Huishouden in promotie bij Gamma

Alle 35 actuele promoties in huishouden bij Gamma op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

35 promoties

Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg -50%
GammaTot zo 28/2

Handson wegvocht vochtopnemer 1 kg

2+2 gratis
Je betaalt
€25,38
voor 4 stuks€50,76
Per stuk€6,34€12,69€6,34/kg
Je bespaart €25,38 op 4 stuks
Handson wegvocht vochtopnemer 450 g -50%
GammaTot zo 28/2

Handson wegvocht vochtopnemer 450 g

2+2 gratis
Je betaalt
€19,38
voor 4 stuks€38,76
Per stuk€4,84€9,69€10,76/kg
Je bespaart €19,38 op 4 stuks
DCM'er -35%
GammaTot do 31/12

DCM'er

35% korting
Je betaalt
€3,89
voor 1 stuk€5,99
Je bespaart €2,10
2E halve prijs op huishoud -25%
Gamma

2E halve prijs op huishoud

2E halve prijs
83 producten
Je betaalt
vanaf€7,04
voor 2 stuks
Per stuk€3,52vanaf €5,99/l
Je bespaart €2,35 op 2 stuks
2E halve prijs op barbecue -25%
Gamma

2E halve prijs op barbecue

2E halve prijs
56 producten
Je betaalt
vanaf€6,29
voor 2 stuks
Per stuk€3,14vanaf €0,16/st
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
HG roestoplosser 500 ml -25%
Gamma

HG roestoplosser 500 ml

2E halve prijs
Je betaalt
€16,93
voor 2 stuks€22,58
Per stuk€8,47€11,29
Je bespaart €5,65 op 2 stuks
HG schimmelbeschermer 500 ml -25%
Gamma

HG schimmelbeschermer 500 ml

2E halve prijs
Je betaalt
€18,88
voor 2 stuks€25,18
Per stuk€9,44€12,59
Je bespaart €6,30 op 2 stuks
HG velgen reiniger 500 ml -25%
Gamma

HG velgen reiniger 500 ml

2E halve prijs
Je betaalt
€17,68
voor 2 stuks€23,58
Per stuk€8,84€11,79
Je bespaart €5,90 op 2 stuks
HG wax shampoo auto 1 L -25%
Gamma

HG wax shampoo auto 1 L

2E halve prijs
Je betaalt
€14,09
voor 2 stuks€18,78
Per stuk€7,04€9,39
Je bespaart €4,69 op 2 stuks
Polyfilla borstelreiniger 500 ml -25%
GammaTot za 24/4

Polyfilla borstelreiniger 500 ml

25% korting
Je betaalt
€13,49
voor 1 stuk€17,99
Per liter€26,98€35,98
Je bespaart €4,50
Polyfilla lijmverwijderaar 2,5 l -25%
GammaTot za 24/4

Polyfilla lijmverwijderaar 2,5 l

25% korting
Je betaalt
€48,74
voor 1 stuk€64,99
Per liter€19,50€26,00
Je bespaart €16,25
20% korting op huishoud -20%
Gamma

20% korting op huishoud

20% korting
40 producten
Je betaalt
vanaf€8,79
voor 1 stuk
Je bespaart €2,20

Promoties laden…

Vragen over Huishouden in promotie bij Gamma

Hoeveel promoties zijn er in huishouden bij Gamma deze week?

Er zijn 35 actuele promoties in huishouden bij Gamma (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in huishouden bij Gamma?

-50% op Brabantia NewIcon prullenbak 3 L mat zwart bij Gamma.

Welke soort korting komt het meest voor in huishouden bij Gamma?

% korting: 15 van de 35 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.