Kattensnack in promotie

Alle 106 actuele promoties op kattensnack van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

106 promoties

2+2 gratis op aanbiedingen voor je kat -50%
Felix Kattensnacks | Creamy | Kip -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Felix Kattensnacks | Creamy | Kip

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€4,30
voor 4 stuks€8,60
Per stuk€1,07€2,15€26,75/kg
Je bespaart €4,30 op 4 stuks
Felix Kattensnacks | Sauce | Kip & Zalm -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Felix Kattensnacks | Sauce | Kip & Zalm

2+2 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€5,98
voor 4 stuks€11,96
Per stuk€1,50€2,99€6,25/kg
Je bespaart €5,98 op 4 stuks
Kattensnacks Crispies Rund en Kip 45g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Crispies Rund en Kip 45g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€4,06
voor 4 stuks€8,12
Per stuk€1,01€2,03€22,44/kg
Je bespaart €4,06 op 4 stuks
Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Orale hygiëne Kip 40g

Dentalife
2+2 gratis
Je betaalt
€4,22
voor 4 stuks€8,44
Per stuk€1,05€2,11€26,25/kg
Je bespaart €4,22 op 4 stuks
Kattensnacks Party Mix Grill 60g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Party Mix Grill 60g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€16,50/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Kattensnacks Party Mix Original 60g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Party Mix Original 60g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€3,98
voor 4 stuks€7,96
Per stuk€0,99€1,99€16,50/kg
Je bespaart €3,98 op 4 stuks
Kattensnacks Party Mix Seaside Mix 200g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Party Mix Seaside Mix 200g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€7,98
voor 4 stuks€15,96
Per stuk€2,00€3,99€10,00/kg
Je bespaart €7,98 op 4 stuks
Kattensnacks Tasty Nuggets Kip 180g -50%
CarrefourTot ma 5/10

Kattensnacks Tasty Nuggets Kip 180g

Felix
2+2 gratis
Je betaalt
€10,58
voor 4 stuks€21,16
Per stuk€2,65€5,29€14,72/kg
Je bespaart €10,58 op 4 stuks

Alle 106 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Kattensnack in promotie

Hoeveel promoties zijn er op kattensnack deze week?

Er zijn 106 actuele promoties op kattensnack, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op kattensnack?

Aveve, met 34 promoties, gevolgd door Intratuin (34) en Delhaize (19).

Wat is de grootste korting op kattensnack?

-50% op Catisfactions Kattensnacks | Creamy | Kip bij Delhaize, geldig tot 7/10.

Welke soort korting komt het meest voor op kattensnack?

Gratis erbij: 59 van de 106 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.