Lippen in promotie

Alle 98 actuele promoties op lippen van 11 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

98 promoties

bruisbal lippen -50%
HEMATot ma 5/10

bruisbal lippen

1+1 gratis
Je betaalt
€3,79
voor 2 stuks€7,58
Per stuk€1,90€3,79
Je bespaart €3,79 op 2 stuks
Labello Pearly Shine Lippenbalsem 4,8g -46%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Pearly Shine Lippenbalsem 4,8g

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€18,57
Per stuk€3,33€6,19€693,75/kg
Je bespaart €8,57 op 3 stuks
Labello Glowy Lips Lippenbalsem 10ml -44%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Glowy Lips Lippenbalsem 10ml

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€17,97
Per stuk€3,33€5,99€333,00/l
Je bespaart €7,97 op 3 stuks
Boma op de klippen -37%
Standaard BoekhandelTot do 5/11

Boma op de klippen

Nu €5,00 i.p.v. €7,99
Je betaalt
€5,00
voor 1 stuk€7,99
Je bespaart €2,99
Kind & Free Getinte lippenbalsem -35%
Di

Kind & Free Getinte lippenbalsem

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€9,10
voor 2 stuks€14,00
Per stuk€4,55€7,00
Je bespaart €4,90 op 2 stuks
Vaseline Lippenbalsem aloe vera -33%
Albert HeijnTot zo 4/10

Vaseline Lippenbalsem aloe vera

2+1 gratismet Bonuskaart
Je betaalt
€4,98
voor 3 stuks€7,47
Per stuk€1,66€2,49€83,00/l
Je bespaart €2,49 op 3 stuks
Blistex MedPlus Lippenbalsem -25%
KruidvatTot zo 4/10

Blistex MedPlus Lippenbalsem

2e halve prijs
Je betaalt
€5,83
voor 2 stuks€7,78
Per stuk€2,92€3,89
Je bespaart €1,95 op 2 stuks
Blistex MedPlus Lippenbalsem Stick -25%
KruidvatTot zo 4/10

Blistex MedPlus Lippenbalsem Stick

2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
2e product 50% korting op Dr. Hauschka natuurlijke verzorging -25%
2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Dr Organic natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€7,49
voor 2 stuks
Per stuk€3,74vanaf €623,34/l
Je bespaart €2,50 op 2 stuks
lippenbalsem 4.8g -25%
HEMATot ma 5/10

lippenbalsem 4.8g

2e halve prijsmet HEMA extra
Je betaalt
€2,54
voor 2 stuks€3,38
Per stuk€1,27€1,69€264,58/kg
Je bespaart €0,84 op 2 stuks
Swaab Lippenbalsem - 4.8g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Swaab Lippenbalsem - 4.8g

Dr. Swaab
2e product 50% korting
Je betaalt
€6,58
voor 2 stuks€8,78
Per stuk€3,29€4,39€685,42/kg
Je bespaart €2,20 op 2 stuks
Labello Cherry Shine Lippenbalsem 4,8g -20%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Cherry Shine Lippenbalsem 4,8g

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€3,33€4,19€693,75/kg
Je bespaart €2,57 op 3 stuks
Labello Original Lippenbalsem 4,8g -20%
KruidvatTot zo 4/10

Labello Original Lippenbalsem 4,8g

3 voor €10,00
Je betaalt
€10,00
voor 3 stuks€12,57
Per stuk€3,33€4,19€693,75/kg
Je bespaart €2,57 op 3 stuks
NYX Professional Makeup Lippenstift -20%
Original Verzorgende Lippenbalsem -5%
CarrefourTot do 31/12

Original Verzorgende Lippenbalsem

Labello
-5% voor 2
Je betaalt
€6,25
voor 2 stuks€6,58
Per stuk€3,13€3,29
Je bespaart €0,33 op 2 stuks
Ontvang een mini charlotte's magic serum crystal elixir
L'Oreal Lippenstift
KruidvatTot zo 4/10

L'Oreal Lippenstift

Met gratis artikel
+37 varianten
Je betaalt
vanaf€14,99
voor 1 stuk
Per kgvanaf €3.122,92
Ontvang een lancôme pouch met luxe miniaturen

Alle 98 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Lippen in promotie

Hoeveel promoties zijn er op lippen deze week?

Er zijn 98 actuele promoties op lippen, bij 11 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op lippen?

Kruidvat, met 36 promoties, gevolgd door Di (34) en Holland & Barrett (10).

Wat is de grootste korting op lippen?

-70% op NYX PROFESSIONAL MAKEUP Line Loud Lip Pencil bij Di.

Welke soort korting komt het meest voor op lippen?

2e aan korting: 41 van de 98 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.