Drank in promotie bij Bioplanet

Alle 59 actuele promoties in drank bij Bioplanet op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

59 promoties

GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g -50%
BioplanetTot do 15/10

GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,58
voor 4 stuks€21,16
Per stuk€2,65€5,29€63,10/kg
Je bespaart €10,58 op 4 stuks
JARR Spar.Kombucha Ginger-Lemon Bio 33cl -25%
BioplanetTot di 6/10

JARR Spar.Kombucha Ginger-Lemon Bio 33cl

-25% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,57
voor 4 stuks€8,76
Per stuk€1,64€2,19€4,97/l
Je bespaart €2,19 op 4 stuks
JARR Sparkl.Kombucha Peach-Yuzu Bio 33cl -25%
BioplanetTot di 6/10

JARR Sparkl.Kombucha Peach-Yuzu Bio 33cl

-25% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,57
voor 4 stuks€8,76
Per stuk€1,64€2,19€4,97/l
Je bespaart €2,19 op 4 stuks
PIRAMIDE brandnetel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE brandnetel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE citroenmelisse Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,94
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,47€3,29€82,34/kg
Je bespaart €1,64 op 2 stuks
PIRAMIDE Dream Time Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Dream Time Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€97,34/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Earl Grey Bio 80g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,27
voor 2 stuks€9,70
Per stuk€3,64€4,85€45,50/kg
Je bespaart €2,43 op 2 stuks
Piramide Thee -25%
BioplanetTot di 6/10

Piramide Thee

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,39vanaf €46,75/kg
Je bespaart €1,60 op 2 stuks
PIRAMIDE gember Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€87,34/kg
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE gember-citroen Bio 80g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,23
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,12€5,49€51,50/kg
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
PIRAMIDE kamille Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE kamille Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€86,33/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lekker slapen Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,38
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€2,69€3,59€89,67/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE lindebloesem Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE pepermunt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE pepermunt Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE perzik met vlier Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,69
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€2,84€3,79€142,00/kg
Je bespaart €1,89 op 2 stuks
PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Positive Glow Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€64,89/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Pure Serenity Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€76,84/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos Bio 100g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos Bio 100g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€34,40/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rooibos org. Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,63
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€2,32€3,09€77,33/kg
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE rozenbottel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,18
voor 2 stuks€6,90
Per stuk€2,59€3,45€51,80/kg
Je bespaart €1,72 op 2 stuks
PIRAMIDE salie Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE salie Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€78,44/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE sterrenmix z.munt Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,38
voor 2 stuks€7,18
Per stuk€2,69€3,59€67,25/kg
Je bespaart €1,80 op 2 stuks
PIRAMIDE tijm Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE tijm Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€68,29/kg
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
PIRAMIDE venkel Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE venkel Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€62,75/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE verveine Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE verveine Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€83,67/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Warming Chai Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89€66,36/kg
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
PIRAMIDE Yerba Maté Bio 100g -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE Yerba Maté Bio 100g

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,23
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€4,12€5,49€41,20/kg
Je bespaart €2,75 op 2 stuks
PIRAMIDE zoethout Bio 20st -25%
BioplanetTot di 6/10

PIRAMIDE zoethout Bio 20st

-25% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,03
voor 2 stuks€6,70
Per stuk€2,51€3,35€62,75/kg
Je bespaart €1,67 op 2 stuks
HERBIER DE FRANCE brandnetelblad Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE brandnetelblad Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,38
voor 3 stuks€10,47
Per stuk€2,79€3,49€69,75/kg
Je bespaart €2,09 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE citroenmelisse Bio 30g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE citroenmelisse Bio 30g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,34
voor 3 stuks€11,67
Per stuk€3,11€3,89€103,67/kg
Je bespaart €2,33 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE citroenverbena Bio 25g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE citroenverbena Bio 25g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,30
voor 3 stuks€12,87
Per stuk€3,43€4,29€137,20/kg
Je bespaart €2,57 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE eucalyptusblad Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE eucalyptusblad Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,22
voor 3 stuks€7,77
Per stuk€2,07€2,59€41,40/kg
Je bespaart €1,55 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE frambozenblad Bio 25g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE frambozenblad Bio 25g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,66
voor 3 stuks€9,57
Per stuk€2,55€3,19€102,00/kg
Je bespaart €1,91 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE groene munt Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE groene munt Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,46
voor 3 stuks€15,57
Per stuk€4,15€5,19€103,75/kg
Je bespaart €3,11 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE lavendelbloem Bio 30g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE lavendelbloem Bio 30g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,06
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€3,35€4,19€111,67/kg
Je bespaart €2,51 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE Lindebloesem Bio 25g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE Lindebloesem Bio 25g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,99€4,99€159,60/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE Paardebloemwor.Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE Paardebloemwor.Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€11,16
voor 3 stuks€13,95
Per stuk€3,72€4,65€74,40/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE pepermuntblad Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE pepermuntblad Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,96
voor 3 stuks€12,45
Per stuk€3,32€4,15€83,00/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE rozemarijn Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE rozemarijn Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€3,19€3,99€63,80/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE saliebladeren Bio 40g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE saliebladeren Bio 40g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€3,19€3,99€79,75/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
HERBIER DE FRANCE tijmblad Bio 50g -20%
BioplanetTot di 6/10

HERBIER DE FRANCE tijmblad Bio 50g

L'Herbier de France
-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€9,58
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€3,19€3,99€63,80/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
KULT Kefir Yuzu Bio 33cl -20%
BioplanetTot di 6/10

KULT Kefir Yuzu Bio 33cl

-20% vanaf 3 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,70
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€2,23€2,79€6,76/l
Je bespaart €1,67 op 3 stuks
OXFAM FAIRTRADE Bonen Highland Bio 1kg -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE Bonen Highland Bio 1kg

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€73,57
voor 4 stuks€91,96
Per stuk€18,39€22,99€18,39/kg
Je bespaart €18,39 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE Congo gemalen Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE Congo gemalen Bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€25,57
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€6,39€7,99€25,56/kg
Je bespaart €6,39 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE gem. Dark Roast Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE gem. Dark Roast Bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€20,00
voor 4 stuks€25,00
Per stuk€5,00€6,25€20,00/kg
Je bespaart €5,00 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE gemalen deca Bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE gemalen deca Bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€19,04
voor 4 stuks€23,80
Per stuk€4,76€5,95€19,04/kg
Je bespaart €4,76 op 4 stuks
OXFAM FAIRTRADE koffie Highland bio 250g -20%
BioplanetTot di 6/10

OXFAM FAIRTRADE koffie Highland bio 250g

Oxfam Fair Trade
-20% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€24,61
voor 4 stuks€30,76
Per stuk€6,15€7,69€24,60/kg
Je bespaart €6,15 op 4 stuks

Alle 59 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank in promotie bij Bioplanet

Hoeveel promoties zijn er in drank bij Bioplanet deze week?

Er zijn 59 actuele promoties in drank bij Bioplanet (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in drank bij Bioplanet?

-50% op GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g bij Bioplanet, geldig tot 15/10.

Welke soort korting komt het meest voor in drank bij Bioplanet?

% korting: 59 van de 59 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.