Yari in promotie

Alle 20 actuele promoties op Yari op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

20 promoties

Yari 100% Natural Argan Oil 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari 100% Natural Argan Oil 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€17,96/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Yari 100% Pure Almond Oil 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari 100% Pure Almond Oil 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99€11,96/l
Je bespaart €1,99 op 2 stuks
Yari 100% Pure Castor Oil 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari 100% Pure Castor Oil 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€17,96/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Yari 100% Pure Conoconut Oil 500ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari 100% Pure Conoconut Oil 500ml

2e halve prijs
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€10,48/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Yari CalmScalp Oil 100ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari CalmScalp Oil 100ml

2e halve prijs
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99€89,90/l
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
Yari CalmScalp Scalp Scrub 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari CalmScalp Scalp Scrub 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99€35,96/l
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
Yari Fruity Curls Mousse 220ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Fruity Curls Mousse 220ml

2e halve prijs
Je betaalt
€11,98
voor 2 stuks€15,98
Per stuk€5,99€7,99€27,23/l
Je bespaart €4,00 op 2 stuks
Yari Fruity Curls Snot Gel 250ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Fruity Curls Snot Gel 250ml

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€26,96/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Yari Naturals Curling Cream 475ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Naturals Curling Cream 475ml

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€14,19/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Yari Rosemary & Batana Hair Mask 400ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Rosemary & Batana Hair Mask 400ml

2e halve prijs
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99€16,85/l
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Yari Rosemary & Batana Oil 100ml -25%
KruidvatTot zo 4/10

Yari Rosemary & Batana Oil 100ml

2e halve prijs
Je betaalt
€14,98
voor 2 stuks€19,98
Per stuk€7,49€9,99€74,90/l
Je bespaart €5,00 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Yari in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Yari deze week?

Er zijn 20 actuele promoties op Yari (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Yari?

-25% op Yari 100% Natural Argan Oil 250ml bij Kruidvat, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Yari?

2e aan korting: 20 van de 20 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.