Kokosolie in promotie

Alle 14 actuele promoties op kokosolie van 5 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

14 promoties

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml -50%
CarrefourTot ma 5/10

Douchegel Mango & kokosolie - 250ml

Tahiti
2+2 gratis
Je betaalt
€6,18
voor 4 stuks€12,36
Per stuk€1,54€3,09€6,16/l
Je bespaart €6,18 op 4 stuks
Kokosolie -30%
Di

Kokosolie

WAAM
-30%
Je betaalt
€10,84
voor 1 stuk€15,49
Per kg€30,97€44,26
Je bespaart €4,65
Physalis Kokosolie Bio - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Physalis Kokosolie Bio - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€23,98
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€11,99€15,99€47,96/l
Je bespaart €8,00 op 2 stuks
Holland & Barrett MCT Olie - 500ml -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Holland & Barrett MCT Olie - 500ml

2+1 gratis
Je betaalt
€33,58
voor 3 stuks€50,37
Per stuk€11,19€16,79€22,38/l
Je bespaart €16,79 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Kokosolie in promotie

Hoeveel promoties zijn er op kokosolie deze week?

Er zijn 14 actuele promoties op kokosolie, bij 5 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op kokosolie?

Holland & Barrett, met 7 promoties, gevolgd door Delhaize (3) en Kruidvat (2).

Wat is de grootste korting op kokosolie?

-60% op Holland & Barrett Biologische Kokosolie - 453g bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op kokosolie?

Gratis erbij: 7 van de 14 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.