Bioplanet vanaf 50% korting

Alle 11 actuele promoties bij Bioplanet met minstens 50% korting op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

11 promoties

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,58
voor 4 stuks€11,16
Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg
Je bespaart €5,58 op 4 stuks
BIONA penne witte spelt Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA penne witte spelt Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA spelt fusilli bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA spelt fusilli bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA speltlasagne Bio 250g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA speltlasagne Bio 250g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt penne Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA volkoren spelt spaghetti 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,10
voor 4 stuks€16,20
Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg
Je bespaart €8,10 op 4 stuks
BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt fusilli Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€8,90
voor 4 stuks€17,80
Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg
Je bespaart €8,90 op 4 stuks
BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50%
BioplanetTot di 6/10

BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€6,58
voor 4 stuks€13,16
Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg
Je bespaart €6,58 op 4 stuks
DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml -50%
BioplanetTot do 31/12

DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml

-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€12,99
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€6,50€12,99€130,00/l
Je bespaart €12,99 op 2 stuks
GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g -50%
BioplanetTot do 15/10

GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g

-50% vanaf 4 stuksmet Xtra
Je betaalt
€10,58
voor 4 stuks€21,16
Per stuk€2,65€5,29€63,10/kg
Je bespaart €10,58 op 4 stuks
SB meststof moestuin 500g -50%
BioplanetLaatste dag

SB meststof moestuin 500g

-50% vanaf 2 stuksmet Xtra
Je betaalt
€5,95
voor 2 stuks€11,90
Per stuk€2,98€5,95€5,96/kg
Je bespaart €5,95 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Bioplanet vanaf 50% korting

Hoeveel promoties zijn er bij Bioplanet met minstens 50% korting deze week?

Er zijn 11 actuele promoties bij Bioplanet met minstens 50% korting (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke promoties bij Bioplanet met minstens 50% korting lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: SB meststof moestuin 500g bij Bioplanet (tot 1/10).

Moet ik meerdere stuks kopen om deze korting te krijgen?

Nee, alle 11 gelden op één stuk. De korting is telkens omgerekend naar de prijs per stuk.

Welke soort korting komt het meest voor bij Bioplanet met minstens 50% korting?

% korting: 11 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.