-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA bio witte spelt tagliatelle 250g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €5,58 voor 4 stuks€11,16 Per stuk€1,40€2,79€5,60/kg Je bespaart €5,58 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA penne witte spelt Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA spelt fusilli bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA speltlasagne Bio 250g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€8,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA volkoren spelt penne Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €7,98 voor 4 stuks€15,96 Per stuk€2,00€3,99€4,00/kg Je bespaart €7,98 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA volkoren spelt spaghetti 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €8,10 voor 4 stuks€16,20 Per stuk€2,02€4,05€4,04/kg Je bespaart €8,10 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA witte spelt fusilli Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €8,90 voor 4 stuks€17,80 Per stuk€2,23€4,45€4,46/kg Je bespaart €8,90 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot di 6/10 BIONA witte spelt spaghetti Bio 500g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €6,58 voor 4 stuks€13,16 Per stuk€1,65€3,29€3,30/kg Je bespaart €6,58 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot do 31/12 DR.ORGANIC Hemp Oil 24hr Rescue Cr. 50ml -50% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €12,99 voor 2 stuks€25,98 Per stuk€6,50€12,99€130,00/l Je bespaart €12,99 op 2 stuks
-50% Bewaar BioplanetTot do 15/10 GINGER LOVE Detox gemberdrank Bio 3x14g -50% vanaf 4 stuksmet Xtra Je betaalt €10,58 voor 4 stuks€21,16 Per stuk€2,65€5,29€63,10/kg Je bespaart €10,58 op 4 stuks
-50% Bewaar BioplanetLaatste dag SB meststof moestuin 500g -50% vanaf 2 stuksmet Xtra Je betaalt €5,95 voor 2 stuks€11,90 Per stuk€2,98€5,95€5,96/kg Je bespaart €5,95 op 2 stuks