Douchecreme in promotie

Alle 23 actuele promoties op douchecreme van 6 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

23 promoties

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml -60%
KruidvatTot zo 4/10

Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml

2+3 gratismet Kruidvat Club
Je betaalt
€7,98
voor 5 stuks€19,95
Per stuk€1,60€3,99€6,40/l
Je bespaart €11,97 op 5 stuks
Douchecrème met Oranjebloesmextract -25%
Di

Douchecrème met Oranjebloesmextract

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€7,79
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€3,89€5,19€7,78/l
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Weleda natuurlijke verzorging

Je betaalt
vanaf€11,23
voor 2 stuks
Per stuk€5,62vanaf €22,48/l
Je bespaart €3,74 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Douchecreme in promotie

Hoeveel promoties zijn er op douchecreme deze week?

Er zijn 23 actuele promoties op douchecreme, bij 6 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op douchecreme?

Kruidvat, met 13 promoties, gevolgd door Carrefour (3) en Holland & Barrett (3).

Wat is de grootste korting op douchecreme?

-60% op Fa Coconut Milk Douchecrème 250ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op douchecreme?

Gratis erbij: 9 van de 23 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.