Dettol in promotie

Alle 19 actuele promoties op Dettol van 3 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

19 promoties

Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€8,59
voor 4 stuks (2 × 2)€17,18
Per stuk€2,15€4,31
Je bespaart €8,59 op 4 stuks
Dettol Toevoeging bij de was | Fris -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Toevoeging bij de was | Fris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,49
voor 2 stuks€10,98
Per stuk€2,75€5,49€3,67/l
Je bespaart €5,49 op 2 stuks
Dettol Toevoeging bij de was | Fris -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Dettol Toevoeging bij de was | Fris

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€11,99
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€6,00€11,99€2,40/l
Je bespaart €11,99 op 2 stuks
Dettol Wasgel -25%
Dettol Handzeep -25%
Dettol Keukenreiniger 500ml -20%
KruidvatTot zo 25/10

Dettol Keukenreiniger 500ml

2 voor €4,00
Je betaalt
€4,00
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€2,00€2,49€4,00/l
Je bespaart €0,98 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Dettol in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Dettol deze week?

Er zijn 19 actuele promoties op Dettol, bij 3 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Dettol?

Kruidvat, met 9 promoties, gevolgd door Medi-Market (7) en Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op Dettol?

-50% op Dettol Reiniger | Machine | 2X250ML bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Dettol?

% korting: 7 van de 19 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.