Drank met 2 gratis erbij

Alle 51 actuele promoties in drank met 2 gratis erbij van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

51 promoties

CELSIUS Energiedrank -50%
LidlTot za 3/10

CELSIUS Energiedrank

2+2 gratis
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,78/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Celsius energiedrank — 2 varianten -50%
ColruytTot di 6/10

Celsius energiedrank — 2 varianten

2+2 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,78
voor 4 stuks€5,56
Per stuk€0,69€1,39€2,76/l
Je bespaart €2,78 op 4 stuks
Lipton – Ice Tea -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Lipton – Ice Tea

2+2 gratis naar keuze
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€1,10/l
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L -50%
CarrefourTot ma 5/10

Natuurlijk Mineraalwater 6x1.5L

Evian
2+2 gratis
Je betaalt
€11,10
voor 4 stuks€22,20
Per stuk€2,77€5,55€0,31/l
Je bespaart €11,10 op 4 stuks
Caffè Crema Classico 1 Kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Caffè Crema Classico 1 Kg

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€56,97
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€11,39€18,99€11,39/kg
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Classico 36 Pads -40%
CarrefourTot ma 5/10

Classico 36 Pads

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€23,67
voor 5 stuks€39,45
Per stuk€4,73€7,89€0,13 per pad
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Crema e Aroma bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Aroma bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€56,97
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€11,39€18,99€11,39/kg
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€35,97
voor 5 stuks€59,95
Per stuk€7,19€11,99€0,24 per capsule
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Crema e Gusto 80 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto 80 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€59,97
voor 5 stuks€99,95
Per stuk€11,99€19,99€0,15 per capsule
Je bespaart €39,98 op 5 stuks
Crema E Gusto Classico 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema E Gusto Classico 250 g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€19,47
voor 5 stuks€32,45
Per stuk€3,89€6,49€15,56/kg
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Crema e Gusto Classico bonen 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Crema e Gusto Classico bonen 1000g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€56,97
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€11,39€18,99€11,39/kg
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Decaf Classico 250g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Decaf Classico 250g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€19,47
voor 5 stuks€32,45
Per stuk€3,89€6,49€15,56/kg
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Barista Gran Crema 1000 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Gran Crema 1000 g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€63,75
voor 5 stuks€106,25
Per stuk€12,75€21,25€12,75/kg
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Barista Intenso bonen 500g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Intenso bonen 500g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€33,57
voor 5 stuks€55,95
Per stuk€6,71€11,19€13,42/kg
Je bespaart €22,38 op 5 stuks
Espresso Barista Perfetto 250 g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Barista Perfetto 250 g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€19,47
voor 5 stuks€32,45
Per stuk€3,89€6,49€15,56/kg
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Classico koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Classico koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€54,37/kg
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
espresso decaffeinato 10 Capsules 58g -40%
CarrefourTot ma 5/10

espresso decaffeinato 10 Capsules 58g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€11,97
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€2,39€3,99€0,24 per capsule
Je bespaart €7,98 op 5 stuks
Espresso Italiano Classico bonen 500g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Italiano Classico bonen 500g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€38,55
voor 5 stuks€64,25
Per stuk€7,71€12,85€15,42/kg
Je bespaart €25,70 op 5 stuks
Espresso Italiano Classico gemalen 250g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Italiano Classico gemalen 250g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€19,47
voor 5 stuks€32,45
Per stuk€3,89€6,49€15,56/kg
Je bespaart €12,98 op 5 stuks
Espresso Italiano Cremoso 1kg -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Italiano Cremoso 1kg

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€63,75
voor 5 stuks€106,25
Per stuk€12,75€21,25€12,75/kg
Je bespaart €42,50 op 5 stuks
Espresso Lungo 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Lungo 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€35,97
voor 5 stuks€59,95
Per stuk€7,19€11,99€0,24 per capsule
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
espresso Lungo koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

espresso Lungo koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€53,39/kg
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Espresso Maestro Ristretto 30st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Maestro Ristretto 30st

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€35,97
voor 5 stuks€59,95
Per stuk€7,19€11,99€42,05/kg
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Espresso Ristretto koffiecups 10 stuks -40%
CarrefourTot ma 5/10

Espresso Ristretto koffiecups 10 stuks

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€54,37/kg
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Koffie Pads Intenso 36 st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Koffie Pads Intenso 36 st

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€23,67
voor 5 stuks€39,45
Per stuk€4,73€7,89€0,13 per pad
Je bespaart €15,78 op 5 stuks
Oro Qualità 10 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Oro Qualità 10 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€14,97
voor 5 stuks€24,95
Per stuk€2,99€4,99€0,30 per capsule
Je bespaart €9,98 op 5 stuks
Qualita Oro 100% Arabica 1000g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Qualita Oro 100% Arabica 1000g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€56,97
voor 5 stuks€94,95
Per stuk€11,39€18,99€11,39/kg
Je bespaart €37,98 op 5 stuks
Qualità Rossa gemalen 2X250g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Qualità Rossa gemalen 2X250g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€32,07
voor 5 stuks€53,45
Per stuk€6,41€10,69€12,82/kg
Je bespaart €21,38 op 5 stuks
ROSSA BONEN 500G -40%
CarrefourTot ma 5/10

ROSSA BONEN 500G

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€26,67
voor 5 stuks€44,45
Per stuk€5,33€8,89€10,66/kg
Je bespaart €17,78 op 5 stuks
Rossa Qualita 30 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Rossa Qualita 30 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€35,97
voor 5 stuks€59,95
Per stuk€7,19€11,99€0,24 per capsule
Je bespaart €23,98 op 5 stuks
Rossa Qualita 80 Capsules -40%
CarrefourTot ma 5/10

Rossa Qualita 80 Capsules

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€59,97
voor 5 stuks€99,95
Per stuk€11,99€19,99€0,15 per capsule
Je bespaart €39,98 op 5 stuks
Tales of Napoli 10st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Napoli 10st

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€15,57
voor 5 stuks€25,95
Per stuk€3,11€5,19€56,54/kg
Je bespaart €10,38 op 5 stuks
Tales of Napoli bonen 450g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Napoli bonen 450g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€44,85
voor 5 stuks€74,75
Per stuk€8,97€14,95€19,93/kg
Je bespaart €29,90 op 5 stuks
Tales of Roma 10st -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Roma 10st

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€15,57
voor 5 stuks€25,95
Per stuk€3,11€5,19€54,56/kg
Je bespaart €10,38 op 5 stuks
Tales of Roma bonen 450g -40%
CarrefourTot ma 5/10

Tales of Roma bonen 450g

Lavazza
3+2 gratis
Je betaalt
€44,85
voor 5 stuks€74,75
Per stuk€8,97€14,95€19,93/kg
Je bespaart €29,90 op 5 stuks
Infinitum Pinot Grigio rosé 75cl -33%
Hubo

Infinitum Pinot Grigio rosé 75cl

4+2 gratis
Je betaalt
€27,96
voor 6 stuks€41,94
Per stuk€4,66€6,99€6,21/l
Je bespaart €13,98 op 6 stuks

Alle 51 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Drank met 2 gratis erbij

Hoeveel promoties zijn er in drank met 2 gratis erbij deze week?

Er zijn 51 actuele promoties in drank met 2 gratis erbij, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties in drank met 2 gratis erbij?

Carrefour, met 38 promoties, gevolgd door Delhaize (3) en Prik & Tik (3).

Wat is de grootste korting in drank met 2 gratis erbij?

-50% op CELSIUS Energiedrank bij Lidl, geldig tot 3/10.

Welke promoties in drank met 2 gratis erbij lopen binnenkort af?

2 promoties lopen binnen 2 dagen af: LA CHOUFFE Blond bier, 6 st. (6 x 33 cl) bij Aldi (tot 1/10), CELSIUS Energiedrank bij Lidl (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor in drank met 2 gratis erbij?

Gratis erbij: 51 van de 51 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.