Maxi Zoo vanaf 30% korting

Alle 16 actuele promoties bij Maxi Zoo met minstens 30% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

16 promoties

AniOne Plafondspanner Mia -50%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne Plafondspanner Mia

-50%
Je betaalt
€54,50
voor 1 stuk€109,00
Je bespaart €54,50
Lara snacks kat -50%
Maxi ZooTot di 6/10

Lara snacks kat

2+2 gratismet Maxi Zoo Friends
AniOne krabplank Pearl -49%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne krabplank Pearl

-49%
Je betaalt
€8,50
voor 1 stuk€16,99
Je bespaart €8,49
AniOne krabtapijt grijs -49%
Maxi ZooTot di 6/10

AniOne krabtapijt grijs

-49%
Je betaalt
€5,25
voor 1 stuk€10,49
Je bespaart €5,24
MultiFit Dipper wortel 5x120 g -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Dipper wortel 5x120 g

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€6,93/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
MultiFit Sticks 5 x 2 sticks -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Sticks 5 x 2 sticks

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€7,29/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks
MultiFit Sticks Junior 5 x 2 sticks -33%
Maxi ZooTot di 6/10

MultiFit Sticks Junior 5 x 2 sticks

2+1 gratismet Maxi Zoo Friends
Je betaalt
€12,90
voor 3 stuks€19,35
Per stuk€4,30€6,45€7,29/kg
Je bespaart €6,45 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Maxi Zoo vanaf 30% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Maxi Zoo met minstens 30% korting deze week?

Er zijn 16 actuele promoties bij Maxi Zoo met minstens 30% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Bij 6 van de 16 promoties wel: je koopt 2 of meer stuks, bijvoorbeeld 1+1 gratis. De andere 10 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Maxi Zoo met minstens 30% korting?

% korting: 10 van de 16 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.