Dieren in promotie bij Albert Heijn

Alle 43 actuele promoties in dieren bij Albert Heijn op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

43 promoties

Felix Crispies zalm en forel maxi pack -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Felix Crispies zalm en forel maxi pack

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€9,98
voor 3 stuks€14,97
Per stuk€3,33€4,99€18,50/kg
Je bespaart €4,99 op 3 stuks
Felix Sauce time met kip- of zalmsmaak -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Felix Sauce time met kip- of zalmsmaak

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€8,29/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Good boy Lekkere kauwsnacks kip -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Good boy Lekkere kauwsnacks kip

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€19,30/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Good boy Lekkere kauwsticks kip en wortel -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Good boy Lekkere kauwsticks kip en wortel

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€21,44/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Good boy Lekkere kauwsticks kip met kaas -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Good boy Lekkere kauwsticks kip met kaas

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€24,12/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Good boy Lekkere kauwsticks kip met rijst -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Good boy Lekkere kauwsticks kip met rijst

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€22,11/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Good boy Lekkere sappige kipworstjes -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Good boy Lekkere sappige kipworstjes

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€22,13/kg
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Good boy Verdraaid lekkere kauwsticks kip -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Good boy Verdraaid lekkere kauwsticks kip

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,78
voor 3 stuks€8,67
Per stuk€1,93€2,89€21,44/kg
Je bespaart €2,89 op 3 stuks
Rosewood Chewy sticks with chicken medium -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Chewy sticks with chicken medium

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 12 stuks (3 × 4)€11,37
Per stuk€0,63€0,94
Je bespaart €3,79 op 12 stuks
Rosewood Chewy sticks with chicken small -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Chewy sticks with chicken small

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 30 stuks (3 × 10)€11,37
Per stuk€0,25€0,37
Je bespaart €3,79 op 30 stuks
Rosewood Chewy sticks with salmon small -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Chewy sticks with salmon small

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,18
voor 24 stuks (3 × 8)€10,77
Per stuk€0,30€0,45
Je bespaart €3,59 op 24 stuks
Rosewood Delidelight chicken -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Delidelight chicken

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,53€2,29€19,12/kg
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Rosewood Delidelight salmon -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Delidelight salmon

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,58
voor 3 stuks€6,87
Per stuk€1,53€2,29€19,12/kg
Je bespaart €2,29 op 3 stuks
Rosewood Delisticks salmon & tuna -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Delisticks salmon & tuna

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,38
voor 15 stuks (3 × 5)€8,07
Per stuk€0,36€0,54
Je bespaart €2,69 op 15 stuks
Rosewood Salmon fillet strips large -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Salmon fillet strips large

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€8,58
voor 3 stuks€12,87
Per stuk€2,86€4,29€19,07/kg
Je bespaart €4,29 op 3 stuks
Rosewood Steak bites beef & pollock -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Steak bites beef & pollock

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Rosewood Steak strips beef & pollock -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Steak strips beef & pollock

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Rosewood Steak strips chicken & pollock -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Steak strips chicken & pollock

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€19,90/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Rosewood Trio sticks with chicken large -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Trio sticks with chicken large

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,98
voor 9 stuks (3 × 3)€20,97
Per stuk€1,55€2,33
Je bespaart €6,99 op 9 stuks
Rosewood Trio sticks with chicken medium -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Trio sticks with chicken medium

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 9 stuks (3 × 3)€11,37
Per stuk€0,84€1,26
Je bespaart €3,79 op 9 stuks
Rosewood Trio sticks with chicken small -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Trio sticks with chicken small

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,58
voor 30 stuks (3 × 10)€11,37
Per stuk€0,25€0,37
Je bespaart €3,79 op 30 stuks
Rosewood Twister with chicken large -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Twister with chicken large

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€13,98
voor 9 stuks (3 × 3)€20,97
Per stuk€1,55€2,33
Je bespaart €6,99 op 9 stuks
Rosewood Twister with chicken medium -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rosewood Twister with chicken medium

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 12 stuks (3 × 4)€11,97
Per stuk€0,67€1,01
Je bespaart €3,99 op 12 stuks
Vitakraft Beefstick kalkoen -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefstick kalkoen

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,98
voor 3 stuks€8,97
Per stuk€1,99€2,99€41,46/kg
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Vitakraft Beefstick lam -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefstick lam

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,58
voor 3 stuks€2,37
Per stuk€0,53€0,79
Je bespaart €0,79 op 3 stuks
Vitakraft Beefstick rund -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefstick rund

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,78
voor 3 stuks€2,67
Per stuk€0,59€0,89€49,17/kg
Je bespaart €0,89 op 3 stuks
Vitakraft Beefsticks rund -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Beefsticks rund

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€6,78
voor 3 stuks€10,17
Per stuk€2,26€3,39€47,08/kg
Je bespaart €3,39 op 3 stuks
Vitakraft Cat liquidsnack kip -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Cat liquidsnack kip

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€5,58
voor 3 stuks€8,37
Per stuk€1,86€2,79€20,67/kg
Je bespaart €2,79 op 3 stuks
Vitakraft Catstick mini salmon -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Catstick mini salmon

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,18
voor 3 stuks€4,77
Per stuk€1,06€1,59€58,89/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks
Vitakraft Catsticks mini gevogelte lever -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Catsticks mini gevogelte lever

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,98
voor 9 stuks (3 × 3)€4,47
Per stuk€0,33€0,50
Je bespaart €1,49 op 9 stuks
Vitakraft Catsticks mini kalkoen lam -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Catsticks mini kalkoen lam

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,18
voor 3 stuks€4,77
Per stuk€1,06€1,59€58,89/kg
Je bespaart €1,59 op 3 stuks
Vitakraft Delicious chews kauwrollen kip -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Delicious chews kauwrollen kip

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€15,98
voor 6 stuks (3 × 2)€23,97
Per stuk€2,67€4,00
Je bespaart €7,99 op 6 stuks
Vitakraft Treaties bits kip bacon -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Treaties bits kip bacon

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,78
voor 3 stuks€7,17
Per stuk€1,59€2,39€13,25/kg
Je bespaart €2,39 op 3 stuks
Vitakraft Treaties bits leverworst -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vitakraft Treaties bits leverworst

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€7,98
voor 3 stuks€11,97
Per stuk€2,66€3,99€22,17/kg
Je bespaart €3,99 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Dieren in promotie bij Albert Heijn

Hoeveel promoties zijn er in dieren bij Albert Heijn deze week?

Er zijn 43 actuele promoties in dieren bij Albert Heijn (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting in dieren bij Albert Heijn?

-33% op Catisfactions Kattensnack bij Albert Heijn, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor in dieren bij Albert Heijn?

Gratis erbij: 43 van de 43 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.