Balm in promotie

Alle 93 actuele promoties op balm van 9 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

93 promoties

Balmani Spiegelverlichting -62%
Balmani Tablet -46%
Star Balm Massage Lotion 200ml -40%
Medi-Market

Star Balm Massage Lotion 200ml

Starbalm
Voordeel -40%
Je betaalt
€7,79
voor 1 stuk€12,98
Per liter€38,95€64,90
Je bespaart €5,19
Burt's Bees Balm -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Burt's Bees Balm

Je betaalt
vanaf€6,74
voor 2 stuks
Per stuk€3,37vanaf €802,38/l
Je bespaart €2,25 op 2 stuks
Hawkins & Brimble Beard Balm - 50g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Hawkins & Brimble Beard Balm - 50g

2e product 50% korting
Je betaalt
€19,48
voor 2 stuks€25,98
Per stuk€9,74€12,99€194,80/l
Je bespaart €6,50 op 2 stuks
Tiger Balm Pleisters -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Tiger Balm Pleisters

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Tijgerbalsem Rood 19g -25%
Medi-Market

Tijgerbalsem Rood 19g

Tiger Balm
Voordeel -25%
Je betaalt
€6,65
voor 1 stuk€8,87
Per kg€350,00€466,84
Je bespaart €2,22
Balmani Spiegelverlichting -20%
X2OTot za 31/10

Balmani Spiegelverlichting

BTW weg ermee!​: - 20% korting
+18 varianten
Je betaalt
vanaf€280,00
voor 1 stuk
Je bespaart €70,00
NYX Professional Makeup Balm -20%
BTW weg ermee!​ op toiletspiegel
X2OTot za 31/10

BTW weg ermee!​ op toiletspiegel

BTW weg ermee!​
28 producten
Je betaalt
vanaf€55,00
voor 1 stuk
BTW weg ermee!​ op badkamerspiegel
X2OTot za 31/10

BTW weg ermee!​ op badkamerspiegel

BTW weg ermee!​
48 producten
Je betaalt
vanaf€250,00
voor 1 stuk
BTW weg ermee!​ op spiegelkast
X2OTot za 31/10

BTW weg ermee!​ op spiegelkast

BTW weg ermee!​
38 producten
Je betaalt
vanaf€360,00
voor 1 stuk
BTW weg ermee!​ op wandplank

Alle 93 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Balm in promotie

Hoeveel promoties zijn er op balm deze week?

Er zijn 93 actuele promoties op balm, bij 9 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op balm?

X2O, met 53 promoties, gevolgd door Kruidvat (20) en Holland & Barrett (9).

Wat is de grootste korting op balm?

-80% op Balmani Tray wandplank | Pietra Grey | 25 x 12 cm | Marmer bij X2O.

Welke promoties op balm lopen binnenkort af?

1 promotie loopt binnen 2 dagen af: TIGER BALM Tijgerbalsem (19 g) bij Aldi (tot 3/10).

Welke soort korting komt het meest voor op balm?

Nieuwe prijs: 40 van de 93 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.