Melk in promotie

Alle 76 actuele promoties op melk van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

76 promoties

Campina Volle melk extra proteine -50%
ColruytTot di 6/10

Campina Volle melk extra proteine

1+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€2,10
voor 2 stuks€4,20
Per stuk€1,05€2,10€1,05/l
Je bespaart €2,10 op 2 stuks
Alpro Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista amandel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista caramel smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista caramel smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€2,00/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€1,54/l
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Alpro Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€1,98/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Alpro Barista kokos -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista kokos

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,19
voor 2 stuks€4,38
Per stuk€1,09€2,19€1,45/l
Je bespaart €2,19 op 2 stuks
Alpro Barista soja -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista soja

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Alpro Barista vanille smaak -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Alpro Barista vanille smaak

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,89
voor 2 stuks€5,78
Per stuk€1,45€2,89€1,93/l
Je bespaart €2,89 op 2 stuks
Matcha Latte classic 230ml -50%
CarrefourTot ma 12/10

Matcha Latte classic 230ml

Emmi
1+1 gratis
Je betaalt
€1,99
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€0,99€1,99€4,30/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Natrue Almond drink 0% sugars -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Natrue Almond drink 0% sugars

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,79
voor 2 stuks€5,58
Per stuk€1,40€2,79€1,40/l
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Natrue Barista oat pistachio -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Natrue Barista oat pistachio

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Natrue Oat drink -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Natrue Oat drink

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,49
voor 2 stuks€4,98
Per stuk€1,25€2,49€1,25/l
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Oatly! Barista edition churros flavour -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition churros flavour

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€1,65/l
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Oatly! Barista edition coconut flavour -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition coconut flavour

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,29
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€1,65€3,29€1,65/l
Je bespaart €3,29 op 2 stuks
Oatly! Barista edition lighter taste -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition lighter taste

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,39
voor 2 stuks€6,78
Per stuk€1,70€3,39€1,70/l
Je bespaart €3,39 op 2 stuks
Oatly! Barista edition oat drink -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Barista edition oat drink

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,49
voor 2 stuks€8,98
Per stuk€2,25€4,49€1,50/l
Je bespaart €4,49 op 2 stuks
Oatly! Biologische barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Biologische barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Haver barista edition -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Haver barista edition

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Haver barista edition -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Oatly! Haver barista edition

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€1,79
voor 2 stuks€3,58
Per stuk€0,90€1,79€1,80/l
Je bespaart €1,79 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink Barista Edition 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink Barista Edition 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink Barista Edition 500ml -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink Barista Edition 500ml

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,39
voor 2 stuks€4,78
Per stuk€1,20€2,39€2,40/l
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
Oatly! Haverdrink halfvol 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Haverdrink halfvol 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Oatly! Matcha Haverdrink 1L -50%
OKayTot di 6/10

Oatly! Matcha Haverdrink 1L

-50% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€1,50/l
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Rude Health Barista amandel -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista amandel

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€1,75/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Rude Health Barista haver -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista haver

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,09
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€1,54€3,09€1,54/l
Je bespaart €3,09 op 2 stuks
Rude Health Barista hazelnut -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista hazelnut

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,00€3,99€2,00/l
Je bespaart €3,99 op 2 stuks
Rude Health Barista kokosnoot -50%
Albert HeijnTot zo 4/10

Rude Health Barista kokosnoot

1+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€3,49
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€1,75€3,49€1,75/l
Je bespaart €3,49 op 2 stuks
Senseo Choco Pads 8 Stuks 112 g -33%
CarrefourTot ma 12/10

Senseo Choco Pads 8 Stuks 112 g

Milka
2+1 gratis
Je betaalt
€9,18
voor 3 stuks€13,77
Per stuk€3,06€4,59€27,32/kg
Je bespaart €4,59 op 3 stuks
Alpro sojadrink — 2 varianten -25%
ColruytTot di 6/10

Alpro sojadrink — 2 varianten

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
vanaf€6,45
voor 2 stuks
Per stuk€3,22€2,15/l
Je bespaart €2,15 op 2 stuks
Carlsbourg slagroom vol 25cl -25%
OKayTot di 6/10

Carlsbourg slagroom vol 25cl

-25% vanaf 2 stmet Xtra
Je betaalt
€7,19
voor 2 stuks€9,58
Per stuk€3,59€4,79€14,36/l
Je bespaart €2,39 op 2 stuks
MamasChai Masala Chai Almond Drink - 1l -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

MamasChai Masala Chai Almond Drink - 1l

Mamas Chai
2e product 50% korting
Je betaalt
€5,24
voor 2 stuks€6,98
Per stuk€2,62€3,49€2,62/l
Je bespaart €1,74 op 2 stuks
Minor Figures Barista Oat Milk – 1l -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Minor Figures Barista Oat Milk – 1l

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,63
voor 2 stuks€6,18
Per stuk€2,32€3,09€2,32/l
Je bespaart €1,55 op 2 stuks
Minor Figures Oat Milk Organic – 1l -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Minor Figures Oat Milk Organic – 1l

2e product 50% korting
Je betaalt
€4,94
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€2,47€3,29€2,47/l
Je bespaart €1,64 op 2 stuks
Nesquik Aardbei Smaak Milk Mix 350 g -25%
CarrefourTot ma 5/10

Nesquik Aardbei Smaak Milk Mix 350 g

Nestlé
2e aan -50%
Je betaalt
€5,62
voor 2 stuks€7,50
Per stuk€2,81€3,75€8,03/kg
Je bespaart €1,88 op 2 stuks
NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g) -25%
AldiLaatste dag

NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g)

2e aan -50%
Je betaalt
€9,82
voor 2 stuks€13,10
Per stuk€4,91€6,55€5,46/kg
Je bespaart €3,27 op 2 stuks

Alle 76 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Melk in promotie

Hoeveel promoties zijn er op melk deze week?

Er zijn 76 actuele promoties op melk, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op melk?

Albert Heijn, met 26 promoties, gevolgd door Carrefour (14) en Holland & Barrett (12).

Wat is de grootste korting op melk?

-50% op Campina Extra Proteïne volle of halfvolle melk bij Spar, geldig tot 7/10.

Welke promoties op melk lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: NESTLÉ Nesquik (2 x 900 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op melk?

Gratis erbij: 27 van de 76 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.