-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Catisfactions Kattensnack 2+1 gratismet Bonuskaart +4 varianten Catisfactions Kattensnack creamy met zalige zalmsmaak€1,39Catisfactions Kattensnack kattenkruid€1,46Catisfactions Kattensnack kip€1,33Catisfactions Kattensnack kip & eend€1,86Catisfactions Kattensnack zalige zalmsmaak maxi pack€3,33 Je betaalt vanaf€3,98 voor 3 stuks Per stuk€1,33vanaf €18,50/kg Je bespaart €1,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Catisfactions Kattensnack kip maxipack snack 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€18,50/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Felix Crispies zalm en forel maxi pack 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €9,98 voor 3 stuks€14,97 Per stuk€3,33€4,99€18,50/kg Je bespaart €4,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Felix Kattensnack 2+1 gratismet Bonuskaart +2 varianten Felix Crispies zalm- & forelsmaak kattensnack€1,33Felix Party mix picnic kattensnack€1,33Felix Party mix seaside kattensnack€1,26 Je betaalt vanaf€3,78 voor 3 stuks Per stuk€1,26vanaf €21,00/kg Je bespaart €1,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Felix Sauce time met kip- of zalmsmaak 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€8,29/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Lekkere kauwsnacks kip 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€19,30/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Lekkere kauwsticks kip + zoete aardappel 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€21,44/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Lekkere kauwsticks kip en wortel 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€21,44/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Lekkere kauwsticks kip met kaas 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€24,12/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Lekkere kauwsticks kip met rijst 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€22,11/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Lekkere sappige kipworstjes 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,98 voor 3 stuks€7,47 Per stuk€1,66€2,49€22,13/kg Je bespaart €2,49 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Lekkere snackworstjes in een jasje 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€24,12/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Mega lekkere kauwstick kip met wortel 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Kauwsnack 2+1 gratismet Bonuskaart +1 variant Good boy Verdraaid lekkere kauwsnack eend€1,66Good boy Verdraaid lekkere mega kauwsnack kip€1,93 Je betaalt vanaf€4,98 voor 3 stuks Per stuk€1,66vanaf €23,71/kg Je bespaart €2,49 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Good boy Verdraaid lekkere kauwsticks kip 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,78 voor 3 stuks€8,67 Per stuk€1,93€2,89€21,44/kg Je bespaart €2,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Chewy sticks with chicken medium 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,58 voor 12 stuks (3 × 4)€11,37 Per stuk€0,63€0,94 Je bespaart €3,79 op 12 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Chewy sticks with chicken small 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,58 voor 30 stuks (3 × 10)€11,37 Per stuk€0,25€0,37 Je bespaart €3,79 op 30 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Chewy sticks with salmon small 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,18 voor 24 stuks (3 × 8)€10,77 Per stuk€0,30€0,45 Je bespaart €3,59 op 24 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Delidelight chicken 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,58 voor 3 stuks€6,87 Per stuk€1,53€2,29€19,12/kg Je bespaart €2,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Delidelight salmon 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,58 voor 3 stuks€6,87 Per stuk€1,53€2,29€19,12/kg Je bespaart €2,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Delisticks salmon & tuna 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,38 voor 15 stuks (3 × 5)€8,07 Per stuk€0,36€0,54 Je bespaart €2,69 op 15 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Salmon fillet strips large 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €8,58 voor 3 stuks€12,87 Per stuk€2,86€4,29€19,07/kg Je bespaart €4,29 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Steak bites beef & pollock 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Steak sticks beef & pollock large 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €13,98 voor 9 stuks (3 × 3)€20,97 Per stuk€1,55€2,33 Je bespaart €6,99 op 9 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Steak strips beef & pollock 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Steak strips chicken & pollock 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Trio sticks with chicken large 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €13,98 voor 9 stuks (3 × 3)€20,97 Per stuk€1,55€2,33 Je bespaart €6,99 op 9 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Trio sticks with chicken medium 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,58 voor 9 stuks (3 × 3)€11,37 Per stuk€0,84€1,26 Je bespaart €3,79 op 9 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Trio sticks with chicken small 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,58 voor 30 stuks (3 × 10)€11,37 Per stuk€0,25€0,37 Je bespaart €3,79 op 30 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Twister with chicken large 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €13,98 voor 9 stuks (3 × 3)€20,97 Per stuk€1,55€2,33 Je bespaart €6,99 op 9 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Rosewood Twister with chicken medium 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,98 voor 12 stuks (3 × 4)€11,97 Per stuk€0,67€1,01 Je bespaart €3,99 op 12 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Beefstick kalkoen 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,98 voor 3 stuks€8,97 Per stuk€1,99€2,99€41,46/kg Je bespaart €2,99 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Beefstick lam 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €1,58 voor 3 stuks€2,37 Per stuk€0,53€0,79 Je bespaart €0,79 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Beefstick rund 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €1,78 voor 3 stuks€2,67 Per stuk€0,59€0,89€49,17/kg Je bespaart €0,89 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Beefsticks rund 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €6,78 voor 3 stuks€10,17 Per stuk€2,26€3,39€47,08/kg Je bespaart €3,39 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Cat liquidsnack kip 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €5,58 voor 3 stuks€8,37 Per stuk€1,86€2,79€20,67/kg Je bespaart €2,79 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Catstick mini salmon 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €3,18 voor 3 stuks€4,77 Per stuk€1,06€1,59€58,89/kg Je bespaart €1,59 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Catsticks mini gevogelte lever 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €2,98 voor 9 stuks (3 × 3)€4,47 Per stuk€0,33€0,50 Je bespaart €1,49 op 9 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Catsticks mini kalkoen lam 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €3,18 voor 3 stuks€4,77 Per stuk€1,06€1,59€58,89/kg Je bespaart €1,59 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Delicious chews kauwrollen kip 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €15,98 voor 6 stuks (3 × 2)€23,97 Per stuk€2,67€4,00 Je bespaart €7,99 op 6 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Liquid snack 2+1 gratismet Bonuskaart +2 varianten Vitakraft Liquid snack bigpack chicken en beef€5,33Vitakraft Liquid Snack rund & kattengras 6 st€2,39Vitakraft Liquid snack zalm & omega€1,66 Je betaalt vanaf€4,98 voor 3 stuks Per stuk€1,66vanaf €18,44/kg Je bespaart €2,49 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Treaties bits kip bacon 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €4,78 voor 3 stuks€7,17 Per stuk€1,59€2,39€13,25/kg Je bespaart €2,39 op 3 stuks
-33% Bewaar Albert HeijnTot zo 4/10 Vitakraft Treaties bits leverworst 2+1 gratismet Bonuskaart Je betaalt €7,98 voor 3 stuks€11,97 Per stuk€2,66€3,99€22,17/kg Je bespaart €3,99 op 3 stuks