Mondwater in promotie

Alle 22 actuele promoties op mondwater van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

22 promoties

Extra Kool Mondwater 500 ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Extra Kool Mondwater 500 ml

Parodontax
2+2 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€27,00
Per stuk€3,38€6,75€6,76/l
Je bespaart €13,50 op 4 stuks
Mondwater Fresh & Cool -50%
Di

Mondwater Fresh & Cool

SENSODYNE
2+2 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 4 stuks€31,96
Per stuk€4,00€7,99€8,00/l
Je bespaart €15,98 op 4 stuks
Ecodenta Mondwater Kokos & Munt - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Ecodenta Mondwater Kokos & Munt - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€13,48/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Sensodyne Mondwater Fresh & Cool 500ml
Medi-MarketTot di 27/10

Sensodyne Mondwater Fresh & Cool 500ml

🔥 CRAZY DAYS MEDI-MARKET : Exclusieve kortingen op honderden producten 🔥
Je betaalt
€8,54
voor 1 stuk
Per liter€17,08
Active Gum Health Extra Fresh Mint -50%
Di

Active Gum Health Extra Fresh Mint

PARODONTAX
2+2 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 4 stuks€27,96
Per stuk€3,50€6,99€7,00/l
Je bespaart €13,98 op 4 stuks
O7 Active Mondspoeling 500ml -33%
KruidvatTot zo 4/10

O7 Active Mondspoeling 500ml

2+1 gratis
Je betaalt
€22,78
voor 3 stuks€34,17
Per stuk€7,59€11,39€15,18/l
Je bespaart €11,39 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Mondwater in promotie

Hoeveel promoties zijn er op mondwater deze week?

Er zijn 22 actuele promoties op mondwater, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op mondwater?

Kruidvat, met 10 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (4) en Di (2).

Wat is de grootste korting op mondwater?

-50% op Colgate Mondwater | Fresh Soft | Groen | 500ml bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op mondwater?

Gratis erbij: 10 van de 22 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.