Jacob Hooy in promotie

Alle 37 actuele promoties op Jacob Hooy op één plek, elke korting omgerekend naar de prijs per stuk.

Bijgewerkt 01/10/2026 · 21:37

37 promoties

Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml

55% korting
Je betaalt
€6,74
voor 1 stuk€14,99
Per liter€89,87€199,87
Je bespaart €8,25
Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Masker - 75ml

55% korting
Je betaalt
€4,04
voor 1 stuk€8,99
Per liter€53,87€119,87
Je bespaart €4,95
Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml -55%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vitamine E Serum - 30ml

55% korting
Je betaalt
€6,29
voor 1 stuk€13,99
Per liter€209,67€466,34
Je bespaart €7,70
Jacob Hooy Kleefkruid - 100g -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kleefkruid - 100g

Wees er snel bij! OP=OP
Je betaalt
€3,29
voor 1 stuk€6,59
Per kg€32,90€65,90
Je bespaart €3,30
Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 150ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 150ml

50% korting
Je betaalt
€6,99
voor 1 stuk€13,99
Per liter€46,60€93,27
Je bespaart €7,00
Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 250ml -50%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Haarlemmerbruin - 250ml

50% korting
Je betaalt
€9,99
voor 1 stuk€19,99
Per liter€39,96€79,96
Je bespaart €10,00
2+1 gratis op Jacob Hooy voeding & dranken -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2+1 gratis op Jacob Hooy voeding & dranken

2+1 gratis
60 producten
Je betaalt
vanaf€5,98
voor 3 stuks
Per stuk€1,99vanaf €0,10/st
Je bespaart €2,99 op 3 stuks
Jacob Hooy Detoxthee - 50 theezakjes -33%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Detoxthee - 50 theezakjes

2+1 gratis
Je betaalt
€15,98
voor 3 stuks€23,97
Per stuk€5,33€7,99
Je bespaart €7,99 op 3 stuks
Jacob Hooy Agar-Agar -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Agar-Agar

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€131,00/l
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Alsemkruid - 100g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Alsemkruid - 100g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,04
voor 2 stuks€13,38
Per stuk€5,02€6,69€50,20/kg
Je bespaart €3,34 op 2 stuks
2e product 50% korting op Jacob Hooy natuurlijke verzorging -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

2e product 50% korting op Jacob Hooy natuurlijke verzorging

2e product 50% korting
52 producten
Je betaalt
vanaf€4,49
voor 2 stuks
Per stuk€2,24vanaf €13,48/l
Je bespaart €1,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Poeder -25%
Jacob Hooy Kaarsjeskruid - 100g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kaarsjeskruid - 100g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€52,40/kg
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Kaneel Ceylon - 80g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Kaneel Ceylon - 80g

2e product 50% korting
Je betaalt
€10,48
voor 2 stuks€13,98
Per stuk€5,24€6,99€65,50/kg
Je bespaart €3,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Korrels - 80 korrels -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Korrels - 80 korrels

2e product 50% korting
Je betaalt
€13,48
voor 2 stuks€17,98
Per stuk€6,74€8,99
Je bespaart €4,50 op 2 stuks
Jacob Hooy Pure Powder UBE Paarse Yam - 100g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Pure Powder UBE Paarse Yam - 100g

2e product 50% korting
Je betaalt
€29,98
voor 2 stuks€39,98
Per stuk€14,99€19,99€149,90/kg
Je bespaart €10,00 op 2 stuks
Jacob Hooy Tabletten - 50 Tabletten -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Tabletten - 50 Tabletten

2e product 50% korting
Je betaalt
€27,73
voor 100 stuks (2 × 50)€36,98
Per stuk€0,28€0,37
Je bespaart €9,25 op 100 stuks
Jacob Hooy Vanillepoeder – 30g -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vanillepoeder – 30g

2e product 50% korting
Je betaalt
€26,98
voor 2 stuks€35,98
Per stuk€13,49€17,99€449,67/l
Je bespaart €9,00 op 2 stuks
Jacob Hooy Vanillestokjes - 2 Stokjes -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Vanillestokjes - 2 Stokjes

2e product 50% korting
Je betaalt
€8,98
voor 2 stuks€11,98
Per stuk€4,49€5,99
Je bespaart €3,00 op 2 stuks
Jacob Hooy Wijnsteenbakpoeder -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Wijnsteenbakpoeder

2e product 50% korting
Je betaalt
€7,49
voor 2 stuks€9,98
Per stuk€3,74€4,99€29,92/kg
Je bespaart €2,49 op 2 stuks
Jacob Hooy Zoethoutstokjes -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Zoethoutstokjes

2e product 50% korting
Je betaalt
€3,88
voor 2 stuks€5,18
Per stuk€1,94€2,59
Je bespaart €1,30 op 2 stuks
Jacob Hooy Zweedse Kruidendrank - 500ml -25%
Holland & BarrettTot zo 4/10

Jacob Hooy Zweedse Kruidendrank - 500ml

2e product 50% korting
Je betaalt
€37,48
voor 2 stuks€49,98
Per stuk€18,74€24,99€37,48/l
Je bespaart €12,50 op 2 stuks

Promoties laden…

Vragen over Jacob Hooy in promotie

Hoeveel promoties zijn er op Jacob Hooy deze week?

Er zijn 37 actuele promoties op Jacob Hooy (bijgewerkt 1/10/2026).

Wat is de grootste korting op Jacob Hooy?

-55% op Jacob Hooy CBD Spierbalsem - 75ml bij Holland & Barrett, geldig tot 4/10.

Welke soort korting komt het meest voor op Jacob Hooy?

2e aan korting: 22 van de 37 promoties.

Zoeken op dealio

Typ een product, merk of winkel. Je kunt zoektermen combineren:

shampoo conditioner
Allebei moeten voorkomen: woorden met een spatie ertussen horen bij elkaar (EN).
shampoo; conditioner
Een van beide (OF): scheid met een ; of een ,.
shampoo -kids
Uitsluiten: zet een - voor wat je niet wilt zien.
cola 25cl; cola 33cl; cola 1l
Maten mag je op elke manier schrijven: 25cl, 25 cl, 0,25 l en 250 ml zijn hetzelfde.

Accenten en hoofdletters maken niet uit. Een zoekwoord matcht het begin van een woord.