Baby & kind met 6+2 gratis

Alle 18 actuele promoties in baby & kind met 6+2 gratis op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

18 promoties

Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€18,70/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 12+M Bio Lange Vingers 200g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 12+M Bio Lange Vingers 200g

6+2 gratis
Je betaalt
€17,94
voor 8 stuks€23,92
Per stuk€2,24€2,99€11,20/kg
Je bespaart €5,98 op 8 stuks
Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 18+M Bio Fruitsticks 68g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€27,50/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks
Kruidvat 6+M Bio Appel Knijpzakje 90g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 6+M Bio Appel Knijpzakje 90g

6+2 gratis
Je betaalt
€5,34
voor 8 stuks€7,12
Per stuk€0,67€0,89€7,44/kg
Je bespaart €1,78 op 8 stuks
Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g -25%
KruidvatTot zo 4/10

Kruidvat 8+M Bio Babybiscuits 100g

6+2 gratis
Je betaalt
€14,94
voor 8 stuks€19,92
Per stuk€1,87€2,49€18,70/kg
Je bespaart €4,98 op 8 stuks

Promoties laden…

Vragen over Baby & kind met 6+2 gratis

Hoeveel promoties zijn er in baby & kind met 6+2 gratis deze week?

Er zijn 18 actuele promoties in baby & kind met 6+2 gratis (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in baby & kind met 6+2 gratis?

-25% op Kruidvat 12+M Bio ABC Koekjes 100g bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in baby & kind met 6+2 gratis?

Gratis erbij: 18 van de 18 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.