Parfum in promotie

Alle 45 actuele promoties op parfum van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

45 promoties

2e product 50% korting op Jacob Hooy natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Jacob Hooy natuurlijke verzorging

Je betaalt
€4,79
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€2,39€3,19€239,00/l
Je bespaart €1,59 op 2 stuks
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
Ontvang een dolce & gabbana k eau de parfum intense miniatuur
ICI Paris XLTot zo 18/10

Ontvang een dolce & gabbana k eau de parfum intense miniatuur

Ontvang een dolce & gabbana k eau de parfum intense miniatuur bij aankoop van min. €80 aan Dolce & Gabbana productenmet Beauty Member Card
29 producten
Je betaalt
vanaf€58,40
voor 1 stuk
Per litervanaf €880,00
HUGO BOSS Parfum
Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen

Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen bij aankoop van min. €120 aan Lancôme productenmet Beauty Member Card
28 producten
Je betaalt
vanaf€20,00
voor 1 stuk
Per litervanaf €200,00
MAX MARA Le Parfum Eau de Parfum 35 ML
ICI Paris XLTot zo 4/10

MAX MARA Le Parfum Eau de Parfum 35 ML

Ontvang een max mara le parfum travelspray bij aankoop van een Max Mara parfum van min. 50 ml
Je betaalt
€92,73
voor 1 stuk
Per liter€2.649,43
Ontvang een prada paradigme parfum miniatuur
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een prada paradigme parfum miniatuur

Ontvang een prada paradigme parfum miniatuur bij aankoop van min. €90 aan Prada productenmet Beauty Member Card
30 producten
Je betaalt
vanaf€23,20
voor 1 stuk
Per litervanaf €232,00
Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes
Ontvang een valentino vertigo uomo pouch
ICI Paris XLTot zo 4/10

Ontvang een valentino vertigo uomo pouch

Ontvang een valentino vertigo uomo pouch bij aankoop van min. €90 aan Valentino productenmet Beauty Member Card
21 producten
Je betaalt
vanaf€23,20
voor 1 stuk
Per litervanaf €392,00
Mexx Woman Eau de Toilette 40ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Mexx Woman Eau de Toilette 40ml

1+1 gratis
Je betaalt
€27,49
voor 2 stuks€54,98
Per stuk€13,74€27,49€343,50/l
Je bespaart €27,49 op 2 stuks
Therme Zen White Lotus Body Mist 60ml -50%
KruidvatTot zo 4/10

Therme Zen White Lotus Body Mist 60ml

2+2 gratis
Je betaalt
€17,98
voor 4 stuks€35,96
Per stuk€4,50€8,99€75,00/l
Je bespaart €17,98 op 4 stuks
Adidas eau de toilette Ice Dive -10%
ActionTot di 6/10

Adidas eau de toilette Ice Dive

Weekactie
Je betaalt
€4,49
voor 1 stuk€4,99
Per liter€44,90€49,90
Je bespaart €0,50
HUGO BOSS BOTTLED EAU DE TOILETTE 30 ML
ICI Paris XLTot zo 4/10

HUGO BOSS BOTTLED EAU DE TOILETTE 30 ML

Ontvang een hugo boss bottled beyond for her miniatuur bij aankoop van min. €70 aan Hugo Boss producten voor vrouwen
Je betaalt
€72,80
voor 1 stuk
Per liter€2.426,67

Promoties laden…

Vragen over Parfum in promotie

Hoeveel promoties zijn er op parfum deze week?

Er zijn 45 actuele promoties op parfum, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op parfum?

Kruidvat, met 30 promoties, gevolgd door ICI Paris XL (9) en Action (3).

Wat is de grootste korting op parfum?

-50% op Adidas Parfum bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op parfum?

% korting: 19 van de 45 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.