Sport & vrije tijd met 2e aan korting

Alle 54 actuele promoties in sport & vrije tijd met 2e aan korting van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

54 promoties

Amacx Energy Nougat Cranberry - 12x37g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Amacx Energy Nougat Cranberry - 12x37g

2e product 50% korting
Je betaalt
€44,98
voor 2 stuks€59,98
Per stuk€22,49€29,99
Je bespaart €15,00 op 2 stuks
Amacx Recovery Bar Chocolate - 12x55g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Amacx Recovery Bar Chocolate - 12x55g

2e product 50% korting
Je betaalt
€58,48
voor 2 stuks€77,98
Per stuk€29,24€38,99€44,31/kg
Je bespaart €19,50 op 2 stuks
2e product 50% korting op spiermassa opbouwen -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op spiermassa opbouwen

2e product 50% korting
23 producten
Je betaalt
vanaf€34,48
voor 2 stuks
Per stuk€17,24vanaf €29,98/kg
Je bespaart €11,49 op 2 stuks
Applied Nutrition Shaker 700ml - 1 stuk -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Applied Nutrition Shaker 700ml - 1 stuk

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Cellucor Creatine - 306g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cellucor Creatine - 306g

2e product 50% korting
Je betaalt
€37,48
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€18,74€24,99€61,24/kg
Je bespaart €12,50 op 2 stuks
Cellucor Creatine Icy Blue Raspberry - 203g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cellucor Creatine Icy Blue Raspberry - 203g

2e product 50% korting
Je betaalt
€28,48
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€14,24€18,99€47,15/kg
Je bespaart €9,50 op 2 stuks
Cellucor Creatine Watermelon - 203g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Cellucor Creatine Watermelon - 203g

2e product 50% korting
Je betaalt
€28,48
voor 2 stuks€37,98
Per stuk€14,24€18,99€70,15/kg
Je bespaart €9,50 op 2 stuks
Kruidvat Shaker met Blenderbal 600ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat Shaker met Blenderbal 600ml

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€7,48/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Orangefit Diet Blauwe Bessen – 325g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Orangefit Diet Blauwe Bessen – 325g

2e product 50% korting
Je betaalt
€26,98
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€13,49€17,99
Je bespaart €9,00 op 2 stuks
Orangefit Diet Vanillesmaak – 325g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Orangefit Diet Vanillesmaak – 325g

2e product 50% korting
Je betaalt
€26,98
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€13,49€17,99
Je bespaart €9,00 op 2 stuks

Alle 54 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over sport & vrije tijd met 2e aan korting

Hoeveel promoties zijn er in sport & vrije tijd met 2e aan korting deze week?

Er zijn 54 actuele promoties in sport & vrije tijd met 2e aan korting, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in sport & vrije tijd met 2e aan korting?

Holland & Barrett, met 53 promoties, gevolgd door Kruidvat (1).

Wat is de grootste korting in sport & vrije tijd met 2e aan korting?

-25% op Amacx Gel bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.