-50% Bewaar Brico Central Park universele potgrond 20L 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €4,79 voor 2 stuks€9,58 Per stuk€2,40€4,79 Je bespaart €4,79 op 2 stuks
-50% Bewaar Brico Compo sierschors Herbistop 50L 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €13,80 voor 2 stuks€27,60 Per stuk€6,90€13,80 Je bespaart €13,80 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 1+1 gratis op De Tuinen natuurlijke verzorging 1+1 gratis 12 producten De Tuinen Bergamot Essentiële Olie - 10ml€5,00De Tuinen Ceder Essentiële Olie - 10ml€3,00De Tuinen Den Essentiële Olie - 10ml€3,00De Tuinen Geranium Essentiële Olie - 10ml€7,00De Tuinen Kaneel Essentiële Olie - 10ml€4,50De Tuinen Lucky Essentiële Olie - 10ml€5,00De Tuinen Mandarijn Essentiële Olie - 10ml€3,50De Tuinen Opbergblikje Solid Bars - 1 stuk€4,00De Tuinen Patchouli Essentiële Olie - 10ml€7,50De Tuinen Sandelhout Essentiële Olie - 10ml€7,50De Tuinen Sinaasappel Essentiële Olie - 10ml€4,50De Tuinen Steranijs Essentiële Olie - 10ml€4,00 Je betaalt vanaf€5,99 voor 2 stuks Per stuk€3,00vanaf €300,00/l Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Deksel voor SIGMA HOME box 13L - Driehoeken Sunware 1+1 gratis Je betaalt €5,99 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€3,00€5,99 Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar HuboTot zo 4/10 Fortus Forté granen tegen ratten en muizen 6x25 g 1+1 gratis Je betaalt €10,99 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€5,50€10,99 Je bespaart €10,99 op 2 stuks
-50% Bewaar HuboTot zo 4/10 Fortus Forté pasta tegen ratten en muizen 1+1 gratis +1 variant Fortus Forté pasta tegen ratten en muizen + voederdoos€6,64Fortus Forté pasta tegen ratten en muizen 15x10 g€5,64 Je betaalt vanaf€11,29 voor 2 stuks Per stuk€5,64 Je bespaart €11,29 op 2 stuks
-50% Bewaar HuboTot zo 4/10 Fortus granen tegen ratten en muizen 6x25 g 1+1 gratis Je betaalt €10,19 voor 2 stuks€20,38 Per stuk€5,09€10,19 Je bespaart €10,19 op 2 stuks
-50% Bewaar HuboTot zo 4/10 Fortus waterbestendige blokken tegen ratten en muizen 12x25 g 1+1 gratis Je betaalt €15,99 voor 2 stuks€31,98 Per stuk€8,00€15,99 Je bespaart €15,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Gamma Gamma deurkruk set Chelsea vierkant rozet sleutelplaat zwart INOX 1+1 gratismet GAMMAplus kaart Je betaalt €39,99 voor 2 stuks€79,98 Per stuk€20,00€39,99 Je bespaart €39,99 op 2 stuks
-50% Bewaar AldiVanaf vr 9/10 HOME CREATION Navullingen luchtontvochtiger, 3 st. (6 x 450 g) 1+1 gratis Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€2,50€4,99€1,85/kg Je bespaart €4,99 op 2 stuks
-50% Bewaar HuboTot zo 4/10 1+1 gratis (goedkoopste gratis) op muurverf & plafondverf 1+1 gratis (goedkoopste gratis) 45 producten Hubo Excellence gevelverf mat 10l alpengrijs€64,50Hubo Excellence gevelverf mat 10l wit€64,50Hubo Excellence gevelverf mat 2,5l alpengrijs€22,50Hubo Excellence gevelverf mat 2,5l diepzwart€22,50Hubo Excellence gevelverf mat 2,5l greige€22,50Hubo Excellence gevelverf mat 2,5l grijswit€22,50Hubo Excellence gevelverf mat 2,5l parelmoer€22,50Hubo Excellence gevelverf mat 2,5l wit€22,50Hubo Excellence gevelverf mat 2,5l zilvergrijs€22,50Hubo Excellence gevelverf mat 5l grijswit€39,99Hubo Excellence gevelverf mat 5l wit€39,99Hubo Excellence gevelverf mat 5l zilvergrijs€39,99Hubo Excellence muurverf mat 10l ivoor€62,50Hubo Excellence muurverf mat 10l linnenbeige€62,50Hubo Excellence muurverf mat 10l wit€62,50Hubo Excellence muurverf mat 10l zijde€62,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l aardebruin€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l antracietgrijs€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l bloesemroze€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l dauwgrijs€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l eucalyptusgroen€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l ivoor€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l kleigrijs€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l linnenbeige€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l maangrijs€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l maansteen€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l mauve€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l mistblauw€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l mosgroen€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l nachtblauw€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l oudroze€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l parelgrijs€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l staalgrijs€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l steengrijs€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l taupe€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l terracotta€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l wit€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l zandbeige€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l zandsteen beige€21,50Hubo Excellence muurverf mat 2,5l zijde€21,50Hubo Excellence muurverf mat 5l eucalyptusgroen€37,49Hubo Excellence muurverf mat 5l ivoor€37,49Hubo Excellence muurverf mat 5l wit€37,49Hubo Excellence muurverf mat 5l zandbeige€37,49Hubo Excellence muurverf mat 5l zijde€37,49 Je betaalt vanaf€42,99 voor 2 stuks Per stuk€21,50vanaf €6,25/l Je bespaart €42,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Brico IKO - Enertherm Comfort - isolatieplaat - aluminium - 10 cm 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €30,60 voor 2 stuks€61,20 Per stuk€15,30€30,60 Je bespaart €30,60 op 2 stuks
-50% Bewaar Brico Iko isolatieplaat Comfort TG aluminium 12cm 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €36,80 voor 2 stuks€73,60 Per stuk€18,40€36,80 Je bespaart €36,80 op 2 stuks
-50% Bewaar Brico Iko PIR Isolatieplaat Enertherm Comfort – RD-waarde 3,5m2 K/W - 8 cm - 60x120cm - 0,720m2 - 1 stuk 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €28,60 voor 2 stuks€57,20 Per stuk€14,30€28,60 Je bespaart €28,60 op 2 stuks
-50% Bewaar Toolstation Irwin Quick-Grip Medium Duty snelspan lijmklemmenset 300mm 1+1 gratis Je betaalt €71,95 voor 2 stuks€143,90 Per stuk€35,98€71,95 Je bespaart €71,95 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 12/10 Kaars citronella Royal Flame Spaas 1+1 gratis Je betaalt €5,99 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€3,00€5,99 Je bespaart €5,99 op 2 stuks
-50% Bewaar HuboTot zo 4/10 Kreator KRT674002 opbergrek 180x90x40 cm metaal/hout 1+1 gratis Je betaalt €39,99 voor 2 stuks€79,98 Per stuk€20,00€39,99 Je bespaart €39,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Holland & BarrettTot zo 4/10 Lucovitaal Kingsize Bamboe Kussen 1+1 gratis Je betaalt €39,99 voor 2 stuks€79,98 Per stuk€20,00€39,99 Je bespaart €39,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Gamma Novidade deurkruk set Derby rond rozet sleutelplaat RVS 1+1 gratismet GAMMAplus kaart Je betaalt €17,99 voor 2 stuks€35,98 Per stuk€8,99€17,99 Je bespaart €17,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opberg Miniladekast A4 - 2 Lades Carrefour Home 1+1 gratis Je betaalt €10,99 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€5,50€10,99 Je bespaart €10,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opberg Miniladekast A4 - 3 Lades Carrefour 1+1 gratis Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99 Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opbergbak 10L Carrefour Home 1+1 gratis Je betaalt €3,99 voor 2 stuks€7,98 Per stuk€2,00€3,99 Je bespaart €3,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opbergbak met Deksel 10L Simpl 1+1 gratis Je betaalt €4,29 voor 2 stuks€8,58 Per stuk€2,15€4,29 Je bespaart €4,29 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opbergbak met Deksel 18L Simpl 1+1 gratis Je betaalt €5,59 voor 2 stuks€11,18 Per stuk€2,79€5,59 Je bespaart €5,59 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opbergbak met Deksel 5L Simpl 1+1 gratis Je betaalt €2,79 voor 2 stuks€5,58 Per stuk€1,40€2,79 Je bespaart €2,79 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opbergbak met Wielen 50L Carrefour 1+1 gratis Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99 Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opbergbox SIGMA HOME 35,2x18,3x25,3 cm 13L Blauw grijs Sunware 1+1 gratis Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€4,00€7,99 Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opbergbox SIGMA HOME 35,2x18,3x25,3 cm 13L Lichtgroen Sunware 1+1 gratis Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€4,00€7,99 Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-50% Bewaar HuboTot zo 4/10 Opbergrek 180x92x46 cm metaal/hout 1+1 gratis Je betaalt €39,99 voor 2 stuks€79,98 Per stuk€20,00€39,99 Je bespaart €39,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Opslagbox Transparant 25L Carrefour Home 1+1 gratis Je betaalt €8,99 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€4,50€8,99 Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Brico 1+1 gratis op muurverf 1+1 gratismet Brico klantenkaart 100 producten Perfection Muur & Plafond Muurverf - Mat - Wit - 2,5L€20,00Perfection Muur & Plafond Muurverf - Mat - Zuiver Wit RAL 9010 - 2,5L€20,00Perfection Muur & Plafond Muurverf - Zijdeglans - Wit - 2,5L€20,00Perfection Muurverf - Zijdeglans - Perzik Roze - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Aloë Vera - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Alpaca - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Amber Bruin - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Antraciet - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Avond Blauw - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Basic Beige - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Berkbeige - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Blush - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Camel - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Caramel - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Dolfijn - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Fjord - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Fluweel Grijs - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Gebroken Wit - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Gobigrijs - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Honing Goud - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Indigo Blauw - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Ivoor - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Jade - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Kalaharibruin - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Koord - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Lagune Blauw - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Leem - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Lindebloesem - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Macaron - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Marsepein - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Muisgrijs - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Olijfgroen - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Oudroze - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Perzik Roze - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Petrol Blue - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Platinagrijs - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Puur Wit - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Rode Klei - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Rozemarijn - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Saffierblauw - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Sahara - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Sea Green - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Steenkool - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Taupe - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Terra Roze - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Titaniumwit - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Waterval - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Wijnrood - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Woudgroen - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Zachtgrijs - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Zuiver Wit RAL 9010 - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Mat - Zwart - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Aloë Vera - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Alpaca - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Amber Bruin - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Antraciet - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Avond Blauw - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Basic Beige - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Berkbeige - 2,5L€31,50Perfection Ultradekkend Muurverf - Zijdeglans - Blush - 2,5L€31,50 en nog 40 bij Brico Je betaalt vanaf€39,99 voor 2 stuks Per stuk€20,00 Je bespaart €39,99 op 2 stuks
-50% Bewaar Brico Perfection Voorstrijk Primer - Muur en Plafond 1+1 gratismet Brico klantenkaart +1 variant Perfection Voorstrijk Primer - Muur en Plafond - Grijs - 2,5L€31,50Perfection Voorstrijk Primer - Muur en Plafond - Wit - 2,5L€31,50 Je betaalt €62,99 voor 2 stuks€125,98 Per stuk€31,50€62,99 Je bespaart €62,99 op 2 stuks
-50% Bewaar BricoTot zo 11/10 Rubson Click&Go Silicone Sanitair Transparant 280ml 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €9,99 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€5,00€9,99 Je bespaart €9,99 op 2 stuks
-50% Bewaar BricoTot zo 11/10 Silicone Rubson Multi Application Blanc 280ml 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €10,99 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€5,50€10,99 Je bespaart €10,99 op 2 stuks
-50% Bewaar BricoTot zo 11/10 Silicone Rubson Multi Application Transparent 280ml 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €10,99 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€5,50€10,99 Je bespaart €10,99 op 2 stuks
-50% Bewaar BricoTot zo 11/10 Silicone Rubson Sanitaire Blanc 280ml 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €10,99 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€5,50€10,99 Je bespaart €10,99 op 2 stuks
-50% Bewaar BricoTot zo 11/10 Silicone Rubson Sanitaire Noir 280ml 1+1 gratismet Brico klantenkaart Je betaalt €10,99 voor 2 stuks€21,98 Per stuk€5,50€10,99 Je bespaart €10,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Storage Box 24L Sundis 1+1 gratis Je betaalt €7,99 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€4,00€7,99 Je bespaart €7,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Storage Box 1+1 gratis +2 varianten Storage Box 45L€4,50Storage Box XL Roller€8,00Storage Box XXL Roller€12,99 Je betaalt vanaf€8,99 voor 2 stuks Per stuk€4,50 Je bespaart €8,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Toren 3 Laden Grijs Carrefour 1+1 gratis Je betaalt €24,99 voor 2 stuks€49,98 Per stuk€12,49€24,99 Je bespaart €24,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Toren A4 5 Laden Grijs Sundis 1+1 gratis Je betaalt €21,99 voor 2 stuks€43,98 Per stuk€10,99€21,99 Je bespaart €21,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Toren Ladekast met Wielen 5 Laden Grijs Sundis 1+1 gratis Je betaalt €36,99 voor 2 stuks€73,98 Per stuk€18,50€36,99 Je bespaart €36,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Transparante Opbergbak 17L Carrefour 1+1 gratis Je betaalt €4,99 voor 2 stuks€9,98 Per stuk€2,50€4,99 Je bespaart €4,99 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Transparante Opbergbak 5L Carrefour 1+1 gratis Je betaalt €2,79 voor 2 stuks€5,58 Per stuk€1,40€2,79 Je bespaart €2,79 op 2 stuks
-50% Bewaar CarrefourTot ma 5/10 Transparante Opbergbak met Deksel 50L Carrefour 1+1 gratis Je betaalt €17,99 voor 2 stuks€35,98 Per stuk€8,99€17,99 Je bespaart €17,99 op 2 stuks