-50% Bewaar AldiLaatste dag KNORR Pastasnackpot (2 x 60 g/63 g) 1+1 gratis Je betaalt €1,99 voor 2 stuks€3,98 Per stuk€0,99€1,99€16,58/kg Je bespaart €1,99 op 2 stuks
-33% Bewaar JumboTot di 6/10 Knorr wereldgerechten, maaltijdmixen, risotteria's en spaghetteria's 2+1 gratis Je betaalt €4,78 voor 3 stuks€7,17 Per stuk€1,59€2,39€53,00/kg Je bespaart €2,39 op 3 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Knorr Classics 8 gr.velouté brik 500ml -25% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €10,05 voor 4 stuks€13,40 Per stuk€2,51€3,35€5,02/l Je bespaart €3,35 op 4 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Knorr Creme -25% vanaf 4 stmet Xtra +2 varianten Knorr soep asperge crème 515ml€2,92Knorr soep blik champignon crème 515ml€3,29Knorr soep blik tomaten crème 515ml€2,92 Je betaalt vanaf€11,67 voor 4 stuks Per stuk€2,92vanaf €5,67/l Je bespaart €3,89 op 4 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Knorr soep -25% vanaf 4 stmet Xtra +5 varianten Knorr soep blik malse kip 515ml€2,66Knorr Soep CHICKEN NOODLE 63g€1,04Knorr soep dry groenten 83g€1,39Knorr soep tom.groenten balletjes 515ml€2,92Knorr soep tomaat-vermicelli 1L€4,57Knorr soep tomaten suprême stukjes 515ml€2,92 Je betaalt vanaf€4,17 voor 4 stuks Per stuk€1,04vanaf €4,57/l Je bespaart €1,39 op 4 stuks
-25% Bewaar OKayTot di 6/10 Knorr tomatensupreme 500ml -25% vanaf 4 stmet Xtra Je betaalt €9,87 voor 4 stuks€13,16 Per stuk€2,47€3,29€4,94/l Je bespaart €3,29 op 4 stuks
-25% Bewaar ColruytTot di 6/10 Knorr: Tomaat Balletjes, Soep CHICKEN NOODLE en 16 andere 3+1 gratismet Xtra Je betaalt vanaf€4,17 voor 4 stuks Per stuk€1,04 Je bespaart €1,39 op 4 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bouillon met Laag Zoutgehalte Kip 108 g Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,30 voor 2 stuks€5,58 Per stuk€2,65€2,79€24,32/kg Je bespaart €0,28 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Bouillonblokjes Groenten met laag zoutgehalte 108 g Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,30 voor 2 stuks€5,58 Per stuk€2,65€2,79€24,32/kg Je bespaart €0,28 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Finesse Bouillon Pasta & Rijst 12 Bouillonblokjes 120 g Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,57 voor 2 stuks€5,86 Per stuk€2,78€2,93€23,17/kg Je bespaart €0,29 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Finesse Bouillon Tuinkruiden 12 Bouillonblokjes Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,68 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,84€2,99€21,51/kg Je bespaart €0,30 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Finesse Bouillonblokjes Vlees 12 blokjes Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,87 voor 2 stuks€6,18 Per stuk€2,94€3,09€2,69/kg Je bespaart €0,31 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Finesse Kip Bouillon 16 Stuks 176 g Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,68 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,84€2,99€16,14/kg Je bespaart €0,30 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Finesse vetarme bouillonblokjes Vlees 160 g Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,68 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,84€2,99€17,75/kg Je bespaart €0,30 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Groenten Bouillon 160G Knorr -5% voor 2 Je betaalt €5,68 voor 2 stuks€5,98 Per stuk€2,84€2,99€17,75/kg Je bespaart €0,30 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Mushroom Bouillon Cubes 10x10G Knorr -5% voor 2 Je betaalt €4,79 voor 2 stuks€5,04 Per stuk€2,39€2,52€23,90/kg Je bespaart €0,25 op 2 stuks
-5% Bewaar CarrefourTot do 31/12 Original Bouillon Groenten 12 Bouillonblokjes 12 x 10 g Knorr -5% voor 2 Je betaalt €4,18 voor 2 stuks€4,40 Per stuk€2,09€2,20€17,41/kg Je bespaart €0,22 op 2 stuks