,59
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature Cuni Junior konijnenvoer 700g Promo 30% Je betaalt €3,70 voor 1 stuk€5,29 Per kg€5,29€7,56 Je bespaart €1,59
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature Cuni konijn 700g Promo 30% Je betaalt €3,42 voor 1 stuk€4,89 Per kg€4,89€6,99 Je bespaart €1,47
-30% Bewaar HuboTot wo 6/1 Madison hondenkussen 80x55x10 cm Lins Grey Promo 30% Je betaalt €34,99 voor 1 stuk€49,99 Je bespaart €15,00
-30% Bewaar HuboTot wo 6/1 Madison hondenkussen 80x55x10 cm Lins Sage Promo 30% Je betaalt €34,99 voor 1 stuk€49,99 Je bespaart €15,00
-30% Bewaar HuboTot wo 6/1 Madison hondenkussen 80x55x10 cm Lins Taupe Promo 30% Je betaalt €34,99 voor 1 stuk€49,99 Je bespaart €15,00
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature cavia 2,3kg Promo 30% Je betaalt €9,16 voor 1 stuk€13,09 Per kg€3,98€5,69 Je bespaart €3,93
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature Cuni Junior konijnenvoer 2,3kg Promo 30% Je betaalt €9,65 voor 1 stuk€13,79 Per kg€4,20€6,00 Je bespaart €4,14
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature Cuni konijn 2,3kg Promo 30% Je betaalt €9,09 voor 1 stuk€12,99 Per kg€3,95€5,64 Je bespaart €3,90
-30% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature Hamster 700g Promo 30% Je betaalt €4,82 voor 1 stuk€6,89 Per kg€6,89€9,85 Je bespaart €2,07
-29% Bewaar HuboTot ma 5/7 Flamingo Smart Top Plus transportmand 46x37,5x42,5 cm zwart/grijs Promo 29% Je betaalt €38,99 voor 1 stuk€54,99 Je bespaart €16,00
-29% Bewaar HuboTot zo 11/10 Menu Nature 4 Seasons Blend zadenmengeling 20kg + 2kg gratis Promo 28% Je betaalt €19,99 voor 1 stuk€27,99 Per kg€9,99€13,99 Je bespaart €8,00
-26% Bewaar HuboTot zo 4/10 Menu Nature Menu Nature Allround Mix graankorrelmengeling 5kg Promo 25% Je betaalt €6,99 voor 1 stuk€9,39 Per kg€1,40€1,88 Je bespaart €2,40
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Menu Nature mezenbol zonder net 4,5kg 50 stuks Promo 25% Je betaalt €12,89 voor 1 stuk€17,29 Per kg€2,86€3,84 Je bespaart €4,40
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Dierenspeelgoed -25% Promo 25% 136 producten Flamingo Dean bal 4cm beschikbaar in 4 kleuren€1,86Flamingo hondenspeeltje fopspeen met geluid 12cm rubber beschikbaar in 6 kleuren€1,71Flamingo Jim knoopbeen hond S 22cm muntgroen€2,01Flamingo kattenspeelgoed bal met veer + rammelaar 25cm sisal beschikbaar in 2 kleuren€1,71Flamingo nr. 2 kauwbeen 11,5cm rubber beschikbaar in 6 kleuren€1,86Flamingo Fiona varken 12cm latex roze€2,61Flamingo hengel plumeau 93cm€3,36Flamingo hondenspeeltje halter met bel 11,5cm rubber beschikbaar in 6 kleuren€2,61Flamingo hondenspeeltje met geluid 13,5cm latex beschikbaar in 3 vormen€2,61Flamingo hondenspeeltje met geluid 8,8cm latex beschikbaar in 3 kleuren€3,36Flamingo Kattenkruid spray 25ml€3,21Flamingo kattenspeelgoed rainbowbal + veer 7cm 4 stuks€2,46Flamingo kattenspeelgoed voetbal 4cm spons 2 stuks€2,61Flamingo neon bal 6cm beschikbaar in 6 kleuren€2,61Flamingo Suava kattenspeelgoed balletje 4,5cm beschikbaar in 3 kleuren€2,61Flamingo Suava kattenspeelgoed kussentje 20cm beschikbaar in 3 kleuren€3,36Flamingo Suava kattenspeelgoed muisje 15cm beschikbaar in 3 kleuren€2,61Flamingo Valda Spiky Ball kattenspeelgoed 5cm 2 stuks€2,61Flamingo Abol hondenspeeltje shooter met bal 38cm beschikbaar in 3 kleuren€3,74Flamingo bal 6cm rubber€3,74Flamingo bal met bel en koord 7cm rubber€4,41Flamingo bal met kattenkruid 5cm€3,74Flamingo Dekla hondenspeeltje bal met tennisbal 9cm€5,61Flamingo Fiona varken 22cm latex oranje€7,11Flamingo Fiona varken met geluid 16cm latex oranje€4,86Flamingo Forre hondenspeeltje konijn bruin 16cm€8,61Flamingo Gladiator kauwbeen M 16cm rubber€7,86Flamingo Griso kattenspeelgoed muis€3,74Flamingo Happy Firefly hengel 56cm€4,11Flamingo hengel badstof 47,5cm beschikbaar in 3 kleuren€2,99Flamingo hondenspeelgoed frisbee 22,5cm beschikbaar in 4 kleuren€2,99Flamingo hondenspeeltje lange staart met geluid 17,5cm latex beschikbaar in 5 vormen€3,74Flamingo hondenspeeltje rups met geluid 13cm latex beschikbaar in 3 kleuren€3,74Flamingo hondenspeeltje sportbal 6cm spons beschikbaar in 4 kleuren€2,99Flamingo hondenspeeltje zak met handvaten S sisal€5,61Flamingo Jawza hondenspeelgoed draak 26cm€8,01Flamingo Jerry muis met bel 18cm rood€2,99Flamingo Jim bal 8cm katoen€2,99Flamingo Jim hondenspeelgoed trektuig 2 knopen mint€7,11Flamingo Jim knoopbeen hond XL 40cm muntgroen€5,61Flamingo Juns kattenspeelgoed muis en bal€3,59Flamingo kattenspeelgoed balletje wol met geluid 4,5cm 2 stuks beschikbaar in 4 kleuren€4,11Flamingo kattenspeelgoed Dony softbal regenboog 4-delig€2,24Flamingo kattenspeelgoed hengel luipaard 10,3cm€3,74Flamingo kattenspeelgoed Laser Pointer 5-in-1€4,11Flamingo kattenspeelgoed laser pointer stip€3,59Flamingo kattenspeelgoed muis 11,3cm 2 stuks€1,64Flamingo kattenspeelgoed muis met kattenkruid 17cm pluche€3,74Flamingo Mishka hengel muis beschikbaar in 2 kleuren€2,99Flamingo Molly Muis hondenspeeltje met geluid 19,5cm€10,86Flamingo muis met geluid beschikbaar in 2 kleuren€5,61Flamingo muis pluche 12cm 9 stuks€7,11Flamingo Naughty hondenspeeltje met geluid 15,5cm latex beschikbaar in 3 vormen€3,96Flamingo nr. 4 kauwbeen 14cm rubber beschikbaar in 6 kleuren€3,14Flamingo nr. 5 kauwbeen 21,5cm rubber beschikbaar in 6 kleuren€5,01Flamingo pingpongbal kat 4cm 4 stuks€2,99Flamingo Pirin muis met veren 21cm€4,86Flamingo Pirin rat met veren 25cm€5,61Flamingo Polka kattenspeelgoed bal 15cm beschikbaar in 3 kleuren€2,24Flamingo Quinn knoopbeen met tennisbal 30cm katoen beschikbaar in 4 kleuren€3,74 en nog 76 bij Hubo Je betaalt vanaf€1,64 voor 1 stuk Per litervanaf €62,33 Je bespaart €0,55
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Boomy Hondensnack 3+1 gratis +5 varianten Boomy Chicken Snacks Jerky hondensnack kip 500g€13,42Boomy Dental Chicken Stick hondensnack kip 300g€5,54Boomy Hondensnack kluifjes mix 500g€4,49Boomy Hondensnack varkensoor 8 stuks€10,79Boomy Konijnenoren hondensnack konijn 200g€8,39Boomy Select Hide Sticks hondensnack kip 13cm 400g€10,94 Je betaalt vanaf€17,97 voor 4 stuks Per stuk€4,49vanaf €8,98/kg Je bespaart €5,99 op 4 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 2e aan 50% korting (korting op de goedkoopste) op dierenvoeding 2e aan 50% korting (korting op de goedkoopste) 27 producten Edgar & Cooper hondensnack dental S appel/eucalyptus 7 stuks€2,99Edgar & Cooper hondenvoer 6x100 g€5,99Edgar & Cooper hondenvoer biscuits kip 400g€5,24Edgar & Cooper hondenvoer dry eend 2,5kg€20,24Edgar & Cooper hondenvoer dry kip 2,5kg€17,24Edgar & Cooper hondenvoer dry kip 3kg€20,24Edgar & Cooper hondenvoer dry kip 700g€5,62Edgar & Cooper hondenvoer dry lam 2,5kg€20,24Edgar & Cooper hondenvoer dry lam 3kg€22,49Edgar & Cooper hondenvoer dry zalm 2,5kg€17,99Edgar & Cooper hondenvoer dry zalm 3kg€20,99Edgar & Cooper hondenvoer puppy brokjes eend/kip 700g€6,74Edgar & Cooper hondenvoer strips lam/kalkoen 75g€3,37Edgar & Cooper hondenvoer strips zalm 75g€3,37Edgar & Cooper kattenvoer brokjes zalm 2kg€18,74Edgar & Cooper kattenvoer brokjes zalm 325g€4,49Edgar & Cooper kattenvoer brokjes zalm 4kg€31,49Edgar & Cooper kattenvoer chunks in saus 8x85 g€7,49Edgar & Cooper kattenvoer chunks in saus zalm/kip 85g€1,12Edgar & Cooper kattenvoer crunchies kip 50g€2,24Edgar & Cooper kattenvoer crunchies zalm 50g€2,24Edgar & Cooper kattenvoer fillets tonijn/kip 70g€1,34Edgar & Cooper kattenvoer pate 8x85 g€6,74Edgar & Cooper kattenvoer pillows kalkoen 60g€2,09Edgar & Cooper kattenvoer pillows kip 60g€2,09Edgar & Cooper kattenvoer rolls kip/kalkoen 45g€2,62Edgar & Cooper kattenvoer rolls zalm/kip 45g€2,62 Je betaalt vanaf€2,23 voor 2 stuks Per stuk€1,12vanaf €6,75/kg Je bespaart €0,74 op 2 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Slapen & transport -25% Promo 25% 40 producten Flamingo Alba kattenmand 52x52x14 cm wit€29,99Flamingo Chipz hondenmand 52x46x20 cm beige€18,74Flamingo Chipz hondenmand 52x46x20 cm bruin€18,74Flamingo Chiva hondenkussen 55,5x38,5x6 cm grijs€14,24Flamingo Chiva hondenkussen 70,5x41,5x7 cm grijs€20,24Flamingo Chiva hondenkussen 85,5x51x8 cm grijs€27,74Flamingo Cuddly hondenkussen 100,5x63x2 cm taupe€26,24Flamingo Cuddly hondenkussen 70,5x41,5x2 cm taupe€11,24Flamingo Cuddly hondenkussen 85,5x51x2 cm taupe€17,24Flamingo Dreambay hondenkussen 55,5x38,5x5,5 cm zwart€18,74Flamingo Dreambay hondenkussen 70,5x41,5x5,5 cm zwart€24,74Flamingo Dreambay hondenkussen 85,5x51x5,5 cm zwart€33,74Flamingo Dreambay hondenkussen ovaal 80x60x14 cm zwart€47,24Flamingo Dreambay hondenmand 100x80x25 cm zwart€104,25Flamingo Dreambay hondenmand 65x45x20 cm zwart€54,74Flamingo Dreambay hondenmand 80x67x22 cm zwart€74,99Flamingo Evi hondenmand 50x40x16 cm grijs€18,74Flamingo Krems hondenkussen 50x50x12 cm grijs€20,24Flamingo Krems hondenkussen 50x50x12 cm roze€18,44Flamingo Krems hondenkussen 50x50x12 cm wit€18,44Flamingo Krems hondenkussen 50x50x12 cm zwart€20,24Flamingo Krems hondenkussen 50x50x18 cm oudroze€20,24Flamingo Krems hondenkussen 70x70x15 cm grijs€37,49Flamingo Krems hondenkussen 70x70x15 cm wit€33,14Flamingo Krems hondenkussen 70x70x15 cm zwart€37,49Flamingo Krems hondenkussen 90x90x15 cm grijs€45,89Flamingo Krems kattentent iglo 39x39x42 cm grijs€39,74Flamingo Lilly hondenmand rechthoek 50x40x12 cm grijs€12,74Flamingo Panama hondenkussen 100x70x12 cm donkergrijs€48,74Flamingo Panama hondenkussen 80x60x10 cm donkergrijs€37,49Flamingo Panama mand 65x45x20 cm donkergrijs€31,49Flamingo raamhangmat rechthoek 55x32x3 cm grijs€14,99Flamingo Sherpa hondenkussen 100x63x8 cm€29,99Flamingo Sherpa hondenkussen 55,5x38,5x7 cm€14,99Flamingo Sherpa hondenkussen 85,5x51x8 cm€23,99Flamingo Snoozebay kattenbed 45x35x35 cm bruin€36,14Flamingo Snoozebay mand 45x35x35 cm blauw€35,91Flamingo Snoozebay mand 45x35x35 cm bruin€35,24Flamingo Snoozebay slaaphuis 45x35x35 cm blauw€36,14Flamingo Zupo kattengrot 49x40x22 cm grijs€24,44 Je betaalt vanaf€11,24 voor 1 stuk Je bespaart €3,75
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele bergweidehooi kamille 500g 3+1 gratis (goedkoopste gratis) Je betaalt €13,77 voor 4 stuks€18,36 Per stuk€3,44€4,59€6,88/kg Je bespaart €4,59 op 4 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele bergweidehooi kruiden 500g 3+1 gratis (goedkoopste gratis) Je betaalt €12,87 voor 4 stuks€17,16 Per stuk€3,22€4,29€6,44/kg Je bespaart €4,29 op 4 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele bergweidehooi paardenbloem 500g 3+1 gratis (goedkoopste gratis) Je betaalt €17,37 voor 4 stuks€23,16 Per stuk€4,34€5,79€8,68/kg Je bespaart €5,79 op 4 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Natural Hay hooi 2,5kg 3+1 gratis (goedkoopste gratis) Je betaalt €20,97 voor 4 stuks€27,96 Per stuk€5,24€6,99€2,10/kg Je bespaart €6,99 op 4 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Natural Straw stro bodembedekking 2,5kg 3+1 gratis (goedkoopste gratis) Je betaalt €20,97 voor 4 stuks€27,96 Per stuk€5,24€6,99€2,10/kg Je bespaart €6,99 op 4 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature Timothy Hay hooi 1kg 3+1 gratis (goedkoopste gratis) Je betaalt €26,37 voor 4 stuks€35,16 Per stuk€6,59€8,79€6,59/kg Je bespaart €8,79 op 4 stuks
-25% Bewaar HuboTot zo 11/10 Versele Nature Timothy Hay hooi wortel/pompoen 500g 3+1 gratis (goedkoopste gratis) Je betaalt €17,97 voor 4 stuks€23,96 Per stuk€4,49€5,99€8,98/kg Je bespaart €5,99 op 4 stuks
-24% Bewaar HuboTot zo 11/10 Garden Plus konijnenhok met lade 111x45x78 cm Promo 23% Je betaalt €129,00 voor 1 stuk€169,00 Je bespaart €40,00
-24% Bewaar HuboTot zo 11/10 Happy Life Hondenvoer Promo 23% +1 variant Happy Life Adult hondenvoer light kip 12,5kg€34,39Happy Life Senior hondenvoer kip 12,5kg€34,39 Je betaalt €34,39 voor 1 stuk€44,99 Per kg€2,75€3,60 Je bespaart €10,60
-23% Bewaar HuboTot zo 11/10 Fontana kippenhok 151x89x80 cm terra Promo 23% Je betaalt €199,00 voor 1 stuk€259,00 Je bespaart €60,00
-20% Bewaar HuboTot zo 11/10 Dierenvoeding -20% Promo 20% 20 producten Prestige Parkieten 1kg€2,95Prestige tortelduivenvoer 1kg€1,59Happy Life Adult hondenvoer kip 12,5kg€34,39Happy Life Adult hondenvoer lam 12,5kg€34,39Happy Life Adult hondenvoer rund 12,5kg€34,39Happy Life Adult hondenvoer zalm 12,5kg€34,39Lara Adult kattenvoer kip/kalkoen 7kg€18,39Lara Adult kattenvoer rund 7kg€18,39Lara Adult kattenvoer zalm 7kg€18,39Prestige Grote Parkieten 1kg€3,67Prestige Grote Parkieten 4kg€9,91Prestige Kanaries zangzaad 1kg€3,99Prestige Kanaries Zangzaad 4kg€11,83Prestige Papegaaienvoer 1kg€4,63Prestige Papegaaienvoer 3kg€10,71Prestige Parkieten 4kg€8,95Prestige tortelduivenvoer 4kg€5,43Prestige Tropische Vogels 1kg€3,43Prestige Tropische Vogels 4kg€9,35Prestige Zadenmengeling volière 4kg€9,99 Je betaalt vanaf€1,59 voor 1 stuk Per kgvanaf €1,36 Je bespaart €0,40
-20% Bewaar HuboTot zo 11/10 Luna voederhuisje groen Promo 20% Je betaalt €6,79 voor 1 stuk€8,49 Je bespaart €1,70
-20% Bewaar HuboTot zo 11/10 Yara mezenbolhouder grijs Promo 20% Je betaalt €5,99 voor 1 stuk€7,49 Je bespaart €1,50
Bewaar HuboTot zo 11/10 Whiskas Adult kattenvoer classic selection 40x85 g Vanaf 2 stuks, 18,29 / stuk Je betaalt €22,29 voor 1 stuk Per kg€6,56