-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Shampoo 2e halve prijs +1 variant Yari Green Clarifying Shampoo 360ml€6,74Yari Green Curls Moisturizing Shampoo 355ml€5,99 Je betaalt vanaf€11,98 voor 2 stuks Per stuk€5,99vanaf €16,87/l Je bespaart €3,99 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Coconut Water 500ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€13,48/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Curl Activator 355ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€21,10/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Curl Maker 384ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€19,51/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Curling Crème Gel 355ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€18,99/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Curling Mousse 220ml 2e halve prijs Je betaalt €11,98 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€5,99€7,99€27,23/l Je bespaart €4,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Deep Treatment Mask 475ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€14,19/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Conditioner 2e halve prijs +1 variant Yari Green Curls Hydrating Conditioner 355ml€5,99Yari Green Curls Hydrating Leave-In Conditioner 500ml€6,74 Je betaalt vanaf€11,98 voor 2 stuks Per stuk€5,99vanaf €13,48/l Je bespaart €3,99 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Light-Weight Detangler 240ml 2e halve prijs Je betaalt €11,98 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€5,99€7,99€24,96/l Je bespaart €4,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Curls Rosemary Mint Hair Oil 100ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€74,90/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Green Oil Mint Light Weight 100ml 100ml Yari Green Curls 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€74,90/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks