Schwarzkopf in promotie

Alle 11 actuele promoties op Schwarzkopf van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 02/10/2026 · 09:28

11 promoties

GLISS ANTI-KLIT SPRAY TOTAL REPAIR 200ML -33%
CarrefourTot ma 5/10

GLISS ANTI-KLIT SPRAY TOTAL REPAIR 200ML

Schwarzkopf
2+1 gratis
Je betaalt
€16,38
voor 3 stuks€24,57
Per stuk€5,46€8,19€27,30/l
Je bespaart €8,19 op 3 stuks
GLISS DAILY OIL ELIXIR 75ML -33%
CarrefourTot ma 5/10

GLISS DAILY OIL ELIXIR 75ML

Schwarzkopf
2+1 gratis
Je betaalt
€23,98
voor 3 stuks€35,97
Per stuk€7,99€11,99€106,54/l
Je bespaart €11,99 op 3 stuks
GLISS FULL HAIR WONDER SCALP SERUM 100ML -33%
CarrefourTot ma 5/10

GLISS FULL HAIR WONDER SCALP SERUM 100ML

Schwarzkopf
2+1 gratis
Je betaalt
€27,50
voor 3 stuks€41,25
Per stuk€9,17€13,75€91,70/l
Je bespaart €13,75 op 3 stuks
Gliss Oil Nutritive Hair Mask 400ml -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gliss Oil Nutritive Hair Mask 400ml

Schwarzkopf
2+1 gratis
Je betaalt
€19,50
voor 3 stuks€29,25
Per stuk€6,50€9,75€16,25/l
Je bespaart €9,75 op 3 stuks
GLISS SHAMP00 OIL NUTRITIVE 250ML -33%
CarrefourTot ma 5/10

GLISS SHAMP00 OIL NUTRITIVE 250ML

Schwarzkopf
2+1 gratis
Je betaalt
€9,38
voor 3 stuks€14,07
Per stuk€3,13€4,69€12,52/l
Je bespaart €4,69 op 3 stuks
Gliss Total Repair Hair Mask 400ml -33%
CarrefourTot ma 5/10

Gliss Total Repair Hair Mask 400ml

Schwarzkopf
2+1 gratis
Je betaalt
€19,50
voor 3 stuks€29,25
Per stuk€6,50€9,75€16,25/l
Je bespaart €9,75 op 3 stuks

Promoties laden…

Vragen over Schwarzkopf in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Schwarzkopf deze week?

Er zijn 11 actuele promoties op Schwarzkopf, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 2/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Schwarzkopf?

Carrefour, met 9 promoties, gevolgd door Delhaize (2).

Wat is de grootste korting op Schwarzkopf?

-33% op Schwarzkopf GLISS ANTI-KLIT SPRAY TOTAL REPAIR 200ML bij Carrefour, geldig tot 5/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Schwarzkopf?

Gratis erbij: 9 van de 11 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.