-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colgate Mondwater | Fresh Soft | Groen | 500ml 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €19,47 voor 6 stuks€38,94 Per stuk€3,25€6,49€6,50/l Je bespaart €19,47 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colgate Tandenborstel 3+3 gratismet SuperPlus +4 varianten Colgate Tandenborstel | 360 | Medium€2,38Colgate Tandenborstel | kids 6+ | Harry Potter€2,25Colgate Tandenborstel | schuimende reiniging | zacht€3,50Colgate Tandenborstel | Slimsoft Base | 2 Pack€3,29Colgate Tandenborstel | Triple Action | 4P€1,79 Je betaalt vanaf€10,77 voor 6 stuks Per stuk€1,79vanaf €0,45/st Je bespaart €10,77 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Colgate Tandpasta 3+3 gratismet SuperPlus +6 varianten Colgate Tandpasta | Kids 6+ | Harry Potter€2,00Colgate Tandpasta | Max White | Instant€3,25Colgate Tandpasta | Total | Original | 75ml€2,15Colgate Tandpasta | Total | White | 75ml€2,15Colgate Tandpasta | Ultra instant White€5,00Colgate Tandpasta | Verfrissende Kristal€1,75Colgate Tandpasta | Witte Kristallen€1,75 Je betaalt vanaf€10,47 voor 6 stuks Per stuk€1,75vanaf €23,33/l Je bespaart €10,47 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive 250 ml | Palmolive | SG Relax 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €12,27 voor 6 stuks€24,54 Per stuk€2,04€4,09€8,16/l Je bespaart €12,27 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douche 3+3 gratismet SuperPlus +1 variant Palmolive Douche | Amandel€1,77Palmolive Douche | Olijf€1,77 Je betaalt €10,65 voor 6 stuks€21,30 Per stuk€1,77€3,55€7,08/l Je bespaart €10,65 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douche | Melk honing 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €10,65 voor 6 stuks€21,30 Per stuk€1,77€3,55€7,08/l Je bespaart €10,65 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douchegel | Massage 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €11,97 voor 6 stuks€23,94 Per stuk€2,00€3,99€8,00/l Je bespaart €11,97 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Palmolive Douchemelk | Zachtheid | Zwarte orchidee 3+3 gratismet SuperPlus Je betaalt €10,65 voor 6 stuks€21,30 Per stuk€1,77€3,55€7,08/l Je bespaart €10,65 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Tahiti Kokosolie 3+3 gratismet SuperPlus +3 varianten Tahiti Douche | Citroen & Kokosolie€2,02Tahiti Douche | Granaat & Kokosolie€1,70Tahiti Douche | Kokos & Kokosolie€2,02Tahiti Douche | Vanille & Kokosolie€1,98 Je betaalt vanaf€10,17 voor 6 stuks Per stuk€1,70vanaf €6,80/l Je bespaart €10,17 op 6 stuks
-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 Tahiti Douchegel 3+3 gratismet SuperPlus +1 variant Tahiti Douchegel | Mango Perzik€2,00Tahiti Douchegel | Yuzu en Munt€2,00 Je betaalt €11,97 voor 6 stuks€23,94 Per stuk€2,00€3,99€8,00/l Je bespaart €11,97 op 6 stuks