-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €8,59 voor 4 stuks (2 × 2)€17,18 Per stuk€2,15€4,31 Je bespaart €8,59 op 4 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Dettol Toevoeging bij de was | Fris 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €5,49 voor 2 stuks€10,98 Per stuk€2,75€5,49€3,67/l Je bespaart €5,49 op 2 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Dettol Toevoeging bij de was | Fris 1+1 gratismet SuperPlus Je betaalt €11,99 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€6,00€11,99€2,40/l Je bespaart €11,99 op 2 stuks
-45% Bewaar Medi-Market Dettol Wasmiddeltoevoeging Sensitive 1,5 L Voordeel -45% Je betaalt €4,67 voor 1 stuk€8,49 Per liter€3,11€5,65 Je bespaart €3,82
-35% Bewaar Medi-Market Dettol 2-in-1 Hygiënische Doekjes 12 stuks Voordeel -35% Je betaalt €2,33 voor 12 stuks€3,58 Per stuk€0,19€0,29 Je bespaart €1,25 op 12 stuks
-35% Bewaar Medi-Market Dettol Antibacterial Gel Aloe Vera 50 Ml Voordeel -35% Je betaalt €1,94 voor 1 stuk€2,98 Per liter€38,80€59,60 Je bespaart €1,04
-35% Bewaar Medi-Market Dettol Hydraterende Reinigingsgel Aloë Vera Navulling 500 ml Voordeel -35% Je betaalt €3,24 voor 1 stuk€4,98 Per liter€6,48€9,96 Je bespaart €1,74
-35% Bewaar Medi-Market Dettol Sensitive Reinigingsgel Navulling 500 ml Voordeel -35% Je betaalt €3,24 voor 1 stuk€4,98 Per liter€6,48€9,96 Je bespaart €1,74
-30% Bewaar Medi-Market DETTOL TOEVOEGING BIJ DE WAS FRIS 750ML Voordeel -30% Je betaalt €3,84 voor 1 stuk€5,49 Per liter€5,12€7,32 Je bespaart €1,65
-30% Bewaar Medi-Market Dettol Wasmiddeltoevoeging Fris 2,5L Voordeel -30% Je betaalt €8,39 voor 1 stuk€11,99 Per liter€3,36€4,80 Je bespaart €3,60
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Dettol 2-in-1 Hygiënische Doekjes 12 stuks 2e halve prijs Je betaalt €5,08 voor 24 stuks (2 × 12)€6,78 Per stuk€0,21€0,28 Je bespaart €1,70 op 24 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Dettol Wasgel 2e halve prijs +7 varianten Dettol Aloë Vera Antibacteriële Wasgel 250ml€1,94Dettol Antibacteriële Wasgel voor Gevoelige Huid 250ml€2,09Dettol Floral & Fruity Vlinderbloesem & Appelextract Wasgel 250ml€2,99Dettol Hydrating Aloë Vera Antibacteriële Wasgel Navulling 500ml€3,59Dettol Lavendel Antibacteriële Wasgel 250ml€1,94Dettol Relaxing Lavendel Anti-bacteriële Wasgel Navulling 500ml€3,74Dettol Sensitive Antibacteriële Wasgel Navulling 500ml€3,74Dettol Zen & Zesty Groene Thee & Bergamot Wasgel 250ml€2,99 Je betaalt vanaf€3,88 voor 2 stuks Per stuk€1,94vanaf €7,18/l Je bespaart €1,29 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Dettol Handzeep 2e halve prijs +4 varianten Dettol No-Touch Aloë Vera Antibacteriële Handzeep Navulling 250ml€3,74Dettol No-Touch Kids Citrus Antibacteriële Tonic Handzeep Navulling 250ml€3,74Dettol No-Touch Sheabutter Antibacteriële Handzeep Navulling 250ml€4,04Dettol Orchidee & Vanille Zachte Mousse Antibacteriële Handzeep 250ml€3,52Dettol Touch of Foam Rose & Cherry in Bloom Handzeep 250ml€3,52 Je betaalt vanaf€7,04 voor 2 stuks Per stuk€3,52vanaf €14,08/l Je bespaart €2,35 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Dettol No-Touch Aloë Vera Automatische Zeepdispenser 250ml 2e halve prijs Je betaalt €20,98 voor 2 stuks€27,98 Per stuk€10,49€13,99€41,96/l Je bespaart €7,00 op 2 stuks
-20% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Dettol Reinigingsdoekjes 2 voor €4,00 +1 variant Dettol Citroen Antibacteriële Multi-Reinigingsdoekjes 72 stuks€2,00Dettol Desinfecterende Multi-Reinigingsdoekjes 72 stuks€2,00 Je betaalt €4,00 voor 144 stuks (2 × 72)€4,98 Per stuk€0,03€0,04 Je bespaart €0,98 op 144 stuks
-20% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Dettol Spray 2 voor €4,00 +1 variant Dettol Hygiënische Multireiniger Spray 500ml€2,00Dettol Power & Fresh Citrus Allesreiniger Spray 500ml€2,00 Je betaalt €4,00 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€2,00€2,49€4,00/l Je bespaart €0,98 op 2 stuks
-20% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Dettol Keukenreiniger 500ml 2 voor €4,00 Je betaalt €4,00 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€2,00€2,49€4,00/l Je bespaart €0,98 op 2 stuks
-20% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Dettol Power & Fresh Citrus Allesreiniger 1L 2 voor €4,00 Je betaalt €4,00 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€2,00€2,49€2,00/l Je bespaart €0,98 op 2 stuks
-20% Bewaar KruidvatTot zo 25/10 Dettol Power & Fresh Katoenfris Allesreininger 1L 2 voor €4,00 Je betaalt €4,00 voor 2 stuks€4,98 Per stuk€2,00€2,49€2,00/l Je bespaart €0,98 op 2 stuks