Vaseline in promotie

Alle 21 actuele promoties op Vaseline van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

21 promoties

Vaseline Intensive care hand cream -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Intensive care hand cream

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€44,40/l
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Vaseline Lippenbalsem aloe vera -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Lippenbalsem aloe vera

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€83,00/l
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Vaseline Orignal protecting jelly -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Orignal protecting jelly

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,98
voor 3 stuks€5,97
Per stuk€1,33€1,99€26,60/l
Je bespaart €1,99 op 3 stuks
Vaseline Petroleum jelly original -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Petroleum jelly original

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,38
voor 3 stuks€6,57
Per stuk€1,46€2,19€14,60/l
Je bespaart €2,19 op 3 stuks
Vaseline Bodylotion

Promoties laden…

Vragen over Vaseline in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Vaseline deze week?

Er zijn 21 actuele promoties op Vaseline, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Vaseline?

Kruidvat, met 16 promoties, gevolgd door Albert Heijn (5).

Wat is de grootste korting op Vaseline?

-33% op Vaseline Intensive care hand cream bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Vaseline?

Cadeau of punten: 16 van de 21 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.