Yari Green Curls in promotie

Alle 11 actuele promoties op Yari Green Curls op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

Yari Green Curls Coconut Water 500ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Green Curls Coconut Water 500ml

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€13,48/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Yari Green Curls Curl Activator 355ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Green Curls Curl Activator 355ml

2e halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€21,10/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Yari Green Curls Curl Maker 384ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Green Curls Curl Maker 384ml

2e halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€19,51/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks
Yari Green Curls Curling Mousse 220ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Green Curls Curling Mousse 220ml

2e halve prijs
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€27,23/l
Je bespaart €4,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Yari Green Curls in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Yari Green Curls deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Yari Green Curls (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Yari Green Curls?

-25% op Yari Green Curls Shampoo bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Yari Green Curls?

2e aan korting: 11 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.