-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari 100% Natural Argan Oil 250ml 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99€17,96/l Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari 100% Pure Almond Oil 250ml 2e halve prijs Je betaalt €5,99 voor 2 stuks€7,98 Per stuk€2,99€3,99€11,96/l Je bespaart €1,99 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari 100% Pure Castor Oil 250ml 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99€17,96/l Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari 100% Pure Conoconut Oil 500ml 2e halve prijs Je betaalt €10,48 voor 2 stuks€13,98 Per stuk€5,24€6,99€10,48/l Je bespaart €3,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari 100% Pure Jamaican Black Castor Oil 250ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€29,96/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari 100% Pure Organic Extra Virgin Coconut Oil 500ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€14,98/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Conditioner 2e halve prijs +4 varianten Yari CalmScalp Conditioner 360ml€7,46Yari Fruity Curls Conditioner 355ml€5,99Yari Fruity Curls Moisturizing Leave-In Conditioner 355ml€5,99Yari Rosemary & Batana Leave-In Conditioner 360ml€6,74Yari Sulfate Free Conditioner 375ml€4,87 Je betaalt vanaf€9,73 voor 2 stuks Per stuk€4,87vanaf €12,99/l Je bespaart €3,24 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari CalmScalp Oil 100ml 2e halve prijs Je betaalt €17,98 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€8,99€11,99€89,90/l Je bespaart €6,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari CalmScalp Scalp Scrub 250ml 2e halve prijs Je betaalt €17,98 voor 2 stuks€23,98 Per stuk€8,99€11,99€35,96/l Je bespaart €6,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Shampoo 2e halve prijs +3 varianten Yari CalmScalp Shampoo 360ml€7,46Yari Fruity Curls Care Shampoo 355ml€5,99Yari Naturals Sulfate Free Shampoo 375ml€5,24Yari Rosemary & Batana Shampoo 360ml€5,99 Je betaalt vanaf€10,48 voor 2 stuks Per stuk€5,24vanaf €13,97/l Je bespaart €3,49 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Fruity Curls Curling Custard 300ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€24,97/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Fruity Curls Mousse 220ml 2e halve prijs Je betaalt €11,98 voor 2 stuks€15,98 Per stuk€5,99€7,99€27,23/l Je bespaart €4,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Fruity Curls Re-Activator Cream 355ml 2e halve prijs Je betaalt €14,23 voor 2 stuks€18,98 Per stuk€7,12€9,49€20,06/l Je bespaart €4,75 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Fruity Curls Smoothie Mousse 384ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€19,51/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Fruity Curls Snot Gel 250ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€26,96/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Naturals Curl Activator Cream 375ml 2e halve prijs Je betaalt €12,73 voor 2 stuks€16,98 Per stuk€6,37€8,49€16,99/l Je bespaart €4,25 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Naturals Curling Cream 475ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€14,19/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Oil 100% Pure Raw Shea Butter 250ml 2e halve prijs Je betaalt €8,98 voor 2 stuks€11,98 Per stuk€4,49€5,99€17,96/l Je bespaart €3,00 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Rosemary & Batana Hair Mask 400ml 2e halve prijs Je betaalt €13,48 voor 2 stuks€17,98 Per stuk€6,74€8,99€16,85/l Je bespaart €4,50 op 2 stuks
-25% Bewaar KruidvatTot zo 4/10 Yari Rosemary & Batana Oil 100ml 2e halve prijs Je betaalt €14,98 voor 2 stuks€19,98 Per stuk€7,49€9,99€74,90/l Je bespaart €5,00 op 2 stuks