Deodorant in promotie

Alle 158 actuele promoties op deodorant van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

158 promoties

Odorex Deodorant -50%
Odorex Spray -50%
KruidvatTot zo 4/10

Odorex Spray

Je betaalt
vanaf€4,79
voor 2 stuks
Per stuk€2,40vanaf €16,00/l
Je bespaart €4,79 op 2 stuks
Nivea Men Spray -42%
Odorex Extra Dry Deodorant Roller 50ml -34%
KruidvatTot zo 4/10

Odorex Extra Dry Deodorant Roller 50ml

2 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 2 stuks€15,18
Per stuk€5,00€7,59€100,00/l
Je bespaart €5,18 op 2 stuks
Dove Spray -33%
Rexona Men deodorant spray 72h sport cool -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rexona Men deodorant spray 72h sport cool

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€10,98
voor 3 stuks€16,47
Per stuk€3,66€5,49€24,40/l
Je bespaart €5,49 op 3 stuks
Rexona Spray -33%
deodorant roller voor alle huidtype 50ml -25%
HEMATot ma 5/10

deodorant roller voor alle huidtype 50ml

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€59,80/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€13,48
voor 2 stuks
Per stuk€6,74vanaf €134,80/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Frisheid Deodorant - Shea Zachtheid -25%
Di

Frisheid Deodorant - Shea Zachtheid

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€89,80/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
2e product 50% korting op deodorant -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op deodorant

2e product 50% korting
37 producten
Je betaalt
vanaf€5,93
voor 2 stuks
Per stuk€2,96vanaf €23,71/kg
Je bespaart €1,98 op 2 stuks
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€11,23
voor 2 stuks
Per stuk€5,62vanaf €112,40/l
Je bespaart €3,74 op 2 stuks
Axe Bodyspray
Axe Fine Fragrance Bodyspray
Dove Deodorant
Dove Spray
KruidvatTot zo 4/10

Dove Spray

Met gratis artikel
+21 varianten
Je betaalt
vanaf€3,89
voor 1 stuk
Per litervanaf €25,93
Dove Men Spray
HUGO BOSS ALIVE DEODORANT SPRAY 100 ML
ICI Paris XLTot zo 4/10

HUGO BOSS ALIVE DEODORANT SPRAY 100 ML

Ontvang een hugo boss bottled beyond for her miniatuur bij aankoop van min. €70 aan Hugo Boss producten voor vrouwenmet Beauty Member Card
Je betaalt
€36,80
voor 1 stuk
Per liter€368,00
L'Oreal Paris Men Expert Spray
Rexona Deodorant

Alle 158 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Deodorant in promotie

Hoeveel promoties zijn er op deodorant deze week?

Er zijn 158 actuele promoties op deodorant, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op deodorant?

Kruidvat, met 82 promoties, gevolgd door Carrefour (29) en Di (18).

Wat is de grootste korting op deodorant?

-60% op Fa Spray bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op deodorant?

Gratis erbij: 66 van de 158 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.