Palmolive in promotie

Alle 16 actuele promoties op Palmolive van 4 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

16 promoties

Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€12,27
voor 6 stuks€24,54
Per stuk€2,04€4,09€8,16/l
Je bespaart €12,27 op 6 stuks
Palmolive Douche -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche

3+3 gratismet SuperPlus
+1 variant
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douche | Melk honing -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douche | Melk honing

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€10,65
voor 6 stuks€21,30
Per stuk€1,77€3,55€7,08/l
Je bespaart €10,65 op 6 stuks
Palmolive Douchegel | Massage -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Palmolive Douchegel | Massage

3+3 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,97
voor 6 stuks€23,94
Per stuk€2,00€3,99€8,00/l
Je bespaart €11,97 op 6 stuks
Palmolive Douchegel -40%
Palmolive Handzeep -40%

Promoties laden…

Vragen over Palmolive in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Palmolive deze week?

Er zijn 16 actuele promoties op Palmolive, bij 4 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Palmolive?

Kruidvat, met 6 promoties, gevolgd door Delhaize (5) en Carrefour (4).

Wat is de grootste korting op Palmolive?

-50% op Palmolive Douchegel bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Palmolive?

Gratis erbij: 14 van de 16 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.