Lotus in promotie

Alle 49 actuele promoties op Lotus van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

49 promoties

Lotus Peperkoek | Natuur -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Lotus Peperkoek | Natuur

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€3,19
voor 2 stuks€6,38
Per stuk€1,59€3,19€2,89/kg
Je bespaart €3,19 op 2 stuks
Lotus Peperkoek | Parelsuiker -50%
DelhaizeTot wo 7/10

Lotus Peperkoek | Parelsuiker

1+1 gratismet SuperPlus
Je betaalt
€2,99
voor 2 stuks€5,98
Per stuk€1,50€2,99€4,31/kg
Je bespaart €2,99 op 2 stuks
Lotus Chocolade
Botermadeleine 10x28g
CarrefourTot ma 5/10

Botermadeleine 10x28g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€4,09
voor 1 stuk
Per kg€14,61
Dinosaurus Minis Granen 6 x 25 g
CarrefourTot ma 5/10

Dinosaurus Minis Granen 6 x 25 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,28
voor 1 stuk
Per kg€15,20
Frangipane 8x52g
CarrefourTot ma 5/10

Frangipane 8x52g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,79
voor 1 stuk
Per kg€6,71
Frangipane cake Mini 6x32,5g
CarrefourTot ma 5/10

Frangipane cake Mini 6x32,5g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€1,74
voor 1 stuk
Per kg€8,92
Frangipane gebakje 4x52g
CarrefourTot ma 5/10

Frangipane gebakje 4x52g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,09
voor 1 stuk
Per kg€10,05
Gevulde wafels Vanille 310g
CarrefourTot ma 5/10

Gevulde wafels Vanille 310g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,75
voor 1 stuk
Per kg€12,10
Madeleine 16x25g
CarrefourTot ma 5/10

Madeleine 16x25g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,59
voor 1 stuk
Per kg€6,48
Marsepino 5 x 34.4 g
CarrefourTot ma 5/10

Marsepino 5 x 34.4 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,99
voor 1 stuk
Per kg€23,20
Marshmallow gebakje 5x27g
CarrefourTot ma 5/10

Marshmallow gebakje 5x27g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€4,09
voor 1 stuk
Per kg€27,27
PEPERKOEK MINDER SUIKER 455G
CarrefourTot ma 5/10

PEPERKOEK MINDER SUIKER 455G

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,89
voor 1 stuk
Per kg€8,55
Quatre-Quarts Botercake 300 g
CarrefourTot ma 5/10

Quatre-Quarts Botercake 300 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€4,65
voor 1 stuk
Per kg€15,50
Suzy Vanille Wafels 28 g
CarrefourTot ma 5/10

Suzy Vanille Wafels 28 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€0,37
voor 1 stuk
Per kg€13,21
Suzy Vanille Wafels 8 x 28 g
CarrefourTot ma 5/10

Suzy Vanille Wafels 8 x 28 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€2,71
voor 1 stuk
Per kg€12,10
Tartélice Appel 6 x 57.5 g
CarrefourTot ma 5/10

Tartélice Appel 6 x 57.5 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€4,95
voor 1 stuk
Per kg€14,35
Tartélice Citroen 6 x 57.5 g
CarrefourTot ma 5/10

Tartélice Citroen 6 x 57.5 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,79
voor 1 stuk
Per kg€10,99
Tartélice Framboos 6 x 57.5 g
CarrefourTot ma 5/10

Tartélice Framboos 6 x 57.5 g

Lotus
€15 gekocht = 500 Bonuspuntenmet Bonus Card
Je betaalt
€3,79
voor 1 stuk
Per kg€10,99

Alle 49 promoties bekijken

Promoties laden…

Vragen over Lotus in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Lotus deze week?

Er zijn 49 actuele promoties op Lotus, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op Lotus?

Carrefour, met 46 promoties, gevolgd door Delhaize (3).

Wat is de grootste korting op Lotus?

-50% op Lotus Cake donut gebak met melkchocolade Choco mania 6x34g bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Lotus?

Cadeau of punten: 43 van de 49 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.