Room in promotie

Alle 50 actuele promoties op room van 17 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

50 promoties

Iglo Broccoli in roomsaus bel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Iglo Broccoli in roomsaus bel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,89
voor 2 stuks€9,78
Per stuk€2,44€4,89€6,10/kg
Je bespaart €4,89 op 2 stuks
Roomijs Ben & Jerry’s -50%
AlvoTot di 6/10

Roomijs Ben & Jerry’s

1+1 gratis
Je betaalt
€4,98
voor 2 stuks€9,96
Per stuk€2,49€4,98
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Iglo Roomsaus -33%
Iglo visgratin spinazie room MSC 380g -33%
OKayTot di 6/10

Iglo visgratin spinazie room MSC 380g

-33,34% vanaf 3 stmet Xtra
Je betaalt
€12,58
voor 3 stuks€18,87
Per stuk€4,19€6,29€11,03/kg
Je bespaart €6,29 op 3 stuks
AH Kleintje miso met roomboter -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

AH Kleintje miso met roomboter

3 voor €3,00met Bonuskaart
Je betaalt
€3,00
voor 3 stuks€4,47
Per stuk€1,00€1,49€25,00/kg
Je bespaart €1,47 op 3 stuks
roomboter amandelmoppen -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter amandelmoppen

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter amandeltongen -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter amandeltongen

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter fondantspritsjes 160gr -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter fondantspritsjes 160gr

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39€15,62/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter koekjes mix 200gram -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter koekjes mix 200gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39€12,50/kg
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter koggetjes -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter koggetjes

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
roomboter vlinders -26%
HEMATot ma 5/10

roomboter vlinders

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€2,50€3,39
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Carlsbourg Roomboter | Ardense | Zeezout

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€6,38
voor 2 stuks€8,50
Per stuk€3,19€4,25€12,76/kg
Je bespaart €2,12 op 2 stuks
Carlsbourg volle room 35% vg 250ml -25%
OKayTot di 6/10

Carlsbourg volle room 35% vg 250ml

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€4,12
voor 2 stuks€5,50
Per stuk€2,06€2,75€8,24/l
Je bespaart €1,38 op 2 stuks
Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g -25%
CarrefourTot do 31/12

Cashewnoten Room & Uiensmaak Bio 150 g

Carrefour Bio
3+1 gratis
Je betaalt
€13,50
voor 4 stuks€18,00
Per stuk€3,38€4,50€22,53/kg
Je bespaart €4,50 op 4 stuks
Häagen-Dazs Favorite Selection | Roomijs -25%
DelhaizeTot wo 7/10

Häagen-Dazs Favorite Selection | Roomijs

2e aan -50%met SuperPlus
Je betaalt
€11,08
voor 2 stuks€14,78
Per stuk€5,54€7,39€14,58/l
Je bespaart €3,70 op 2 stuks
Levis Ambiance -25% -25%
HuboTot zo 4/10

Levis Ambiance -25%

Je betaalt
vanaf€64,48
voor 2 stuks
Per stuk€32,24vanaf €23,25/l
Je bespaart €21,49 op 2 stuks
met Roomboter -25%
CarrefourTot ma 5/10

met Roomboter

2e aan -50%
+1 variant
Je betaalt
vanaf€4,19
voor 2 stuks
Per stuk€2,09vanaf €8,36/kg
Je bespaart €1,40 op 2 stuks
Vitrage Violet Room -25%
Kwantum

Vitrage Violet Room

Op=Op | -25%
Je betaalt
€1,50
voor 1 stuk€2,00
Je bespaart €0,50
Carlsbourg boter en room -25%
JumboTot di 6/10

Carlsbourg boter en room

2e halve prijs
Je betaalt
€5,78
voor 2 stuks€7,70
Per stuk€2,89€3,85
Je bespaart €1,92 op 2 stuks
roomboter kaaskussens 125gram -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaaskussens 125gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€20,00/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
roomboter kaasstengels - 110 gram -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaasstengels - 110 gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€22,73/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
roomboter kaasvlinders - 110 gram -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaasvlinders - 110 gram

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€22,73/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
roomboter kaasvlinders 135g -17%
HEMATot ma 5/10

roomboter kaasvlinders 135g

2 voor €4,99met HEMA extra
Je betaalt
€4,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€2,50€2,99€18,52/kg
Je bespaart €0,99 op 2 stuks
Roomdessert Chocolade 4x125g -5%
CarrefourTot do 31/12

Roomdessert Chocolade 4x125g

Danette
-5% voor 2
Je betaalt
€5,30
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€2,65€2,79€5,30/kg
Je bespaart €0,28 op 2 stuks

Alle 50 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Room in promotie

Hoeveel promoties zijn er op room deze week?

Er zijn 50 actuele promoties op room, bij 17 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op room?

HEMA, met 11 promoties, gevolgd door Carrefour (9) en Hubo (5).

Wat is de grootste korting op room?

-67% op Levis Ambiance tester muurverf extra mat 30ml roomijs bij Hubo, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op room?

% korting: 17 van de 50 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.