-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Dash: witter dan wit 50d, stralende kleuren 50d en 13 andere -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€10,39 voor 2 stuks Per stuk€5,20 Je bespaart €10,39 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Dreft Platinum, Dreft en Dreft Platinum Plus: vaatwastab.citroen, vaatwas tabs plat.citroen en 8 andere 1+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€14,69 voor 2 stuks Per stuk€7,34 Je bespaart €14,69 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Dreft, Dreft Clean & Fresh en Dreft Max Power: handafwas Quickwash Original, handafwas maxpower original en 8 andere 1+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€2,39 voor 2 stuks Per stuk€1,20 Je bespaart €2,39 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Lenor en Lenor Unstoppables geurparels — 4 varianten -50% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€4,34 voor 2 stuks Per stuk€2,17€9,04/kg Je bespaart €4,34 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Persil en M&M's: vl.wasmid.Color Silan 27d, vl.wasm.universal 31dosis en 10 andere 2+2 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€21,10 voor 4 stuks Per stuk€5,28 Je bespaart €21,10 op 4 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Silan: Aroma Relaxing Maldives 50d, Fresh Control Fresh Ocean 50d en 2 andere 1+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€4,49 voor 2 stuks Per stuk€2,25 Je bespaart €4,49 op 2 stuks
-50% Bewaar ColruytTot di 6/10 Soupline: wasverz.musc sublime 60d, betoverend mandar&van.60d en 8 andere -50% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt vanaf€7,48 voor 4 stuks Per stuk€1,87 Je bespaart €7,48 op 4 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Ajax: Allesr.fête fl.lagunebloemen, Allesr.fête fleurs lentebloem en 10 andere 2+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€5,98 voor 3 stuks Per stuk€1,99 Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 HG: koffiemachine ontkalker, schimmelvlekkenr. schuimspray en 25 andere 2+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€10,38 voor 3 stuks Per stuk€3,46 Je bespaart €5,18 op 3 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Okay en Tempo: keukenpapier 3l 78v, keukenpapier Decor 2l 43v en 2 andere -25% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€8,90 voor 3 stuks Per stuk€2,97€1,49/l Je bespaart €4,44 op 3 stuks
-33% Bewaar ColruytTot di 6/10 Toppits: vershoudfolie 32,5cm, Bakvellen 42x38cm en 10 andere -15% vanaf 2 st / -33,34% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€4,70 voor 3 stuks Per stuk€1,57 Je bespaart €2,35 op 3 stuks
-30% Bewaar ColruytTot di 6/10 Canard en Canard Fresh Disc: Wc gel Action Intense mar., Wc blok 4in1 blauw en 5 andere -20% vanaf 2 st / -30% vanaf 3 stmet Xtra Je betaalt vanaf€4,94 voor 3 stuks Per stuk€1,65 Je bespaart €2,12 op 3 stuks
-30% Bewaar ColruytTot di 6/10 Sanytol: desinfect.allesr.spray, desinf.allesreinig.eucalyptus en 12 andere -30% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€3,35 voor 2 stuks Per stuk€1,67 Je bespaart €1,44 op 2 stuks
-30% Bewaar Colruyt Tasty: deegschraper, Zakafsluiter 8cm en 12 andere -30% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€2,79 voor 2 stuks Per stuk€1,39 Je bespaart €1,20 op 2 stuks
-25% Bewaar ColruytTot zo 1/11 BONI Vaatwascapsules AIO 50st Boni Selection -25% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt €11,71 voor 100 stuks (2 × 50)€15,62 Per stuk€0,12€0,16 Je bespaart €3,91 op 100 stuks
-20% Bewaar ColruytTot di 6/10 Nalys: toiletpapier Soft 2l 130v, Excellence 5l 73v en 2 andere -20% vanaf 2 stmet Xtra Je betaalt vanaf€6,22 voor 2 stuks Per stuk€3,11€0,62/l Je bespaart €1,55 op 2 stuks