LE PETIT OLIVIER in promotie

Alle 36 actuele promoties op LE PETIT OLIVIER van 2 Belgische winkels op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

36 promoties

Douchecrème met Oranjebloesmextract -25%
Di

Douchecrème met Oranjebloesmextract

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€7,79
voor 2 stuks€10,38
Per stuk€3,89€5,19€7,78/l
Je bespaart €2,59 op 2 stuks
Extra zachte surgras zeep - Olijfolie -25%
Di

Extra zachte surgras zeep - Olijfolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€13,76/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Extra zachte zeep - Lavendel -25%
Di

Extra zachte zeep - Lavendel

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€13,76/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Extra zachte zeepjes - Oranjebloesem -25%
Di

Extra zachte zeepjes - Oranjebloesem

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€6,88
voor 2 stuks€9,18
Per stuk€3,44€4,59€17,20/kg
Je bespaart €2,30 op 2 stuks
Frisheid Deodorant - Shea Zachtheid -25%
Di

Frisheid Deodorant - Shea Zachtheid

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99€89,80/l
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Hydraterende Bodylotion met Olijfolie -25%
Di

Hydraterende Bodylotion met Olijfolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€20,96/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Hydraterende Dagcrème met Arganolie -25%
Di

Hydraterende Dagcrème met Arganolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€22,48
voor 2 stuks€29,98
Per stuk€11,24€14,99€224,80/l
Je bespaart €7,50 op 2 stuks
Olie-Kalk Liniment - 750 ml -25%
Di

Olie-Kalk Liniment - 750 ml

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€17,98
voor 2 stuks€23,98
Per stuk€8,99€11,99€11,99/l
Je bespaart €6,00 op 2 stuks
Voedende Bodylotion met Arganolie -25%
Di

Voedende Bodylotion met Arganolie

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€20,96/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Zachte reinigende babydoeksjes -25%
Di

Zachte reinigende babydoeksjes

LE PETIT OLIVIER
2e aan -50%
Je betaalt
€5,99
voor 2 stuks€7,98
Per stuk€2,99€3,99
Je bespaart €1,99 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over LE PETIT OLIVIER in promotie

Hoeveel promoties zijn er op LE PETIT OLIVIER deze week?

Er zijn 36 actuele promoties op LE PETIT OLIVIER, bij 2 Belgische winkels (bijgewerkt 1/10/2026).

Welke winkel heeft de meeste promoties op LE PETIT OLIVIER?

Di, met 32 promoties, gevolgd door Carrefour (4).

Wat is de grootste korting op LE PETIT OLIVIER?

-35% op Le Petit Olivier Mild Reinigingswater Gezicht & Lichaam 750 ml bij Carrefour, geldig tot 12/10.

Welke soort korting komt het meest voor op LE PETIT OLIVIER?

2e aan korting: 34 van de 36 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.