New Nordic in promotie

Alle 29 actuele promoties op New Nordic op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

29 promoties

New Nordic Active Liver (30 Tabletten) -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Active Liver (30 Tabletten)

2e product 50% korting
Je betaalt
€42,83
voor 60 stuks (2 × 30)€57,10
Per stuk€0,71€0,95
Je bespaart €14,27 op 60 stuks
New Nordic Beauty™ Mushroom - 60 tabletten -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Beauty™ Mushroom - 60 tabletten

2e product 50% korting
Je betaalt
€56,98
voor 120 stuks (2 × 60)€75,98
Per stuk€0,47€0,63
Je bespaart €19,00 op 120 stuks
New Nordic Energizing Face Toner™ - 200ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Energizing Face Toner™ - 200ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€29,85
voor 2 stuks€39,80
Per stuk€14,92€19,90€74,60/l
Je bespaart €9,95 op 2 stuks
New Nordic Hair Volume - 30 tabletten -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Hair Volume - 30 tabletten

2e product 50% korting
Je betaalt
€41,10
voor 60 stuks (2 × 30)€54,80
Per stuk€0,69€0,92
Je bespaart €13,70 op 60 stuks
New Nordic Hair Volume - 90 tabletten -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Hair Volume - 90 tabletten

2e product 50% korting
Je betaalt
€107,02
voor 180 stuks (2 × 90)€142,70
Per stuk€0,59€0,79
Je bespaart €35,68 op 180 stuks
New Nordic Hair Volume Conditioner - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Hair Volume Conditioner - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€30,90
voor 2 stuks€41,20
Per stuk€15,45€20,60€61,80/l
Je bespaart €10,30 op 2 stuks
New Nordic Hair Volume Shampoo - 250ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

New Nordic Hair Volume Shampoo - 250ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€30,90
voor 2 stuks€41,20
Per stuk€15,45€20,60€61,80/l
Je bespaart €10,30 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over New Nordic in promotie

Hoeveel promoties zijn er op New Nordic deze week?

Er zijn 29 actuele promoties op New Nordic (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op New Nordic?

-25% op New Nordic Active Liver (30 Tabletten) bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op New Nordic?

2e aan korting: 29 van de 29 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.