Gloss in promotie

Alle 64 actuele promoties op gloss van 8 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

64 promoties

Butter Lip Gloss -70%
Di

Butter Lip Gloss

NYX PROFESSIONAL MAKEUP
-70%
Je betaalt
€2,09
voor 1 stuk€6,95
Je bespaart €4,86
Max Factor Lipgloss -50%
Bourjois Gloss Fabuleux -35%
Di

Bourjois Gloss Fabuleux

2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Oh My Gloss! -35%
Di

Oh My Gloss!

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€18,19
voor 2 stuks€27,98
Per stuk€9,09€13,99
Je bespaart €9,79 op 2 stuks
Thrill Seeker Glassy Gloss -35%
Di

Thrill Seeker Glassy Gloss

RIMMEL LONDON
2e aan -70%
Je betaalt
€20,79
voor 2 stuks€31,98
Per stuk€10,39€15,99
Je bespaart €11,19 op 2 stuks
Lifter Gloss -35%
Di

Lifter Gloss

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€7,49
voor 1 stuk€11,49
Je bespaart €4,00
Schwarzkopf Gloss Supreme -28%
Ink Glasting Lip Gloss -25%
Di

Ink Glasting Lip Gloss

PERIPERA
-25%
Je betaalt
€11,18
voor 1 stuk€14,90
Je bespaart €3,72
NYX Professional Makeup Lipgloss -20%
KruidvatTot zo 4/10

NYX Professional Makeup Lipgloss

20% korting bij 2 stuks
+43 varianten
Je betaalt
vanaf€11,18
voor 2 stuks
Per stuk€5,59vanaf €698,75/l
Je bespaart €2,79 op 2 stuks
Casting Gloss
Maybelline Lipgloss
SISLEY Phyto-Gloss Intens glanzende lipgloss Moon
ICI Paris XLTot zo 18/10

SISLEY Phyto-Gloss Intens glanzende lipgloss Moon

Ontvang een sisley set fleur voor alle huidtypes bij aankoop van 2 Sisley producten waaronder 1 huidverzorgingsproductmet Beauty Member Card
Je betaalt
€42,00
voor 1 stuk
Lifter Gel -36%
Di

Lifter Gel

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€10,99
Je bespaart €4,00
Kruidvat Kleurshampoo -33%
Lifter Plump -31%
Di

Lifter Plump

MAYBELLINE NEW YORK
-€4
Je betaalt
€8,99
voor 1 stuk€12,99
Je bespaart €4,00
NYX Professional Makeup Lipolie -20%

Alle 64 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Gloss in promotie

Hoeveel promoties zijn er op gloss deze week?

Er zijn 64 actuele promoties op gloss, bij 8 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op gloss?

Kruidvat, met 44 promoties, gevolgd door Di (10) en ICI Paris XL (4).

Wat is de grootste korting op gloss?

-86% op Kruidvat Beautybox Alleen online bij Kruidvat, geldig tot 31/12.

Welke promoties op gloss lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: Zitbank GLOSTRUP 2-zits gebroken wit teddystof bij JYSK (tot 1/10).

Welke soort korting komt het meest voor op gloss?

% korting: 24 van de 64 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.