Kruiden in promotie

Alle 92 actuele promoties op kruiden van 10 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

92 promoties

Coppini – Olijfolie -50%
IntermarchéTot zo 4/10

Coppini – Olijfolie

1+1 gratis
Je betaalt
€13,98
voor 2 stuks€27,96
Per stuk€6,99€13,98€6,99/l
Je bespaart €13,98 op 2 stuks
2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Holland & Barrett voeding & dranken

2+1 gratis
27 producten
Je betaalt
vanaf€6,98
voor 3 stuks
Per stuk€2,33vanaf €5,86/l
Je bespaart €3,48 op 3 stuks
Liebig Bouillon — 2 varianten -33%
ColruytTot di 6/10

Liebig Bouillon — 2 varianten

2+1 gratismet Xtra
Je betaalt
€4,58
voor 36 stuks (3 × 12)€6,87
Per stuk€0,13€0,19
Je bespaart €2,29 op 36 stuks
Blue Dragon rijstazijn japanse 150ml -30%
OKayTot di 6/10

Blue Dragon rijstazijn japanse 150ml

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€12,82
voor 4 stuks€18,32
Per stuk€3,21€4,58€21,40/l
Je bespaart €5,50 op 4 stuks
Suzi Wan sambal oelek 100g -30%
OKayTot di 6/10

Suzi Wan sambal oelek 100g

-25% vanaf 2 st / -30% vanaf 4 stmet Xtra
Je betaalt
€8,82
voor 4 stuks€12,60
Per stuk€2,20€3,15€22,00/kg
Je bespaart €3,78 op 4 stuks
A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

A.Vogel Herbamare Bouillonbasis BIO - 250g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,94
voor 2 stuks€14,58
Per stuk€5,47€7,29€21,88/kg
Je bespaart €3,64 op 2 stuks
Biotona Curcuma Raw Poeder BIO - 200g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Biotona Curcuma Raw Poeder BIO - 200g

2e product 50% korting
Je betaalt
€16,18
voor 2 stuks€21,58
Per stuk€8,09€10,79€40,45/kg
Je bespaart €5,40 op 2 stuks
Bragg Apple Cider Vinegar BIO - 946ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Bragg Apple Cider Vinegar BIO - 946ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€26,92
voor 2 stuks€35,90
Per stuk€13,46€17,95€14,22/l
Je bespaart €8,98 op 2 stuks
Bragg Apple Cider Vinegar BIO – 473ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Bragg Apple Cider Vinegar BIO – 473ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€14,92
voor 2 stuks€19,90
Per stuk€7,46€9,95€15,77/l
Je bespaart €4,98 op 2 stuks
Druivenpitolie 1000 ml -25%
CarrefourTot ma 12/10

Druivenpitolie 1000 ml

Costa d'Oro
-25%
Je betaalt
€5,69
voor 1 stuk€7,59
Per liter€5,69€7,59
Je bespaart €1,90
Jacob Hooy Curcuma Longa Poeder (110gr) -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Curcuma Longa Poeder (110gr)

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€61,27/kg
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Kaneel Ceylon - 80g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kaneel Ceylon - 80g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€65,50/kg
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Vanillepoeder – 30g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vanillepoeder – 30g

2e product 50% korting
Je betaalt
€26,98
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€13,49€17,99€449,67/l
Je bespaart €9,00 op 2 stuks
Jacob Hooy Vanillestokjes - 2 Stokjes -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vanillestokjes - 2 Stokjes

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Maggi – Smaakversterkers -25%
IntermarchéTot zo 4/10

Maggi – Smaakversterkers

2e aan -50% naar keuzemet Intermarché-kaart
Je betaalt
vanaf€2,39
voor 2 stuks
Per stuk€1,19
Je bespaart €0,80 op 2 stuks
Rijstolie Costa d'Oro 750 ml -25%
CarrefourTot ma 12/10

Rijstolie Costa d'Oro 750 ml

-25%
Je betaalt
€5,69
voor 1 stuk€7,59
Per liter€7,59€10,12
Je bespaart €1,90
Vitapiû 4 oliën 750 ml -25%
CarrefourTot ma 12/10

Vitapiû 4 oliën 750 ml

Costa d'Oro
-25%
Je betaalt
€4,27
voor 1 stuk€5,69
Per liter€5,70€7,60
Je bespaart €1,42
CUCINA Balsamicocrème (2 x 250 ml) -25%
AldiVanaf wo 7/10

CUCINA Balsamicocrème (2 x 250 ml)

2 voor
Je betaalt
€3,00
voor 2 stuks€3,98
Per stuk€1,50€1,99€6,00/l
Je bespaart €0,98 op 2 stuks

Alle 92 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Kruiden in promotie

Hoeveel promoties zijn er op kruiden deze week?

Er zijn 92 actuele promoties op kruiden, bij 10 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op kruiden?

Holland & Barrett, met 30 promoties, gevolgd door Carrefour (24) en Bioplanet (13).

Wat is de grootste korting op kruiden?

-60% op Holland & Barrett Biologische Kokosolie - 453g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke promoties op kruiden lopen binnenkort af?

5 promoties lopen binnen 2 dagen af, onder meer LE GUSTO Saffraan (8 x 0.10 g) bij Aldi (tot 1/10), PORTLAND Kurkuma of kaneel (180 g) bij Aldi (tot 1/10), SO THAI Currypasta (110 g) bij Aldi (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op kruiden?

% korting: 48 van de 92 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.