Brow in promotie

Alle 95 actuele promoties op brow van 16 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

95 promoties

Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,69
voor 2 stuks€5,38
Per stuk€1,34€2,69€13,40/l
Je bespaart €2,69 op 2 stuks
Ben & Jerry's Salted caramel brownie -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Ben & Jerry's Salted caramel brownie

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,99
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€4,50€8,99€10,27/l
Je bespaart €8,99 op 2 stuks
Max Factor Mascara -50%
KruidvatTot zo 4/10

Max Factor Mascara

Je betaalt
vanaf€17,99
voor 2 stuks
Per stuk€8,99vanaf €1.280,77/l
Je bespaart €17,99 op 2 stuks
Got2B Glued Brow Lift 43g -36%
KruidvatTot zo 4/10

Got2B Glued Brow Lift 43g

2 voor €14,00
Je betaalt
€14,00
voor 2 stuks€21,98
Per stuk€7,00€10,99€162,79/kg
Je bespaart €7,98 op 2 stuks
Brow Fiber Oh Oui -35%
Di

Brow Fiber Oh Oui

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Brow Pro Micro Pen -35%
Di

Brow Pro Micro Pen

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€7,80
voor 2 stuks€12,00
Per stuk€3,90€6,00
Je bespaart €4,20 op 2 stuks
Brow Pro Microdefiner Pencil -35%
Di

Brow Pro Microdefiner Pencil

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Brow Reveal Micro brow pencil -35%
Di

Brow Reveal Micro brow pencil

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€16,89
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€8,44€12,99
Je bespaart €9,09 op 2 stuks
Brow Reveal Précision -35%
Di

Brow Reveal Précision

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€15,59
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€7,79€11,99
Je bespaart €8,39 op 2 stuks
Brow Reveal Push-up Stylingwax -35%
Di

Brow Reveal Push-up Stylingwax

BOURJOIS
2e aan -70%
Je betaalt
€22,09
voor 2 stuks€33,98
Per stuk€11,04€16,99
Je bespaart €11,89 op 2 stuks
Scandal'Eyes Reloaded Mascara - Brown -35%
Di

Scandal'Eyes Reloaded Mascara - Brown

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€19,49
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€9,74€14,99€749,23/kg
Je bespaart €10,49 op 2 stuks
Wonder'Full Brow -35%
Di

Wonder'Full Brow

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€6,49€9,99
Je bespaart €6,99 op 2 stuks
Kruidvat Men Brown Haarkleuring -33%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Men Brown Haarkleuring

2+1 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€24,73
voor 2 stuks
Per stuk€12,37vanaf €2.311,67/l
Je bespaart €8,24 op 2 stuks
2e product 50% korting op Hairwonder natuurlijke verzorging -25%
MCoBeauty Blonde Magic Brows 3.5ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

MCoBeauty Blonde Magic Brows 3.5ml

25% korting
Je betaalt
€6,74
voor 1 stuk€8,99
Per liter€1.925,71€2.568,57
Je bespaart €2,25
MCoBeauty Brow -25%
MCoBeauty Clear Brow Gel 6.5ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

MCoBeauty Clear Brow Gel 6.5ml

25% korting
Je betaalt
€6,74
voor 1 stuk€8,99
Per liter€1.036,92€1.383,07
Je bespaart €2,25

Alle 95 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Brow in promotie

Hoeveel promoties zijn er op brow deze week?

Er zijn 95 actuele promoties op brow, bij 16 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op brow?

Kruidvat, met 59 promoties, gevolgd door Di (8) en Holland & Barrett (5).

Wat is de grootste korting op brow?

-67% op Levis Ambiance tester muurverf extra mat 30ml heart brown bij Hubo, geldig tot 4/10.

Welke promoties op brow lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: KRONBORG WG KARLSTAD 15x20cm brown KR bij JYSK (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op brow?

% korting: 47 van de 95 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.