Yokuu in promotie

Alle 16 actuele promoties op Yokuu op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

16 promoties

Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 6 stuks (3 × 2)€20,85
Per stuk€2,31€3,47
Je bespaart €6,95 op 6 stuks
Yokuu Allesreiniger startkit -33%
Aveve

Yokuu Allesreiniger startkit

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Kledijopfrisser refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Kledijopfrisser refill 2 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 6 stuks (3 × 2)€29,85
Per stuk€3,31€4,97
Je bespaart €9,95 op 6 stuks
Yokuu Kledijopfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Kledijopfrisser startkit

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€19,90
voor 3 stuks€29,85
Per stuk€6,63€9,95
Je bespaart €9,95 op 3 stuks
Yokuu Luchtverfrisser refill 2 stuks -33%
Aveve

Yokuu Luchtverfrisser refill 2 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 6 stuks (3 × 2)€20,85
Per stuk€2,31€3,47
Je bespaart €6,95 op 6 stuks
Yokuu Luchtverfrisser startkit -33%
Aveve

Yokuu Luchtverfrisser startkit

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€13,90
voor 3 stuks€20,85
Per stuk€4,63€6,95
Je bespaart €6,95 op 3 stuks
Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g -33%
Aveve

Yokuu Toiletschuimexplosie 800 g

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€45,90
voor 3 stuks€68,85
Per stuk€15,30€22,95€19,12/kg
Je bespaart €22,95 op 3 stuks
Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks -33%
Aveve

Yokuu Vaatwastabletten 30 stuks

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95€0,29 per tablet
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Vloerreiniger 200 g -33%
Aveve

Yokuu Vloerreiniger 200 g

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€23,90
voor 3 stuks€35,85
Per stuk€7,97€11,95€39,85/kg
Je bespaart €11,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips fresh linen -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips fresh linen

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95
Je bespaart €12,95 op 3 stuks
Yokuu Wasstrips lavendel -33%
Aveve

Yokuu Wasstrips lavendel

GRATIS 2+1 33,33% per 3 st.
Je betaalt
€25,90
voor 3 stuks€38,85
Per stuk€8,63€12,95
Je bespaart €12,95 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Yokuu in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Yokuu deze week?

Er zijn 16 actuele promoties op Yokuu (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Yokuu?

-33% op Yokuu Allesreiniger refill 2 stuks bij Aveve.

Welke soort korting komt het meest voor op Yokuu?

Gratis erbij: 16 van de 16 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.