-50% Bewaar DelhaizeTot wo 7/10 L'Oréal Paris Clinical Anti-UV Fluid -50% Je betaalt €9,49 voor 1 stuk€18,99 Per liter€189,90€380,00 Je bespaart €9,50
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Elseve Hyaluron Pure Zuiverende Shampoo 300ml L'Oréal Paris -5% voor 2 Je betaalt €13,39 voor 2 stuks€14,10 Per stuk€6,70€7,05€22,33/l Je bespaart €0,71 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Elseve Hydra Hyaluronic Shampoo 300ml L'Oréal Paris -5% voor 2 Je betaalt €13,01 voor 2 stuks€13,70 Per stuk€6,51€6,85€21,70/l Je bespaart €0,69 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Men Expert Carbon Protect 5in1 deodorant roller 50ml L'Oréal Paris -5% voor 2 Je betaalt €8,91 voor 2 stuks€9,38 Per stuk€4,46€4,69€89,20/l Je bespaart €0,47 op 2 stuks
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oreal Paris Serum Met gratis artikel +8 varianten L'Oreal Paris serum Age Perfect Le Duo 30ml€29,99L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissance Midnight Serum 30ml - Alle huidtypen€26,99L'Oréal Paris Bright Reveal Niacinamide Serum 30ml€25,99L'Oréal Paris Micro Collagen Serum 30ml€19,99L'Oréal Paris Revitalift Clinical Pure Vitamine C 12% Serum 30ml - Alle huidtypen€25,99L'Oréal Paris Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 30ml - Normale huid en alle huidtypen€25,99L'Oréal Paris Revitalift Laser Serum 30ml€25,99L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 Anti-Rimpel Serum 30ml - Normale en rijpe huid€24,99L'Oréal Paris Revitalift Serum 30ml€17,99 Je betaalt vanaf€17,99 voor 1 stuk Per litervanaf €599,67
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oreal Paris Dagcreme Met gratis artikel +16 varianten L'Oreal Paris Vitamine C Clinical Dagcrème 50ml€18,99L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissance Dagcrème 50ml - Rijpe huid€24,99L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissance Revitaliserende Verzorging Dagcrème SPF30 50ml - Rijpe huid€24,99L'Oréal Paris Age Perfect Collageen Expert Verstevigende Verzorging SPF30 Dagcrème 50ml€19,99L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age Hydraterende Dagcrème 50ml - Normale en rijpe huid€17,99L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age SPF20 Versterkende Dagcrème 50ml - Rijpe en doffe huid€17,99L'Oréal Paris Revitalift Anti-Rimpel Dagcrème 50ml - Normale huid€14,99L'Oréal Paris Revitalift Filler Dagcrème 50ml - Normale en rijpe huid€20,49L'Oréal Paris Revitalift Filler SPF50 Anti-Aging Dagcrème 50ml - Normale en rijpe huid€23,69L'Oréal Paris Revitalift Laser Anti-Rimpel Dagcrème 50ml - Normale en rijpe huid€23,99L'Oréal Paris Revitalift Laser SPF25 Anti-Rimpel Dagcrème 50ml - Normale en rijpe huid€23,99L'Oréal Paris Triple Active Dagcrème 50ml - Gevoelige huid€6,89L’Oréal Paris Age Perfect Collageen Expert Verstevigende Dagcrème 50ml - Rijpe huid€15,49L’Oréal Paris Revitalift SPF30 Anti-Rimpel Dagcrème 50ml - Alle huidtypen€14,99L’Oréal Paris Wrinkle Expert 45+ Anti-Rimpel Dagcrème 50ml - Rijpe huid€6,99L’Oréal Paris Wrinkle Expert 55+ Anti-Rimpel Dagcrème 50ml - Rijpe huid€7,29L’Oréal Paris Wrinkle Expert 65+ Anti-Rimpel Dagcrème 50ml - Rijpe huid€6,99 Je betaalt vanaf€6,89 voor 1 stuk Per litervanaf €137,80
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris 60-Second Makeup Melter Cleansing Balm Met gratis artikel Je betaalt €13,99 voor 1 stuk
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oreal Paris Nachtcreme Met gratis artikel +5 varianten L'Oréal Paris Age Perfect Cell Renaissance Midnight Nachtcrème 50ml€24,99L'Oréal Paris Age Perfect Collageen Expert Verstevigende Nachtcrème 50ml - Rijpe huid€14,85L'Oréal Paris Age Perfect Golden Age Anti-Veroudering Nachtcrème 50ml - Normale en rijpe huid€17,99L'Oréal Paris Revitalift Laser Anti-Rimpel Nachtcrème 50ml - Normale en rijpe huid€23,99L’Oréal Paris Revitalift Anti-Veroudering Nachtcrème 50ml€14,99L’Oréal Paris Revitalift Filler Nachtcrème 50ml - Normale en rijpe huid€21,99 Je betaalt vanaf€14,85 voor 1 stuk Per litervanaf €297,00
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Age Perfect Cleansing Cream 150ml Met gratis artikel Je betaalt €9,99 voor 1 stuk Per liter€66,60
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oreal Paris Creme Met gratis artikel +2 varianten L'Oréal Paris Bright Reveal Dark Spot SPF50 Hydraterende Crème 50ml, alle huidtypes€19,99L'Oréal Paris Revitalift Filler Glass Skin Vloeibare Crème 50ml€19,99L'Oréal Paris Revitalift Laser Triple Laser Anti-Age Serum-Crème 50ml€25,99 Je betaalt vanaf€19,99 voor 1 stuk Per litervanaf €399,80
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Bright Reveal Gezichtsreiniger 150ml Met gratis artikel Je betaalt €9,99 voor 1 stuk Per liter€66,60
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Oogreinigingslotion 125ml Met gratis artikel Je betaalt €4,89 voor 1 stuk Per liter€39,12
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Filler Gelreiniger 150ml Met gratis artikel Je betaalt €9,99 voor 1 stuk Per liter€66,60
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Filler Oogserum 20ml - Alle huidtypen Met gratis artikel Je betaalt €22,99 voor 1 stuk Per liter€1.149,50
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Glass Skin Hydrogel Glow Mask Met gratis artikel Je betaalt €7,99 voor 1 stuk
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Hyaluron SPF30 Aqua-Fluid 40ml Met gratis artikel Je betaalt €17,99 voor 1 stuk Per liter€449,75
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Laser Instant Eye Bag Eraser 15ml Met gratis artikel Je betaalt €23,99 voor 1 stuk Per liter€1.599,33
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 Puur Retinol Nachtserum 30ml - Normale huid Met gratis artikel Je betaalt €25,99 voor 1 stuk Per liter€866,33
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Vitamin C Pore Perfecting Toner 180ml Met gratis artikel Je betaalt €15,99 voor 1 stuk Per liter€88,83
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Revitalift Vitamine C Schuimende Reinigingscrème 150ml Met gratis artikel Je betaalt €9,99 voor 1 stuk Per liter€66,60
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oreal Paris Vitamine Met gratis artikel +1 variant L'Oréal Paris Revitalift Vitamine C Tinted Gold Daily Fluid 30ml€19,99L’Oréal Paris Revitalift Clinical SPF50+ Vitamine C Anti-UV Fluid 50ml€18,99 Je betaalt vanaf€18,99 voor 1 stuk Per litervanaf €379,80
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L'Oréal Paris Waterproof Make-Upremover voor Oog en Lippen 125ml - Gevoelige huid en alle huidtypen Met gratis artikel Je betaalt €4,99 voor 1 stuk Per liter€39,92
Bewaar KruidvatTot zo 4/10 L’Oreal Paris Revitalift 5% Glycolic Acid Peeling Toner 180ml L'Oreal Paris Met gratis artikel Je betaalt €15,99 voor 1 stuk Per liter€88,83