Chocolade in promotie

Alle 167 actuele promoties op chocolade van 14 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

167 promoties

Balance Witte Chocoladereep - 100 g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Balance Witte Chocoladereep - 100 g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€2,49
voor 1 stuk€4,99
Per kg€24,90€49,90
Je bespaart €2,50
Maltesers Witte chocolade -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Maltesers Witte chocolade

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€13,89/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
J.D. GROSS Chocolade -33%
LidlVanaf vr 2/10

J.D. GROSS Chocolade

2+1 gratismet Lidl Plus
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€13,28/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Nestlé LINDAHLS Snack Chocolade 40g -33%
OKayTot di 6/10

Nestlé LINDAHLS Snack Chocolade 40g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€3,18
voor 3 stuks€4,77
Per stuk€1,06€1,59€26,50/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks
Dubai style chocolade -30%
LidlTot di 6/10

Dubai style chocolade

-30%
Je betaalt
€2,99
voor 1 stuk€4,29
Per kg€24,51€35,17
Je bespaart €1,30
Milka Leo melkchocolade 12x33g -30%
OKayTot di 6/10

Milka Leo melkchocolade 12x33g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€11,32
voor 3 stuks€16,17
Per stuk€3,77€5,39€9,52/kg
Je bespaart €4,85 op 3 stuks
Côte d'Or Chocolade -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Côte d'Or Chocolade

Je betaalt
vanaf€6,29
voor 2 stuks
Per stuk€3,14vanaf €13,08/kg
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
2e product 50% korting op Lovechock chocolade voeding & dranken -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Lovechock chocolade voeding & dranken

Je betaalt
vanaf€4,63
voor 2 stuks
Per stuk€2,32vanaf €14,64/kg
Je bespaart €1,54 op 2 stuks
Côte d'Or Chocolade -20%
Galler Chocolade -15%
CarrefourTot ma 12/10

Galler Chocolade

Je betaalt
vanaf€5,02
voor 2 stuks
Per stuk€2,51vanaf €19,33/kg
Je bespaart €0,89 op 2 stuks
Choco Moment chocoladepinda's -11%
ActionTot di 6/10

Choco Moment chocoladepinda's

Weekactie
Je betaalt
€2,19
voor 1 stuk€2,45
Per kg€8,42€9,42
Je bespaart €0,26
Zeevruchten chocolade -11%
ActionTot di 6/10

Zeevruchten chocolade

Weekactie
Je betaalt
€1,95
voor 1 stuk€2,18
Per kg€7,80€8,72
Je bespaart €0,23
Chocolade Wafel Reep 182gr -5%
CarrefourTot do 31/12

Chocolade Wafel Reep 182gr

Milka
-5% voor 2
Je betaalt
€9,48
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€4,74€4,99€26,05/kg
Je bespaart €0,50 op 2 stuks
Melk chocolade kokos repen 5x2-pack -5%
CarrefourTot do 31/12

Melk chocolade kokos repen 5x2-pack

Bounty
-5% voor 2
Je betaalt
€6,93
voor 2 stuks€7,30
Per stuk€3,47€3,65€12,18/kg
Je bespaart €0,37 op 2 stuks
Claro Dark coconut snackables -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Claro Dark coconut snackables

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€25,00/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks
Claro Dark ginger cubes snackables -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Claro Dark ginger cubes snackables

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€2,50€4,99€25,00/kg
Je bespaart €4,99 op 2 stuks

Alle 167 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Chocolade in promotie

Hoeveel promoties zijn er op chocolade deze week?

Er zijn 167 actuele promoties op chocolade, bij 14 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op chocolade?

Carrefour, met 43 promoties, gevolgd door Holland & Barrett (29) en OKay (25).

Wat is de grootste korting op chocolade?

-50% op Balance Witte Chocoladereep - 100 g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op chocolade lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer CHOCEUR Knapperige chocoladerotsjes (250 g) bij Aldi (tot 1/10), TrüFrü Frambozen met chocolade (200 g) bij Aldi (tot 1/10), FERRERO Ferrero rocher, 16 st. (2 x 200 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op chocolade?

2e aan korting: 61 van de 167 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.