Sport & vrije tijd in promotie bij Holland & Barrett

Alle 79 actuele promoties in sport & vrije tijd bij Holland & Barrett op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

79 promoties

1+1 gratis op Holland & Barrett sportvoeding -50%
Amacx Energy Nougat Cranberry - 12x37g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Amacx Energy Nougat Cranberry - 12x37g

2e product 50% korting
Je betaalt
€44,98
voor 2 stuks€59,98
Per stuk€22,49€29,99
Je bespaart €15,00 op 2 stuks
Amacx Recovery Bar Chocolate - 12x55g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Amacx Recovery Bar Chocolate - 12x55g

2e product 50% korting
Je betaalt
€58,48
voor 2 stuks€77,98
Per stuk€29,24€38,99€44,31/kg
Je bespaart €19,50 op 2 stuks
2e product 50% korting op spiermassa opbouwen -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op spiermassa opbouwen

2e product 50% korting
23 producten
Je betaalt
vanaf€34,48
voor 2 stuks
Per stuk€17,24vanaf €29,98/kg
Je bespaart €11,49 op 2 stuks
Applied Nutrition Shaker 700ml - 1 stuk -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Applied Nutrition Shaker 700ml - 1 stuk

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
BOOM Creatine Monohydraat - 250g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

BOOM Creatine Monohydraat - 250g

25% korting
Je betaalt
€18,74
voor 1 stuk€24,99
Per kg€74,96€99,96
Je bespaart €6,25
Cellucor Creatine - 306g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cellucor Creatine - 306g

2e product 50% korting
Je betaalt
€37,48
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€18,74€24,99€61,24/kg
Je bespaart €12,50 op 2 stuks
Cellucor Creatine Icy Blue Raspberry - 203g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cellucor Creatine Icy Blue Raspberry - 203g

2e product 50% korting
Je betaalt
€28,48
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€14,24€18,99€47,15/kg
Je bespaart €9,50 op 2 stuks
Cellucor Creatine Watermelon - 203g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cellucor Creatine Watermelon - 203g

2e product 50% korting
Je betaalt
€28,48
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€14,24€18,99€70,15/kg
Je bespaart €9,50 op 2 stuks

Alle 79 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Sport & vrije tijd in promotie bij Holland & Barrett

Hoeveel promoties zijn er in sport & vrije tijd bij Holland & Barrett deze week?

Er zijn 79 actuele promoties in sport & vrije tijd bij Holland & Barrett (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in sport & vrije tijd bij Holland & Barrett?

-60% op Holland & Barrett 100% Puur Creatine Monohydraat Reisverpakking - 100g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in sport & vrije tijd bij Holland & Barrett?

2e aan korting: 53 van de 79 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.